UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Ja bym wybrał drugą opcję, przy czym odcięcie się od wszystkiego bd musiało być level master. Sąsiad, przechodzień czy nawet strona startowa w przeglądarce mogą wszystko zepsuć. O smsach czy telefonach pijanych ze szczęścia znajomych nie wspominając.

acestream na telefon, albo zrob sobie przerwe w jakimkolwiek barze, pubie czy zajeździe

Będę w trasie jakoś od 18 do 24. Więc całkiem łatwo będzie mi uniknąć wszelkich newsow na temat meczu, sąsiadów, przechodniów itd. W samochodzie muza z CD, telefon odkładam, przyjeżdżam na miejsce i idę spać :D


Prowadząc auto stream odpada i dwugodzinny postój niestety też nie wchodzi w grę :(
 
Panowie mam problem. Okazało się, że jutro w trakcie meczu będę w trasie. Nie wiem jak to rozegrać, czy słuchać radio i czy odciąć się od wszystkiego i obejrzeć sobie mecz rano z nagrania.
@VoRaNeK w razie czego dałbyś radę wrzucić jakiś link do meczu? Najlepiej jakoś z samego rana w piątek, czy to niemożliwe??

Dopiero po 13
 
Panowie mam problem. Okazało się, że jutro w trakcie meczu będę w trasie. Nie wiem jak to rozegrać, czy słuchać radio i czy odciąć się od wszystkiego i obejrzeć sobie mecz rano z nagrania.
@VoRaNeK w razie czego dałbyś radę wrzucić jakiś link do meczu? Najlepiej jakoś z samego rana w piątek, czy to niemożliwe??
Jak będzie dostępny na torrentach to wrzucę link w Wideo z Walk.
 
Najpiękniejszy mecz Reprezentacji Polski jaki widziałem. Oby jutro to powtórzyli :)

Rasiak to dopiero absorbowal tych obroncow... Sorry Lewy ale jak nie wygracie jutrzejszego spotkania to Rasiak > Lewandowski na zawsze.
 
t2a4edT.jpg
 
Stanowski na Twitterze rozruszał (po raz kolejny) zbiórkę pieniędzy dla osoby potrzebującej - tym razem pomoc otrzymał 35 letni facet chory na nowotwór. Wlaśnie pękła kwota 800 tys złotych, piszę o tym m.in. dlatego że pomagają wszyscy, np. Grosik, ZA CO OLBRZYMI SZACUNEK. Z racji tej że akcja odbywa się pod #DobroWraca, głęboko wierzę w to że dobro wróci jutro do Kamila i będzie mógł cieszyć się z bramek i awansu polskiej reprezentacji do finału.

 
Last edited:
Stanowski na Twitterze rozruszał (po raz kolejny) zbiórkę pieniędzy dla osoby potrzebującej - tym razem pomoc otrzymał 35 letni facet chory na nowotwór. Wlaśnie pękła kwota 800 tys złotych, piszę o tym m.in. dlatego że pomagają wszyscy, np. Grosik, ZA CO OLBRZYMI SZACUNEK. Z racji tej że akcja odbywa się pod #DobroWraca, głęboko wierzę w to że dobro wróci jutro do Kamila i będzie mógł cieszyć się z bramek i awansu polskiej reprezentacji do finału.


Przed kazdym meczem reprezentacji na Euro byla taka akcja... jak na razie dobro wracalo. :)

A jak Stanowski was nie przekonuje to moze one przekonaja:
CmJXUf4WQAAL1xW.jpg:large

CmJcyspWkAAS1wF.jpg:large

CmJC6FAWEAQ580l.jpg:large

i wiele innych na twitterze :D
 
Ja przez to się pomaga w tamtym miesiącu podwoilem wartość abonamentu. W tym chyba będzie podobnie :< Była kiedyś akcja z dzieckiem, które miało jakąś genetyczną chorobę skóry, która schodzila platami pozostawiając rany. Trochę kasy wplacilem przelewem i zapomniałem. Niedawno dowiedziałem się, że operacja w USA się powiodła i trwa skuteczna rekonwalescencja. Aż mi się oczy z radości i wzruszenia zaszklily.
 
Back
Top