UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Kurwa, obym się mylił, ale się boje, że ta Pazdomania i śmiechy z Cristiano, że go Pazdan wyrucha, wciągnie nosem, dupą i wszystkimi innymi częściami ciała, odbiją nam się czkawką. Pazdan zagra trochę słabsze spotkanie, a Cristiano akurat będzie miał swój dzień i jesteśmy w piździe.


Ale tak jak mówiłem, obym się mylił, Pazdan zagrał jak z Niemcami, a Ronaldo zagrał najgorzej jak potrafi.
 
Kurwa, obym się mylił, ale się boje, że ta Pazdomania i śmiechy z Cristiano, że go Pazdan wyrucha, wciągnie nosem, dupą i wszystkimi innymi częściami ciała, odbiją nam się czkawką. Pazdan zagra trochę słabsze spotkanie, a Cristiano akurat będzie miał swój dzień i jesteśmy w piździe.


Ale tak jak mówiłem, obym się mylił, Pazdan zagrał jak z Niemcami, a Ronaldo zagrał najgorzej jak potrafi.
hubi za duzo czytasz pierdolowatych stron, przeciez jak cristiano wyrucha pazdana, to nikt sie nie bedzie dziwic. tak samo nikt sie nie zdziwi jak lewy wyrucha pepe. mysle, ze przy ronaldo blizej bedzie grac gliku
 
przeciez jak cristiano wyrucha pazdana, to nikt sie nie bedzie dziwic
No powiadają, że kryptogej.
crrrrrr.png
 
hubi za duzo czytasz pierdolowatych stron, przeciez jak cristiano wyrucha pazdana, to nikt sie nie bedzie dziwic. tak samo nikt sie nie zdziwi jak lewy wyrucha pepe. mysle, ze przy ronaldo blizej bedzie grac gliku

Wszystkie strony są pierdołowate wobec tego, bo serio każdy chce sobie pośmieszkować, włącznie z fortuną, stsami, przeglądami sportowymi itd.
Mi nie chodzi, że oni uważają, że to jest niemożliwe. Tylko po prostu takie przewrotne koleje losu mogą być, że wszyscy w sekundę zamkną mordy, a co głupsi będą obwiniać ubóstwianego Pazdinho.
 
Wszystkie strony są pierdołowate wobec tego, bo serio każdy chce sobie pośmieszkować, włącznie z fortuną, stsami, przeglądami sportowymi itd.
Mi nie chodzi, że oni uważają, że to jest niemożliwe. Tylko po prostu takie przewrotne koleje losu mogą być, że wszyscy w sekundę zamkną mordy, a co głupsi będą obwiniać ubóstwianego Pazdinho.
masz racje, wszystkie strony sa pierdolowate. bo ludzie teraz mysla w stanie euforii, a i nie wiem czy naprawde wiedza, ze pazdan jest slabym obronca
 
Przecież nikt rozsądny nie myśli nawet o tym, że do Ronaldo będzie oddelegowany Pazdan.
 
To przecież napisałem nikt rozsądny, sprzeczności z Twoim wpisem nie widzę ;-)
Też nie widzę sprzeczoności ;)
I też wierzę, że wydelegują Pazdana :DC:

Ale ja się chuja znam i oglądam tylko mecze Polaków na Euro i MŚ oraz finały tych imprez ;)
 
Arek Milik said:
Wiem, że w ostatnich meczach były sytuacje, ale brakowało mi skuteczności, spokoju i zimnej krwi. To, że pojawiają się różne rzeczy w internecie, biorę na klatę. Nie mam problemu z presją. Staram się robić wszystko jak najlepiej, wykonywać zadania taktyczne i iść do przodu. Zostawiam za sobą niewykorzystane sytuacje. Jutro jest nowy rozdział.
Parę osób z polskiego ememej mogłoby wziąć przykład z Arka :)
 
Ja jestem standardowo obsrany (ale lekko) jak przed każdym meczem repry na tym turnieju. Porażka nie bd szokiem, ale mam nadzieję, że ten stan podbiegunkowy będzie się u mnie utrzymywał do samego finału.


A skoro @Khebabib nie chce powiedzieć, czy będzie mecz o 3 miejsce to ja strajkuję i go nie oglądam. Nawet jak go puszczą w otwartej tv.


WAR POLSKA!!!!!!!!
 
Parę osób z polskiego ememej mogłoby wziąć przykład z Arka :)
Gdyby Arek miał mentalność wiadomo kogo (właściwie taki miks mentalności wiadomo czyich):
Arek Milik" said:
Wiem, że w ostatnich meczach były sytuacje, ale tych, co pierdolą, że by je wykorzystali, zapraszam na trening. Pokażcie, co umiecie!. To, że pojawiają się różne rzeczy w internecie, to norma. Czipsożercy, pieprzą trzy po trzy. Nie mam problemu z jebanymi idiotami. Staram się robić wszystko jak najlepiej, wykonywać zadania taktyczne i mieć wyjebane na leszczy. Zostawiam za sobą hejterów. Jutro spodziewajcie się telefonu, kurwa!.
 
Jezu, ja chce ten mecz juz. Mam nadzieje, ze nasza reprezentacja 1 raz za mojego swiadomego kibicowania doprowadzi mnie do lez szczescia.
 
Ja jestem standardowo obsrany (ale lekko) jak przed każdym meczem repry na tym turnieju. Porażka nie bd szokiem, ale mam nadzieję, że ten stan podbiegunkowy będzie się u mnie utrzymywał do samego finału.


A skoro @Khebabib nie chce powiedzieć, czy będzie mecz o 3 miejsce to ja strajkuję i go nie oglądam. Nawet jak go puszczą w otwartej tv.


WAR POLSKA!!!!!!!!

Info z ostatniej chwili. Komisja wenecka orzekła, że mecz o 3 miejsce łamie standardy demokratycznego współzawodnictwa i nie zostanie rozegrany podczas tegorocznego Euro.
 
U mnie na duszy czilałt. W ogóle nie czuję, że dziś jakiś mecz, bardziej stresowałem się gdy Kolejorz podejmował Żargilis Wilno.
 
jak sie bawic to sie bawic, za dyszku
kupon rekreacyjnie, symbolicznie

Lewy dzis cos strzeli, nie ma opcji juz
3.50 kursik jc
 
no pod 4 podchodza, nic tylko stawiac! ale jakie to ma znaczenie, sts ma najblizej, na necie obecnie sie nie bawi : D
 
Back
Top