UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Zestaw dla naszych ligowców na eliminacje :
"Dzisiaj już nie ma słabych drużyn." "Poziom piłki się wyrównał." "Mieliśmy krótki okres przygotowawczy." itd
"Przez ten final Euro nie mielismy Pazdana, Jodlowca i Jedrzejczyka..."
 
1466988270_a1id82_600.jpg

1467103214_8f2to1_600.jpg
 
Najpiękniejszy mecz Reprezentacji Polski jaki widziałem. Oby jutro to powtórzyli :)

To było coś pięknego. Teraz jeszcze dochodzi waga spotkania, jaram się w chuj. Pierwszy raz za mojego świadomego kibicowania możemy osiągnąć tak wiele.
 
Najpiękniejszy mecz Reprezentacji Polski jaki widziałem. Oby jutro to powtórzyli :)

Byłem na tym meczu z małolata , ojciec mnie zabrał do Chorzowa . Mega mecz chyba najlepszy w naszym wykonaniu w tamtych czasach .
 
Ten mecz został podobno uznany najlepszym meczem repry w XXI wieku. Takiego połączenia dominacji nad silnym rywalem i jednocześnie korzystnego wyniku nie widziałem nigdy w naszym wykonaniu. Leo zrobił wtedy zajebistą robotę.
Teraz szansa na wygraną jest ogromna. Szczęście nam sprzyja, a i umiejętnościami nie odstajemy. Niech napastnicy zaczną strzelać i może być fajnie. Pomyśleć, że przyjechaliśmy tutaj osłabieni brakiem Rybusa i Wszołka...
 
Ogólnie u nas przed euro była sraczka o lewą obronę a Jędza gra na tym turnieju super . W eliminacjach lewa strona nie zawaliła chyba nawet jednej bramki .
 
Mecz o 3. miejsce Euro 2016 - dlaczego się nie odbędzie?
Dwie drużyny, które przegrają w półfinale Euro 2016 na tym zakończą swoje zmagania w Mistrzostwach Europy 2016. Mecz o 3. miejsce na zniknął na Euro 1984 i ta decyzja nigdy nie została w pełni wyjaśniona. Po prostu od 32 lat na Mistrzostwach Europy brązowy medal otrzymują dwie drużyny i obydwie ex aequo zajmują 3 miejsce Mistrzostw.
 
Panowie mam problem. Okazało się, że jutro w trakcie meczu będę w trasie. Nie wiem jak to rozegrać, czy słuchać radio i czy odciąć się od wszystkiego i obejrzeć sobie mecz rano z nagrania.
@VoRaNeK w razie czego dałbyś radę wrzucić jakiś link do meczu? Najlepiej jakoś z samego rana w piątek, czy to niemożliwe??
 
Panowie mam problem. Okazało się, że jutro w trakcie meczu będę w trasie. Nie wiem jak to rozegrać, czy słuchać radio i czy odciąć się od wszystkiego i obejrzeć sobie mecz rano z nagrania.
@VoRaNeK w razie czego dałbyś radę wrzucić jakiś link do meczu? Najlepiej jakoś z samego rana w piątek, czy to niemożliwe??
Ja bym wybrał drugą opcję, przy czym odcięcie się od wszystkiego bd musiało być level master. Sąsiad, przechodzień czy nawet strona startowa w przeglądarce mogą wszystko zepsuć. O smsach czy telefonach pijanych ze szczęścia znajomych nie wspominając.
 
Panowie mam problem. Okazało się, że jutro w trakcie meczu będę w trasie. Nie wiem jak to rozegrać, czy słuchać radio i czy odciąć się od wszystkiego i obejrzeć sobie mecz rano z nagrania.
@VoRaNeK w razie czego dałbyś radę wrzucić jakiś link do meczu? Najlepiej jakoś z samego rana w piątek, czy to niemożliwe??
acestream na telefon, albo zrob sobie przerwe w jakimkolwiek barze, pubie czy zajeździe
 
Back
Top