UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2/PFL 2021 #4/Bellator 260: Lima vs. Amosov

@Evo co grasz z tych trzech gal z tematu?
Z UFC planuję Figueiredo i Andersa w dublu, myślę tylko nad stawką.

Z PFL: Loughnane - już pograny.
Czy coś więcej - nie wiem, będę obserwował kursy i zastanawiał się ewentualnie nad: Schulte, Heldem, Collardem, Jenkinsem - u ruskich za niskie kursy na nich, a bez podatku w innych grywalnych miejscach jeszcze brak kursów. Wszystko zależy od wyceny - jeśli te będą na górnym poziomie tych z USA może coś wybiorę, jeśli nie to odpuszczam.

Z Bellatora - nie ma kursów, to nie ma o czym rozmawiać. Mam tam kilka walk na oku, ale muszę mieć wyceny żeby rozważyć czy będzie warto - przecież od tego to zależy. Póki co widzę tylko wycenę Lima-Amosov - tej walki nie tykam.
 
Takie coś poleciało :)
IMG_20210607_000855.jpg
 
Co sądzisz o Evolev vs Dawodu? Evolev ostatnio z Letzem zaprezentował się tak sobie. Dawodu ma dobrą obronę przed obaleniami, w stójce chyba również bardziej aktywny, z trochę lepszą kondycją. Kurs 2.94 wygląda dobrze biorąc pod uwagę ostatni występ Evoleva.
Evloev to moim zdaniem duży talent i jeden z ciekawszych prospektów w 66.
Mimo tego, po ostatniej walce (patrząc też na pewne błędy w poprzednich) powiedziałem sobie, że z kimś mocniejszym go nie zagram. I z Dawodu już odpuszczę, choć nadal uważam, że Evloev to wygra. Rusek niestety regularnie daje łapać się w gilotyny (wsadza głowę przy obalaniu w ten sposób, że łatwo ją wybrać - tego nie da się nie widzieć). Nie wiem czy ten kark ma gumowy, bo jestem pełen podziwu że już z Lentzem nie dał się poddać, ale mimo wszystko ktoś go prędzej czy później ktoś dobrze go złapie i udusi. Na solidnie zapiętą gilotynę nie ma mocnych, można tak poddać każdego. Na pewno sztaby trenerskie rywali Evloeva będą przygotowywać opcje na taką ewentualność, a nie jestem przekonany czy Evloev szybko zmieni złe nawyki. Z tego co pamiętam, to Lentz póki miał kondycję w 1 rundzie też sporo trafiał w stójce, a Dawodu faktycznie ma dość solidne TDD i potrafi uderzać.

Widzę jakieś szanse dla Hakeema, ale Evloev kondycyjnie wygląda bardzo dobrze (nie spompuje się "panicznie obalając" jak Tukhugov). Nie zgodzę się też, że wygląda w tym aspekcie gorzej od rywala, bo kondycją to jego mocna strona i potrafił już podkręcać tempo. Jest co najmniej dobrze ułożony w każdej płaszczyźnie i na pewno bardziej przekrojowy jako zawodnik niż Dawodu.
Dla mnie jest on słusznym faworytem, ale nie jestem przekonany na tyle, aby zainwestować kasę w jego kierunku.
 
Last edited:
Na Helda dobry kurs, za pokonanie Natana szacun.
Do niego Angol Brendan
Moze Aliev z Radzhabovem albo Khaybulaev
Jeszcze bellator, ufc
Bedzię co grać :)
 
Nudni zapaśnicy to najlepsza inwestycja bo wiesz ze gościowi nie odpali sie we łbie by iść na wymiany itp
On zbiera na szczękę za dużo. Jak nie przeleży lub się wypompuje to będzie słabo. Wystarczy oglądać ACA - pełno tam takich walk ;)
 
Byłem przekonany że pierwsza walka Adesa z Vetorri była jakoś niedawno a to ponad 3 lata temu.
Adesa jest teraz o wiele jeszcze lepszym zawodnikiem. A Vetorri nie widzę u niego popraw jakiś większych.
Gram go bez żadnych obaw. I jeszcze Edwards i wszycho.

Adesa @1.41
Edwards @1.20
 
Back
Top