UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

oczywiście kibicuje naszym, ale poza tym myślę że może w końcu Anglia odpali, ostatnio na każdy turniej jechali jako jedni z faworytów i kończyło się to klapą, a teraz jak by o nich trochę ciszej jest, może w końcu nie zawiodą, do tego kibicuje Szwedom ( Ibra :wink:) oraz Hiszpanii i Węgrom :wink:

natomiast ''anty'' jestem pod względem Belgów, uważam że ta reprezentacja jest przereklamowana, liczę że na euro to się potwierdzi.
 
Największe zagrożenie, to oczywiście polscy kibice. :wall:
CkXFe5oW0AEDrJp.jpg

Źródło: http://newsweb.pl/2016/06/07/skanda...nadzorem-hollande-wysoki-poziom-nacjonalizmu/
 
Poznałem @Comber a dwa lata temu i z tego co wiem, to zajmuje się ustawianiem przetargów w ministerstwie sportu. O dziennikarstwie nic nie wiem.

Widzę same szyszki na tym Cohones. Da radę załatwić dla mnie jakąś lekką, łatwą i bezstresową pracę na wysokim szczeblu? Np. dyrektor jakiegoś departamentu w ministerstwie sportu. Nie pogardzę Panowie. Ewentualnie mogę pójść w ślady mister Hofmana który został wiceprezesem PZPR (piłki ręcznej żeby nie było haha).
 
Widzę same szyszki na tym Cohones. Da radę załatwić dla mnie jakąś lekką, łatwą i bezstresową pracę na wysokim szczeblu? Np. dyrektor jakiegoś departamentu w ministerstwie sportu. Nie pogardzę Panowie. Ewentualnie mogę pójść w ślady mister Hofmana który został wiceprezesem PZPR (piłki ręcznej żeby nie było haha).
Pogadamy na zlocie.
 
Back
Top