UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2/PFL 2021 #4/Bellator 260: Lima vs. Amosov

Ciesz się stary bo ten Schulte jest słaby jak sik, Held go najebał w stojce lol
A co Ci się nie podobało w stójce Helda? Albo Natana? Takie pierdolenie Panie picks.

Dobra walka była i tyle, na niezłym tempie,z obu stron. Ten Odintsov to był bum do obicia.
 
Akurat sparingpartnerów nie będę grał, bo to zawsze większe ryzyko. A kasa już zamrożona, jak się okazało na singlu.
Trzeba czekać na bellatora kursy, może uda się coś zagrać bo na oku mam dwa typy
@Evo ,Polizzi, Brennana bierzesz pod uwagę?
 
Last edited:
Trzeba czekać na bellatora kursy, może uda się coś zagrać bo na oku mam dwa typy
Jeden już podał @DavidMMA - żadna tajemnica - tyle, że ja się spodziewam właśnie niegrywalnego kursu rzędu @1.2.

Obok tego( w zależności od wycen - bo mogą być niegrywalne kursy, w szczególności na tego drugiego):
Jason Jackson
Aaron Pico
 
Jeden już podał @DavidMMA - żadna tajemnica - tyle, że ja się spodziewam właśnie niegrywalnego kursu rzędu @1.2.

Obok tego( w zależności od wycen - bo mogą być niegrywalne kursy, w szczególności na tego drugiego):
Jason Jackson
Aaron Pico
A Polizzi i Gonsales jak będą kursy grywalne to moim zdaniem są to faworyci, którzy dużych problemów nie powinni mieć
 
A Polizzi i Gonsales jak będą kursy grywalne to moim zdaniem są to faworyci, którzy dużych problemów nie powinni mieć
Nie patrzyłem na rywala Polizziego, nie znam go to ciężko mi coś powiedzieć - kurs pewnie będzie i tak groszowy, jeśli nie to wtedy będę patrzył.

Jeśli Claxton będzie sporym dogiem to go gram. Gość jest bardzo solidny. Rywal niezweryfikowany na takim poziomie.
 
A co Ci się nie podobało w stójce Helda? Albo Natana? Takie pierdolenie Panie picks.

Dobra walka była i tyle, na niezłym tempie,z obu stron. Ten Odintsov to był bum do obicia.
Held to grappler który nie słynął z wybitnej stójki a zrobil sobie z Schulte worek treningowy.

Wiec to nie jest pierdolenie, Schulte jest słaby Panie Evo
 
Held to grappler który nie słynął z wybitnej stójki a zrobil sobie z Schulte worek treningowy.

Wiec to nie jest pierdolenie, Schulte jest słaby Panie Evo
Nie pierwszy raz piszesz bzdury i pewnie nie ostatni. Już przywykłem.
Dwukrotny mistrz PFL z bilansem 20-4-1 i bardzo solidnymi nazwiskami na rozkładzie jest słaby :facepalm:.
Tak samo jak każdy kto przegrał przez nokaut jest "na liścia".

P.S. Schulte to też nie jest wybitny striker - ma wiele innych atutów, podobnie jak Marcin.
 
Nie pierwszy raz piszesz bzdury i pewnie nie ostatni. Już przywykłem.
Dwukrotny mistrz PFL z bilansem 20-4-1 i bardzo solidnymi nazwiskami na rozkładzie jest słaby :facepalm:.
Tak samo jak każdy kto przegrał przez nokaut jest "na liścia".

P.S. Schulte to też nie jest wybitny striker - ma wiele innych atutów, podobnie jak Marcin.
Dwukrotny mistrz i dostal wpierdol w stójce od pana skrętówki.

Nie ma co robić off topic, według mnie Schulte jest słaby i tyle.
 
Dwukrotny mistrz i dostal wpierdol w stójce od pana skrętówki.

Nie ma co robić off topic, według mnie Schulte jest słaby i tyle.
Nasrat Haqparast, też przegrał z Heldem strikersko a boksować potrafi co pokazały jego walki w UFC.
Pitbull też nie potrafił usadzić Marcina, a ma bardzo solidny boks.

Ty nie rozumiesz tego, że Held ma 29 lat i jeszcze robi progres. To, że Ty pamiętasz go wyłącznie jako grapplera sprzed kilku lat, to nie znaczy, że nie potrafi boksować. On już od kilku lat jest zawodnikiem kompletnym.
Wyglądał w tej walce po prostu bardzo dobrze i tyle. Schulte też nie wyglądał źle. Styl robi walkę.

Gamrot też nie potrafił uderzać, a teraz nie wygląda tragicznie. Pamiętasz początki Mariana Ziółkowskiego i jego stójkę? Oni są w podobnym wieku. No ale Ty zawsze wiesz lepiej. To by było na tyle.
 
