UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

To będzie dopiero drugi mecz tych mistrzostw, który obejrzę :astronaut:
Żeby się milej oglądało, postawię 50€ na Polskę i 50€ na dokładny wynik 3-2 po kursie 80. Wychodzę z założenia, że jak mieć emocje, to solidne, a w tym wypadku nawet jeśli po 60 min. będzie którykolwiek z tych 12 wyników: 0:0, 1:0, 0:1, 1:1, 2:1, 1:2, 2:2, 3:2, 2:0, 3:0, 3:1, 0:2
- to dalej będę się łudził, że mogę wygrać :awesome:
 
No to dzis spokojny mecz , polska bedzie kontrolowala mecz na bojsku, grajac swietnie w defenzywie. Spokojne 1:0 i awans
Bramke zdobedzie milik i zamknie nam morde. Do tego dodam ze @Orest to chuj , i ze do meczu zostaly niecałe 4 godziny.
Życiowy przegryw.
 
SPIERDALAJ STĄD!
Cebula level pro. Ponarzekales , powkurwiales, ale nadal sie tu udzielasz?
hehe będę cię wkurwiał cioto ile mi się będzie podobać, a jak dzisiaj Polska przejebie, to ci kurwa żyć nie pozwolę huehue:D
 
hehe będę cię wkurwiał cioto ile mi się będzie podobać, a jak dzisiaj Polska przejebie, to ci kurwa żyć nie pozwolę huehue:D
Za chwilę pisze oficjalne pismo do prezydenta , ale wcześniej dzwonie do oficera dyżurnego kraju . Razem pozbawimy Cię obywatelstwa cioto. Wywioza cie do sosnowca kurwa i będziesz nam pocztowki przesylal . tyle ci chuju zostanie.
 
Za chwilę pisze oficjalne pismo do prezydenta , ale wcześniej dzwonie do oficera dyżurnego kraju . Razem pozbawimy Cię obywatelstwa cioto. Wywioza cie do sosnowca kurwa i będziesz nam pocztowki przesylal . tyle ci chuju zostanie.
Dobra koniec off topa, powiem tylko tyle, wypierdalaj z mojego forum kutasiarzu!!! Niech ci ziemniaki w piwnicy zgniją hehe!
 
Za chwilę pisze oficjalne pismo do prezydenta , ale wcześniej dzwonie do oficera dyżurnego kraju . Razem pozbawimy Cię obywatelstwa cioto. Wywioza cie do sosnowca kurwa i będziesz nam pocztowki przesylal . tyle ci chuju zostanie.
Dobra koniec off topa, powiem tylko tyle, wypierdalaj z mojego forum kutasiarzu!!! Niech ci ziemniaki w piwnicy zgniją hehe!
colbert-popcorn.gif
 
Dobra koniec off topa, ja dzisiaj obstawiam, że Polsza wygra 2-1, czyli wiecie co to oznacza? Krystyna się dzisiaj rozstrzela :mamed:
 
Niby mówi się, że osiągnęli już duży sukces, że jak odpadną to się nic nie dzieje, ale kurwa mać! Mamy taką szansę, że jak przejebią to nie wybaczę. Tyle już zrobiliśmy i głupio byłoby odpaść na ostatniej prostej z mocno średnią Portugalią.
Kluczem będzie skuteczność, każda nasza okazja może być na wagę awansu. W ostatnich dwóch meczach mieliśmy w pierwszych minutach setki, których nie wykorzystaliśmy. Teraz musi być do 3Xsztuka.
Można się obawiać tego, że Krystyna czy Niania odpalą jakąś jedną akcją, ale można się cieszyć, bo co mecz wypracowujemy sobie 100% okazje. Tylko ta skuteczność...
 
Dla mnie mimo wszystko i tak są już bohaterami, może to właśnie nam pomoże, że na Polakach nie ma presji. Liczę, że zagrają tak dobrze jak z Niemcami - z dobrymi drużynami ta ekipa potrafi się zmobilizować.

W każdym razie, cieszę się, że mam możliwość oglądać wielki mecz w wykonaniu Polaków.
 
Back
Top