UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2/PFL 2021 #4/Bellator 260: Lima vs. Amosov

barthez01

BAMMA
Welterweight
To są jaja co robi PFL żeby ich przepchnąć obu. Teraz dopiero zauważyłem (a raczej ktoś dał mi znać), że w play-off będą tylko po dwie walki. To jest cyrk.
No cyrk, ale co zrobić. Kasa, kasa, kasa.

w4ar

Maximum FC
Welterweight
Ziam/Vendramini walka zakończy się przed czasem @1.80 - Ziam ma 2przegrane przed czasem (2sub) i 9/11wygranych (4ko/5sub) . Vendramini 1 przegrana przed czasem (1ko) i 9/9 wygranych przed czasem (5 ko/4sub). Najprawdopodobniej walka nie dotrwa do decyzji i po kursie 1.8 wydaje się to atrakcyjny bet. Jeśli jednak miałbym grać ryzykowniej to ciekawie wygląda Vendramini @2.2 lub przed czasem @3.5. Uważam, że Luigi jest w stanie obalić i poddać Ziama, który ma kiepską obronę przed sprowadzeniami.

Hill/Craig under 2.5 @1.65 - Paul przegrywał i wygrywał wszystkie swoje walki przed czasem, tutaj widzę podobny scenariusz. Mimo wszystko biorę pod uwagę niespodziankę i poddanie przez Craiga, ale jednak walka raczej zakończy się przed czasem.

TheNotoriusAdam

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Ale się karta zmieniła tego pfl xd
Nawet mnie juz to zdenerwowało.
Moraes ze Stiernem
A na innej gali Movlid z Palmerem

barthez01

BAMMA
Welterweight
Powiedzcie mi Panowie, czy ta rozpiska na tapology z PFL i ta kolejność walk jest prawidłowa, że Helda walka jest czwarta? Ogólnie pytam bo jutro idę na 6 rano do pracy i generalnie chciałbym iść w miarę wyspany a pierwszych trzech walk nie obstawiłem także do walki Helda pośpię i mniej więcej czy wie ktoś czy faktycznie koło 2:00 jest jego walka?

Olo

BAMMA
Flyweight
Powiedzcie mi Panowie, czy ta rozpiska na tapology z PFL i ta kolejność walk jest prawidłowa, że Helda walka jest czwarta? Ogólnie pytam bo jutro idę na 6 rano do pracy i generalnie chciałbym iść w miarę wyspany a pierwszych trzech walk nie obstawiłem także do walki Helda pośpię i mniej więcej czy wie ktoś czy faktycznie koło 2:00 jest jego walka?
Tu masz wszystko.

TheSinaloaCartel

Oplot Challenge
Heavyweight
Stary Heldzik wrócił.. Kompletnie bez pomysłu i tylko próby sprowadzeń za jedną noge... a w stójce bez szans :kawulpokapoka: :penn:

Last edited:

barthez01

BAMMA
Welterweight
Stary Heldzik wrócił.. Kompletnie bez pomysłu i tylko próby sprowadzeń za jedną noge... a w stójce bez szans :kawulpokapoka: :penn:
Jeden mi kupon już popsuł... Jaki ten sport jest piękny a zarazem dziwny... Wygrywa z Schulte a przegrywa z odpadem z ufc...
Nic nie pokazał. Zero stojki a w parterze był bezradny.

DavidMMA

Brutaal
Heavyweight
Obejrzałem teraz Shields. To tamta lumpiara miała po trzy minuty w 1 i 2 rundzie pełnego dosiadu. Razem ponad 6 minut i nic. :rofl::rofl:

Evo

ONE FC
Welterweight
Obejrzałem teraz Shields. To tamta lumpiara miała po trzy minuty w 1 i 2 rundzie pełnego dosiadu. Razem ponad 6 minut i nic. :rofl::rofl:
To się nazywa fart. Ta Shields jeszcze co najmniej dwa lata musi potrenować zanim dostanie normalną zawodniczkę. Po dwóch rundach przegrywała 20-17

Evo

ONE FC
Welterweight
Trzeba @Evo zawołać i rozkminić jakim cudem jeden sędzia dał remis w walce Brendana.
Nie rozumiem tego. Dwie pierwsze rundy wygrane, z czego jedną można było punktować 10-8. Ostatnia dyskusyjna ale max 10-9.

P.S. Piękna promocja @1.87 na Loughnane trafiona :cool:

99picks

Bellator
Welterweight
Żółta Kartka
To się nazywa fart. Ta Shields jeszcze co najmniej dwa lata musi potrenować zanim dostanie normalną zawodniczkę. Po dwóch rundach przegrywała 20-17
W trzeciej Britney przypomniała sobie ze ma przejebac walke ;D

• Like
Reactions: Evo