UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Może nieco horyzont poszarzał, ale wciąż w moim serduszku bianco che abbraccia il nero. Jedynie La Vecchia Signora per sempre in mio cuore, jak nieodmiennie twierdzę przez zdecydowanie ponad pół życia.
Także dla pełnej jasności Panowie i Panie, jedyna dama zajmuje kamienne serce wiewiórki, jeśli która chce się przebić przez tę skałę, musi być co najmniej damą na równi.
 
@duubertowa @mat01 @Wewiur
5757e871651ed.jpg
 
Dawno i nieprawda. Przypomnisz mi ktore miejsce Milan zajal w lidze?:DC:
Teraz im kibicuje, ale lekko, więc mnie ta ich strefa prawie spadkowa nie boli :mamed:
Ale za dużo się tu bianco nerich nagle zrobiło w temacie o Euro, uznałem za stosowne zainterweniować :werdum:

Zawsze mogło być gorzej, moglibyście kibicować Interowi, Romie albo Lazio :DC:
 
Last edited:
Musimy w końcu wyjść z grupy. Tym bardziej że z 4 grup awansują drużyny z trzecich miejsc.
 
Polska - Ukraina 0:0
Polska - Irlandia 2:1
Polska - Niemcy 0:1
:D

Po Euro 2012 wciąż mam czapkę świętego Patryka, którą dostałam od kibica z Irlandii za wyzerowanie piwa szybciej niż on :D śmiesznie było w Poznaniu jak oni się tu wszyscy zjechali :heart:
 
Polska - Ukraina 0:0
Polska - Irlandia 2:1
Polska - Niemcy 0:1
:D

Po Euro 2012 wciąż mam czapkę świętego Patryka, którą dostałam od kibica z Irlandii za wyzerowanie piwa szybciej niż on :D śmiesznie było w Poznaniu jak oni się tu wszyscy zjechali :heart:
A robili cos takiego?


Fakt, Irole kibicowsko i pozakibicowsko swietni byli. Od razu sie przypomina
 
A robili cos takiego?

Bywało gorzej xD

Fakt, Irole kibicowsko i pozakibicowsko swietni byli. Od razu sie przypomina

To było super ! W ogóle pamiętam atmosferę na strefie kibica gdzie podczas meczu Polski kibice z Irlandii próbowali śpiewać z nami hymn. A po ich ostatnim meczu jeden wszedł na scenę i zaczął nawoływać resztę Iroli do podziękowania nam za gościnę, bo wielu z nich nocowało po prostu na kanapach w domach Poznaniaków. Szacunek do nich mam ogromny.
 
  • Like
Reactions: mat
Bywało gorzej xD



To było super ! W ogóle pamiętam atmosferę na strefie kibica gdzie podczas meczu Polski kibice z Irlandii próbowali śpiewać z nami hymn. A po ich ostatnim meczu jeden wszedł na scenę i zaczął nawoływać resztę Iroli do podziękowania nam za gościnę, bo wielu z nich nocowało po prostu na kanapach w domach Poznaniaków. Szacunek do nich mam ogromny.
Zabawniej było jak się Chorwaci w berka na Starym bawili ;) A Irole to takie spite janusze tylko, że bez wąsa.

PS: Euro sie jeszcze nie zaczęło a tu 8 stron napisane. postów na temat - może z 10. :cohon:
 
Last edited:
Jest 24 zespoły (w tym takie potęgi, jak Albania, Irlandia Płn., Islandia)...
Do drugiej fazy przechodzi AŻ 2/3 zespołów...
Tylko 8 odpada...
Mamy jedną z łatwiejszych grup...
W każdej formacji mamy liderów wartych gruby hajs, o których biją się najlepsze kluby Europy...
Dla mnie wyjście z grupy w takiej sytuacji to jest pierdolony obowiązek i plan minimum.
 
Jest 24 zespoły (w tym takie potęgi, jak Albania, Irlandia Płn., Islandia)...
Do drugiej fazy przechodzi AŻ 2/3 zespołów...
Tylko 8 odpada...
Mamy jedną z łatwiejszych grup...
W każdej formacji mamy liderów wartych gruby hajs, o których biją się najlepsze kluby Europy...
Dla mnie wyjście z grupy w takiej sytuacji to jest pierdolony obowiązek i plan minimum.
Ja tam nie robie sobie żadnych nadziei, nie mam zamiaru się denerwować
co ja pierdole, ma byc ćwierćfinał minimum :bleed:
 
Back
Top