UFC 205 - dyskusje, kursy (McGregor 1.60 - 2.20 Alvarez)

xfx.jpg


EASY MONEY!!!

435_56445b91dd802.gif

Rozumiem, że z betsafe koniec współpracy?



Zagrałem MJa po 3.10.
 
Underdogi: Kowalkiewicz, Romero, Johnson
Faworyci: Tate, Cerrone
Coś z tych wybiorę.
 
Ostatnia walka wieczoru pokazała, że pomimo licznych analiz losy walki mogą potoczyć się różnie.
Kto by się spodziewał, że Hendo przetrwa całe 5 rund albo, że Bisping przyjmie 2 h-bomby i nie pójdzie spać?
Myślę, że Eddie dostanie czymś mocnym od Conora, ale to przetrwa i potem będzie już tylko szukać obaleń, ale żaden scenariusz mnie tu nie zdziwi.
Kondycja na korzyść Alvareza (lecz jakimś tytanem też nie jest).
Poza tym Conor jest po mocnym capmie przed Diazem, 25 minutowej mocnej walce i prawie bez odpoczynku wchodzi na przygotowania pod Eddiego. To też może mieć wpływ na intensywność jego przygotowań, a walka już za miesiąc...
Ja oceniam starcie na 50/50.

A Karola postawi opór Aśce, że się jeszcze zdziwicie :D
 
Ostatnia walka wieczoru pokazała, że pomimo licznych analiz losy walki mogą potoczyć się różnie.
Kto by się spodziewał, że Hendo przetrwa całe 5 rund albo, że Bisping przyjmie 2 h-bomby i nie pójdzie spać?
Myślę, że Eddie dostanie czymś mocnym od Conora, ale to przetrwa i potem będzie już tylko szukać obaleń, ale żaden scenariusz mnie tu nie zdziwi.
Kondycja na korzyść Alvareza (lecz jakimś tytanem też nie jest).
Poza tym Conor jest po mocnym capmie przed Diazem, 25 minutowej mocnej walce i prawie bez odpoczynku wchodzi na przygotowania pod Eddiego. To też może mieć wpływ na intensywność jego przygotowań, a walka już za miesiąc...
Ja oceniam starcie na 50/50.

A Karola postawi opór Aśce, że się jeszcze zdziwicie :D

Jak rozumieć ten opór ? = split, urwane 2 rundy/5 , porozbija Aśkę, będzie sprowadzać łatwo ?
 
a postawisz na to pieniądze czy to tylko takie twoje fanbojskie pitu pitu?

Oczywiście, że postawię. To, czy jestem fanbojem, czy nie, nie ma żadnego znaczenia; przed walką z Gadelhą nigdzie nie mówiłem, że to będzie łatwa walka, sam kasę postawiłem dopiero na żywo.
 
Asia przed czasem za 3.25, co sądzicie? Karolina jest twarda i sądzę, że walka nie skończy się zbyt szybko, ale przyjmuje sporo na twarz, a Asia, wiadomo, zadaje bardzo dużo celnych ciosów. Kurs jest moim zdaniem w miarę wysoki.
 
Asia przed czasem za 3.25, co sądzicie? Karolina jest twarda i sądzę, że walka nie skończy się zbyt szybko, ale przyjmuje sporo na twarz, a Asia, wiadomo, zadaje bardzo dużo celnych ciosów. Kurs jest moim zdaniem w miarę wysoki.
Na 5dimes jest Asia tko za 4.20...
Jeśli miałbym typować to decyzja, ale taki kurs mimo wszystko kusi...
 
Serio nikt nie wierzy w Żołnierza Boga? :-) jest na fali i myślę że ogarnie ;-)
 
Ja zagrałem Weidmana, myślę, że Romero się złacha jak koń po 5 minutach i mimo, że pierwszą odsłonę wygra, to Chris go będzie gnoił od połowy walki i wygra albo przez decyzję, albo nawet w 3 rundzie.
 
Ja zagrałem Weidmana, myślę, że Romero się złacha jak koń po 5 minutach i mimo, że pierwszą odsłonę wygra, to Chris go będzie gnoił od połowy walki i wygra albo przez decyzję, albo nawet w 3 rundzie.
Tak mialo byc juz przy walce z Jacare, takze lepiej zeby Krzys konczył...
 
Ja wierzę. Weidman na papierze wygląda lepiej, ale myślę, że Romero ogarnie.
Gralem przeciwko Romero w walkach z Machida, a nastepnie grubo z Jacare, tak jak wtedy w niego wogole nie wierzylem, zwlaszala w 5-rundowce z Dragonen, tak teraz mimo sympatii do Chrisa coraz bardziej sklaniam sie do Romero, a 3rundowka utwierdza mnie w tym przekonaniu... bukamchersko ta walke bede odpuszczal, ewentualnie live po pierwszej rundzie. Nalezy tez wziac pod uwage jaki Chris wroci po pierwszym WPIERDOLU w karierze
 
Back
Top