UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2/PFL 2021 #4/Bellator 260: Lima vs. Amosov

Wieczorem Bellator. U mnie tylko Brennan jest. Bezpiecznie Tak zwane.
1.16 piechotą po ulicach nie chodzi :lol:

I mam jeszcze na jutro bezpiecznie Danię 1X z Finlandią :confused:
 
a to nie było tak, że jeśli wypadnie WIĘCEJ niż jedno zdarzenie z kuponu to wtedy bonus spada?
Nie. Jeśli masz 3 zdarzenia każde min. 1.3 i jedno ze zdarzeń zostanie rozliczone po 1.0 to tracisz "bonus bez ryzyka".
Jeśli miałeś więcej zdarzeń i np. wyższy bonus, to jeśli któreś wypadnie to spada proporcjonalnie.
 
No gdzieś mi to wyświetlilo, może przez TVP Sport który mi taka godzinę pokazał
Sprawdzaj na oficjalnych źródłach zawsze, to jest minutka :wink:
Nie wiem jak z TVP ale oni mogą transmitować np. tylko kartę główną
 
Bellator
Jackson
Brennan
Polizzi

Lima
Pico
Newell (ta trójka bez przekonania)

Underdog
Gonzales
 
Last edited:
Ogarnia ktoś czemu u żółtych nie ma Bellatora live więcej niż jednej walki jednocześnie? Nie mówiąc już o tym, że poza live to też oferta zniknęła.
 
Takie coś poleciało :)View attachment 22029
Figueiredo wymieniony na Adesanyie.
Vettori tragicznie zaprezentował się z Hollandem. Jego stójka jest tragiczna i liczę na to, że nie ugra tego nudnymi zapasami...
Adesanya zrehabilituje się za ostatnią przegraną z Jankiem.
Moreno raz zremisował to i drugi raz może zaskoczyć. Pomijam tę walkę.
Na Colliera już kurs 1.55 także też pobieram.
 
Moim zdaniem ta walka nie jest do gry. Obejrzałem obu i może nawet postawię parę groszy na Colliera - jak dla mnie to on technicznie nie jest gorszy od Felipe.

Edit: Po wyjściowym kursie był sens, przy 2.45 już nie. Pas.
 
Moim zdaniem ta walka nie jest do gry. Obejrzałem obu i może nawet postawię parę groszy na Colliera - jak dla mnie to on technicznie nie jest gorszy od Felipe.
Felipe dla mnie jest gościem bardziej ruchliwym na nogach i szybszym w uderzeniach, lepiej wywiera presje a to zadecyduje na moje. Tu nie będzie nokautu, poddania tylko wymęczona decyzja Felipe, mam Go,ale za drobne.
 
Evloev1.42
Figueiredo 1.47
Felipe 1.55
Adesanya 1.33
Evloev decyzja 1.75
Hill ko 1.6
Dober Riddell + 2.5 rundy 1.47
 

AKO @ 2.10
⭐
⭐

Israel Adesanya vs. Marvin Vettori II
Adesanya wygra @ 1.40


Adesanya po porażce z Janem Błachowiczem wraca do swojej kategorii, w której nie miał sobie równych. Z Vettorim miał już okazje walczyć w 2018 roku, kiedy to wygrał niejednogłośną decyzją. Mam wrażenie, że Nigeryjczyk od tamtej walki zrobił dożo większy progres od Włocha. Nabrał więcej masy mięśniowej, przez co jest silniejszym zawodnikiem i co najważniejsze jeszcze trudniej go przewrócić. Jedyną drogą do zwycięstwa dla Vettoriego są obalenia i kontrola na ziemi. O ile Błachowicz był w stanie dotrzymać kroku Nigeryjczykowi w stójce i w późniejszej fazie pojedynku obalać, to jednak w przypadku Włocha nie widzę takiej możliwości. W ostatniej walce z Hollandem Vettori wyglądał fatalnie w stójce, także nie sądzę, aby w tak krótkim okresie co zmieniło się na jego korzyść. Być może 1 lub nawet 2 rundy uda mu się przeleżeć Israela, jednak dłuższymi momentami to Nigeryjczyk powinien dominować.

Deiveson Figueiredo vs. Brandon Moreno II
Figueiredo wygra @ 1.50


Kolejny rewanż, jednak w tym przypadku „świeża sprawa”. Ich poprzedni pojedynek zakończył się remisem, dlatego UFC postanowiło dać Moreno jeszcze jedną szansę na odebranie pasa Figueiredo. Na wstępie podkreślę, że gdyby nie odjęty punkt Brazylijczyka, to on wygrałby to walkę. Do tego dzień przed walką zmagał się z dość poważnymi problemami zdrowotnymi, które prawdopodobnie mocno wpłynęły na jego dyspozycję. Myślę, że jeżeli tym razem wszystko odbędzie się bez komplikacji, to Figueiredo wygra spokojnie tą walkę, bo przynajmniej w moich oczach jest dużo kompletniejszym i przede wszystkim lepszym zawodnikiem.
 
Czekamy do północy i odpalamy gale :fro:
Tak naprawdę to Ja odpalę dopiero główną
Bo tam mnie interesuje co mam w grze

@Evo w STS na piątek jest sporo walk w grapplingu
 
Czekamy do północy i odpalamy gale :fro:
Tak naprawdę to Ja odpalę dopiero główną
Bo tam mnie interesuje co mam w grze

@Evo w STS na piątek jest sporo walk w grapplingu
Może zerknę, jak coś znajdę dam znać, ale na Who's No.1 są zasady IBJJF więc zdecydowanie trudniej coś wartościowego wyłapać.
 
Back
Top