UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Prawdopodobnie Ovidiu Alin Hategan będzie sędzią POL - IRL. Chyba nieźle, bo podobno nie pozwala na twardą grę co jest podstawową grą wyspiarzy.
http://www.przegladsportowy.pl/pilk...ocna-na-euro-2016,artykul,690936,1,13297.html

Grosicki podobno zdrowieje w szybkim tempie. Myślę, że Polacy wyjdą w składzie:
Szczęsny
Jędza
Pazdan
Glik
Piszczek
Grosik (albo Peszko jak Kamil nie wyzdrowieje)
Mączyński
Krychowiak
Kuba
Milik
Lewy
Jak Zieliński będzie na ławce to po prostu jebnę.
 
Jak Zieliński będzie na ławce to po prostu jebnę.
Mi się wydaje, że Zielińskiego będzie wpuszczać pod koniec spotkania, widać było, nawet w ostatnim towarzyskim w Krakowie, że spięty jak skóra na kutasie. Obejrzyj sobie materiały łaczy nas piłka zza kulis, jak Błaszczykowski go nastrajał do walki
 
A jak wyjdzie Jodłowiec? :DC:
Daj spokój. Krycha i Zieliński, nikt więcej nie powinien wychodzić na środku w pierwszym składzie. Jodłę można ewentualnie na Iroli wpuścić na trochę.
 
Daj spokój. Krycha i Zieliński, nikt więcej nie powinien wychodzić na środku w pierwszym składzie. Jodłę można ewentualnie na Iroli wpuścić na trochę.
Zgadzam się chociaż Zieliński to trochę zagadka. Z Holandią chujnia, a z Litwą wszedł i od razu zajebiste podanie. Ciężko powiedzieć jak sobie z presją poradzi. Ale raczej zagra Mączka - ulubieniec Nawałki.
 
A ja bym stawiał że Polska wyjdzie tym składem co na mecz z Holandią. Tylko oczywiście Krycha za Mączke.
 
Ja natomiast jebnę jak na ławce nie będzie łysego. To co Pazdan gra to zgroza i koszmar. Nie wierzyłem, że to kiedyś powiem, ale wolę Cionka obok Glika.
Cionek obok Glika to najgorsze możłiwe rozwiązanie, zero zgrania krycia i niczego.
 
Ja natomiast jebnę jak na ławce nie będzie łysego. To co Pazdan gra to zgroza i koszmar. Nie wierzyłem, że to kiedyś powiem, ale wolę Cionka obok Glika.
Salamon dla mnie kot. Mocno mi Bonucciego przypomina, szczególnie grą do przodu.
 
A ja wam mowie ze po typowym meczu walki zremisujemy z Irlandia i żeby mieć szanse to trzeba będzie wygrać z osłabionymi Niemcami bo nie będzie jeszcze Hummelsa, stan 0:0 i w 86 lewy dostanie prostopadle podanie od Krychy wyjdzie sam na sam i jebnie prosto w Nojera, pójdzie kontra przegramy z Niemcami i praktycznie stracimy szanse na awans, Bayern zerwie kontrakt z Lewym a on zbankrutuje sprzeda swoje wszystkie mieszkania i powróci do Znicza Pruszków gdzie będą się bić o Ekstraklasę, po dobrym sezonie w I lidze zostanie kupiony przez Legię w której zagra 12 meczów strzeli 7 bramek i zostanie sprzedany po paru miesiącach do Interu za 4 miliony euro.
 
A ja wam mowie ze po typowym meczu walki zremisujemy z Irlandia i żeby mieć szanse to trzeba będzie wygrać z osłabionymi Niemcami bo nie będzie jeszcze Hummelsa, stan 0:0 i w 86 lewy dostanie prostopadle podanie od Krychy wyjdzie sam na sam i jebnie prosto w Nojera, pójdzie kontra przegramy z Niemcami i praktycznie stracimy szanse na awans, Bayern zerwie kontrakt z Lewym a on zbankrutuje sprzeda swoje wszystkie mieszkania i powróci do Znicza Pruszków gdzie będą się bić o Ekstraklasę, po dobrym sezonie w I lidze zostanie kupiony przez Legię w której zagra 12 meczów strzeli 7 bramek i zostanie sprzedany po paru miesiącach do Interu za 4 miliony euro.
a kierowca autobusu wysiadł i zaczął klaskać
 
Szczęsny
Jędrzejczyk
Salamon
Glik
Piszczek
Grosicki (Kapustka)
Zieliński
Krychowiak
Błaszczykowski
Milik
Lewandowski;
A jak będzie inaczej to foch. Przeżyje tylko Mączyńskiego za Zielka, bo młody w reprezentacji gra zazwyczaj piach.
 