  • Like
Reactions: Olo
Nasrat Haqparast, też przegrał z Heldem strikersko a boksować potrafi co pokazały jego walki w UFC.
Pitbull też nie potrafił usadzić Marcina, a ma bardzo solidny boks.

Ty nie rozumiesz tego, że Held ma 29 lat i jeszcze robi progres. To, że Ty pamiętasz go wyłącznie jako grapplera sprzed kilku lat, to nie znaczy, że nie potrafi boksować. On już od kilku lat jest zawodnikiem kompletnym.
Wyglądał w tej walce po prostu bardzo dobrze i tyle. Schulte też nie wyglądał źle. Styl robi walkę.

Gamrot też nie potrafił uderzać, a teraz nie wygląda tragicznie. Pamiętasz początki Mariana Ziółkowskiego i jego stójkę? Oni są w podobnym wieku. No ale Ty zawsze wiesz lepiej. To by było na tyle.
Szkoda czasu i klawiatury, @Evo. Nie warto.
 
  • Like
Reactions: Evo
Held to grappler który nie słynął z wybitnej stójki a zrobil sobie z Schulte worek treningowy.

Wiec to nie jest pierdolenie, Schulte jest słaby Panie Evo
Jaki worek?? 3 rundę held wyraźnie przegrał, Schulte wolno się rozkręcał ale nie robmy z gościa byle kogo bo ponad u mies temu każdy jak jeden dokładał go do wszystkiego mino że każdy tutaj szanuje Helda plus fakt że zgarnął 2 banki pod rząd za wygrane turnieje
 
Jaki worek?? 3 rundę held wyraźnie przegrał, Schulte wolno się rozkręcał ale nie robmy z gościa byle kogo bo ponad u mies temu każdy jak jeden dokładał go do wszystkiego mino że każdy tutaj szanuje Helda plus fakt że zgarnął 2 banki pod rząd za wygrane turnieje
Też miałem takie wrażenie, Marcin dał z siebie 100% ale kondycyjnie w ostatniej rundzie Schulte już zaczął go gonić. Obawiam się, że jeśli Held i Schulte spotkaliby się w finale na dystansie 5 rund, to Brazylijczyk by to wygrał. Z drugiej strony nie ma co gdybać - inaczej się rozkłada siły na taki dystans, a do finałów jeszcze daleko.
 
Też miałem takie wrażenie, Marcin dał z siebie 100% ale kondycyjnie w ostatniej rundzie Schulte już zaczął go gonić. Obawiam się, że jeśli Held i Schulte spotkaliby się w finale na dystansie 5 rund, to Brazylijczyk by to wygrał. Z drugiej strony nie ma co gdybać - inaczej się rozkłada siły na taki dystans, a do finałów jeszcze daleko.
Finał tradycyjnie w
Sylwestra
 
Na tego Pico nie ma jeszcze.
Z tej trójki prawdopodobnie zagram Jacksona. Pico może dodadzą, może nie... Ciężko powiedzieć.

Myślę, że można obejrzeć jeszcze rywala Polizziego na upartego (czy coś potrafi czy bum) i rywala Newella - bo underdog vs jednoręki to zawsze wygląda dobrze na papierze.
 
Co masz na myśli? Bo nie w temacie jestem ;)
Nick Newell... To jest zawodnik MMA z jedną ręką. Na jego rywala jest @2.40, tyle, że ja go nie znam a nie chce mi się jeszcze przeglądać.
licensed-image
 
  • Wow
Reactions: ;-)
Nick Newell... To jest zawodnik MMA z jedną ręką. Na jego rywala jest @2.40, tyle, że ja go nie znam a nie chce mi się jeszcze przeglądać.
licensed-image
Łooo to nie wiedziałem, szacun dla niego :)
ps. Masz gdzieś ostatnią walkę Polizziego to obejrzenia? Bo chciałem jeszcze raz sobie odtworzyć. Ogólnie oglądałem chwilę tego Gustavo to szału nie robi. Polizzi powinien go spokojnie wypunktować.
 
Brennan z Jacksonem dobry dubel na podbicie.
Poniżej 1.2 nie tykam bo nie widzę sensu.
Nie mam ostatniej walki Polizziego ale pamiętam wystarczająco żeby to ocenić jak obejrzę tego drugiego. Anglickas rozbił go w stójce.
 
Według mnie dobry typ na Maia vs Belal
walka zakończy się przez tko/ko - nie @1.34
Dla mnie decyzja albo poddanie w tej walce.
 
Mam nadzieję, że Held utrzyma poziom i wygra jutro. Dostaje według mnie łatwiejszego rywala więc powinien sobie lekko poradzić
 
Back
Top