UFC 205 - dyskusje, kursy (McGregor 1.60 - 2.20 Alvarez)

Już są kursy na całą gale, widzę parę overków do gry + Nurma pewniaczek

Po 1.3 na moje się nie opłaca Aśka
 
upload_2016-10-1_10-29-59.png
 
Dosc wysoki kurs jak na Khabiba

Puszcze Joanna , Nurma , thompson i McGregor i moze taki sam tylko Eddie przez Dec zamiast Conora
 
Dobrze, że już jest październik :confused:

Co do gali to Michael Johnson to dla mnie złoto. Polowałem cały dzień żeby złapać dobry kurs na Johnsona bo myślałem, że dadzą max 2.50 i szybko spadnie.
Wystawili na 5dimes 3.20 i tak zacząłem stawiać, że nim się zorientowałem to zjechało na 2.40, ale mówię ok pewnie jeszcze spadnie, a tu nagle znowu wzrost do 3.0 :benny: Przez to będę trochę stratny nawet gdy zakład wejdzie dlatego niebawem dorzucę na niego coś jeszcze po normalnym kursie 3.0 jak się teraz trzyma.
Nawet pokusiłbym się o nokaut dla Johnsona, ale 3.0 to mega kurs. Zresztą z Poirierem też na niego stawiałem, ale nie mogłem pisać, więc graty kto go postawił.

mj5d.png



A jeśli chodzi o ME to... niestety, ale coś mi mówi żeby nie wjeżdżać w Alvareza.
ma narzędzia żeby to wygrać, ale jakoś nie jestem przekonany. Oczywiście kibicuję i jemu i każdemu kto na Eddiego stawia żeby nie było :wink:
 
Gdzie widzisz szanse Karoliny?

zbytania pewnosc JJ, zmiana klubu, dziwna atmosfera z tym zwiazana, Karola na wyjebce, jak Diaz, zachowujac odpowiednie 'proporcje' JJ do glowy jej nie wejdzie, szanse widze glownie w parterze, dobrej taktyce (Zabor-stajl : D), oczywiscie niech wygra lepsza, wszechswiat zatacza kolo i taka czutka, kurs swietny, takze mozna 'rekreacyjnie' postawic, a Conor? ranczo w Bieszczadach na Conora ;- )

lubie JJ, szacunek za to co zrobila, jej poziom sportowy, angielski (tak to ma wygladac, nic tylo brac przyklad) popularnosc, szczegolnie za oceanem, medialnosc i jak szybko sobie reputacje i szacunek wyrobila wsrod zawodnikow, ale w tej walce kibicuje Kowalkiewicz

:kis:
 
zbytania pewnosc JJ, zmiana klubu, dziwna atmosfera z tym zwiazana, Karola na wyjebce, jak Diaz, zachowujac odpowiednie 'proporcje' JJ do glowy jej nie wejdzie, szanse widze glownie w parterze, dobrej taktyce (Zabor-stajl : D), oczywiscie niech wygra lepsza, wszechswiat zatacza kolo i taka czutka, kurs swietny, takze mozna 'rekreacyjnie' postawic, a Conor? ranczo w Bieszczadach na Conora ;- )

lubie JJ, szacunek za to co zrobila, jej poziom sportowy, angielski (tak to ma wygladac, nic tylo brac przyklad) popularnosc, szczegolnie za oceanem, medialnosc i jak szybko sobie reputacje i szacunek wyrobila wsrod zawodnikow, ale w tej walce kibicuje Kowalkiewicz

:kis:
Wszedłem grubo w Aske, chociaż wolałbym w Karole, dlatego pytam bo się zaczynam martwić :cool: Aśka idzie po bonus na tej gali
 
Last edited:
Co mysliscie o Rashadzie? Kennedy nie walczyl 2 lata bedzie niezly ring rust
to fakt Tim nie walczył dwa lata, ale z drugiej strony Evans przez 3 lata zrobił tylko dwie walki, obie przegrał, do tego nękają go często kontuzje, trzeba też pamiętać że walka będzie w 84 i będzie to dla Evansa debiut w tej wadze, dla mnie ta walka ma za dużo znaków zapytania i jest niegrywalna, ale jak bym musiał postawić pieniądze wybrałbym Tima.
 
Siema betsafe

7889080f78f82a526169480a1954ac71.png


Ciekawe, czy zaakceptują.

Edit: zły temat, wybaczcie.
 
Last edited:
Co tak na ubogo? Miałeś stawiać melinę?

Tyle w chwili obecnej jest moja melina warta :D Ale panie, to jest pewny deal, tak jak z Aldo!!! (tylko tam nie wyszło). Za wygraną ułożę sobie na nowo życie.

Panie... Team Alvarez wiadomo, ale co to za buk? Jeszcze z podatkiem :) Bet365 ma 2.30 na Alvareza i byłbyś o 142zl więcej do przodu w przypadku wygranej.

Thanks captain obvious :D
 
Back
Top