  • Like
Reactions: mat
Szczęsny
Jędrzejczyk
Salamon
Glik
Piszczek
Grosicki (Kapustka)
Zieliński
Krychowiak
Błaszczykowski
Milik
Lewandowski;
A jak będzie inaczej to foch. Przeżyje tylko Mączyńskiego za Zielka, bo młody w reprezentacji gra zazwyczaj piach.
lajk z zastrzezeniem, ze ja nie przezyje
 
Salamon dla mnie kot. Mocno mi Bonucciego przypomina, szczególnie grą do przodu.
Salamon + Glik to mój wymarzony duet ŚO polskiej reprezentacji, ale Nawałka"Faken" w życiu nie wystawi Salamona w pierwszym składzie.
Cionek obok Glika to najgorsze możłiwe rozwiązanie, zero zgrania krycia i niczego.

Still better than Pazdan.
 
pamiętacie ??? po niedzieli może być znowu aktualne :lol::lol::lol:

13346419_993512950716987_480824525186094267_n.jpg
 
Szczęsny
Jędrzejczyk
Salamon
Glik
Piszczek
Grosicki (Kapustka)
Zieliński
Krychowiak
Błaszczykowski
Milik
Lewandowski;
A jak będzie inaczej to foch. Przeżyje tylko Mączyńskiego za Zielka, bo młody w reprezentacji gra zazwyczaj piach.

Kapustka jest zbyt wątły fizycznie. Od Irlandczyków będzie się odbijał jak pinballowa kulka. Już lepiej wystawić pół człowieka-pół litra. Pierwszy mecz jest dla nas najważniejszy, a młody Kapustka nie ogarnie przy agresywnym stylu gry Irlandczyków.
 
Kapustka jest zbyt wątły fizycznie. Od Irlandczyków będzie się odbijał jak pinballowa kulka. Już lepiej wystawić pół człowieka-pół litra. Pierwszy mecz jest dla nas najważniejszy, a młody Kapustka nie ogarnie przy agresywnym stylu gry Irlandczyków.
Peszko tytanem fizyczności też nie jest, a piłkarsko odstaje od młodego o 2 klasy. Nie mam ochoty oglądać w pierwszym składzie kolesia, który jedyne, co potrafi to kopnąć piłkę do przodu i za nią pobiec ( przy całej sympatii do Peszkina). Przecież on się dopiero co do składu Lechii nie łapał
 
Peszko tytanem fizyczności też nie jest, a piłkarsko odstaje od młodego o 2 klasy. Nie mam ochoty oglądać w pierwszym składzie kolesia, który jedyne, co potrafi to kopnąć piłkę do przodu i za nią pobiec ( przy całej sympatii do Peszkina). Przecież on się dopiero co do składu Lechii nie łapał

W porównaniu do Kapustki to Peszko jest pieprzonym Mr.Olympia:lol: Kapustka przewyższa Peszke technicznie ale brakuje mu doświadczenia i opanowania. Od Holendrów chyba pamiętasz jak się odbijał?
 
troszke szkoda, ze wolski w takiej sytuacji nie pojechal, bo forma byla i chujnia, ze wszolek wypadl. nie ma u nas w lidze zadnych skrzydlowych?
 
Guetta z Paryża na żywo:


W sumie już od 23, ale jeszcze leci. Teraz mi się przypomniało. Można posłuchać.
 
Żeby się tylko angielskie Johny i Sebixy nie doprosiły jakiegoś Ahmeda w wybuchowym nastroju. Tamci inaczej rozumieją pojęcie ustawki:bomb:
 
Back
Top