UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

No jak nie wyjdą z grupy to będzie najgorszy występ w historii naszych startów na EURO, bo Leo i Smuda odpadli będąc w TOP16, a teraz dopiero wychodząc z grupy będziemy w szesnastce :)
Dla mnie wyjście z grupy to plan minimum, a jednocześnie nasz maks patrząc na to jak prezentowaliśmy się w eliminacjach.
W każdej formacji mamy liderów wartych gruby hajs, o których biją się najlepsze kluby Europy...
Nie wiem czy pamiętasz Real Madryt w 2005 roku... Też mieli gwiazdy (Ronaldo, Zizou, Beckham, R. Carlos) i skończyli Ligę Mistrzów na 1/16 :lol: Indywidualności trzeba scalić w zespół.
 
Nie chcę nic mówić, ale chciałbym powiedzieć, że jest taka ciekawa prawidłowość. Mianowicie dość często bywa tak, że kraj z problemami okazuje się niespodzianką. Trudno powiedzieć, by niespodzianką był awans Ukrainy. Popatrzmy na tegoroczną ligę europejską, osłabiony Szachtar dowlókł się do półfinału. Rok temu Dnipro w finale odpadło.

Jeśli dla kogoś sędziowie mają przychylniej gwizdać, to na pewno takim krajem będzie Ukraina.
 
Nie chcę nic mówić, ale chciałbym powiedzieć, że jest taka ciekawa prawidłowość. Mianowicie dość często bywa tak, że kraj z problemami okazuje się niespodzianką. Trudno powiedzieć, by niespodzianką był awans Ukrainy. Popatrzmy na tegoroczną ligę europejską, osłabiony Szachtar dowlókł się do półfinału. Rok temu Dnipro w finale odpadło.

Jeśli dla kogoś sędziowie mają przychylniej gwizdać, to na pewno takim krajem będzie Ukraina.
Coś w tym jest... Eurowizję też wygrali :DC:
 
W ostatnich dniach mam wrażenie że dziennikarze zaraz poinformują o gęstości kupy Lewandowskiego, dziurawej skarpetce Milika i o tym że w czasie spaceru w Le 'Bóle' spadła szyszka. Balon pompowany koncertowo, treningi LIVE na Polsat Sport News, Kołtoń odlatuje jak zawsze.:mamed:

Moje typy:
Polska - Irlandia 2-0
Polska Niemcy 1-1
Polska - Ukraina 1-0
:OK:
 
Czy jakikolwiek gracz z pola ugryzie innego gracza?
kurs 95.00


jakby to byly ms i gral suarez, to kurs wynosilby 3.00
 
W ostatnich dniach mam wrażenie że dziennikarze zaraz poinformują o gęstości kupy Lewandowskiego, dziurawej skarpetce Milika i o tym że w czasie spaceru w Le 'Bóle' spadła szyszka. Balon pompowany koncertowo, treningi LIVE na Polsat Sport News, Kołtoń odlatuje jak zawsze.:mamed:

Moje typy:
Polska - Irlandia 2-0
Polska Niemcy 1-1
Polska - Ukraina 1-0
:OK:
a to najgorsze co dla reprezentacji może być .... Myślałem , że ostatnie wyniki coś zmienią , ale chuj ....
 
a to najgorsze co dla reprezentacji może być .... Myślałem , że ostatnie wyniki coś zmienią , ale chuj ....
jedyne wytłumaczenie to pieniądz, Polsat zainfestował i liczy że poza meczami kadry dużo ludzi kupi mistrzostwa na dodatkowych kanałach.
 
Papier toaletowy z odciskiem palców Krychowiaka już na Allegro. :mamed:

Przechwytywanie.PNG
 
Szkoda że wypadł Rybus. Dla mnie zawodnik nie do zastąpienia na LO. Mimo to trzymam kciuki i liczę że awansujemy z grupy.
 
Back
Top