UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Kurwa no nie wierzę w "ekspertów" w tym kraju. Włączam TV a tam dalej gadanie o Lewym że on nie musi strzelać goli, że gra świetnie bez tego i my prezentujemy obecny poziom tylko dzięki niemu i jego poświęcenie. No nie wierzę, sam broniłem Lewego w meczu z Niemcami, wykonał wielką pracę przeciwko bardzo mocnemu zespołowi i to jest zrozumiałe, należy go za to pochwalić. Ale ludzie, my graliśmy z Irlandią Północną - nie miał żadnej sytuacji dobrej z tego co pamiętm (mogę się mylić), z Niemcami i Ukrainą miał i je pięknie spierdolil do tego ze Szwajcarami znowu gościa nie ma a w ich obronie Djourou... No i jeszcze jedno, napastnikiem który "nie strzela gola ale dzięki niemu drużyna gra dobrze" to jest Benzema a nie Lewandowski, kurwa jego mać.
 
Last edited:
Kurwa no nie wierzę w "ekspertów" w tym kraju. Włączam TV a tam dalej gadanie o Lewym że on nie musi strzelać goli, że gra świetnie bez tego i my prezentujemy obecny poziom tylko dzięki niemu i jego poświęcenie. No nie wierzę, sam broniłem Lewego w meczu z Niemcami, wykonał wielką pracę przeciwko bardzo mocnemu zespołu i to jest zrozumiałem, należy go za to pochwalić. Ale ludzie, my graliśmy z Irlandią Północną - nie miał żadnej sytuacji dobrej z tego co pamiętm (mogę się mylić), z Niemcami i Ukrainą miał i je pięknie spierdolil do tego ze Szwajcarami znowu gościa nie ma a w ich obronie Djourou... No i jeszcze jedno, napastnikiem który "nie strzela gola ale dzięki niemu drużyna gra dobrze" to jest Benzema a nie Lewandowski, kurwa jego mać.
Najzabawniejsze jest to, że Janusze i Grażyny, którzy powielają te głupoty z tv będą pierwszymi jebiącymi Lewego jak odpadniemy.
 
Kurwa no nie wierzę w "ekspertów" w tym kraju. Włączam TV a tam dalej gadanie o Lewym że on nie musi strzelać goli, że gra świetnie bez tego i my prezentujemy obecny poziom tylko dzięki niemu i jego poświęcenie. No nie wierzę, sam broniłem Lewego w meczu z Niemcami, wykonał wielką pracę przeciwko bardzo mocnemu zespołu i to jest zrozumiałem, należy go za to pochwalić. Ale ludzie, my graliśmy z Irlandią Północną - nie miał żadnej sytuacji dobrej z tego co pamiętm (mogę się mylić), z Niemcami i Ukrainą miał i je pięknie spierdolil do tego ze Szwajcarami znowu gościa nie ma a w ich obronie Djourou... No i jeszcze jedno, napastnikiem który "nie strzela gola ale dzięki niemu drużyna gra dobrze" to jest Benzema a nie Lewandowski, kurwa jego mać.

Na tych mistrzostwach gramy po prostu bez napastników. Jeden ma problemy by wypracować sobie klarowne sytuacje, a drugi jest totalnie nieskuteczny. Dopóki jesteśmy w grze to nikt z "ekspertów" nie odważy się skrytykować Lewego czy Milika. Będą powtarzać jak mantrę, że pomimo nieskuteczności, to właśnie dzięki ich grze zaszliśmy tak daleko w tych mistrzostwach.
 
Na tych mistrzostwach gramy po prostu bez napastników. Jeden ma problemy by wypracować sobie klarowne sytuacje, a drugi jest totalnie nieskuteczny. Dopóki jesteśmy w grze to nikt z "ekspertów" nie odważy się skrytykować Lewego czy Milika. Będą powtarzać jak mantrę, że pomimo nieskuteczności, to właśnie dzięki ich grze zaszliśmy tak daleko w tych mistrzostwach.
Tylko Kowal mowi jak jest i nie boi sie reszty wlazodupow w studiu.
 
To co to kurwa jest za ekspert ? #Jebać

Niestety większość ekspertów z Polsatu/TVP1 jest tak żenująca, że spokojnie można by było ich zamienić na kogoś z tego tematu :lol: Ci goście są tak mocno przeświadczeni o "fachowości" swoich wypowiedzi, że czasami bredzą gorzej niż najebany Janusz przed telewizorem.

#JancioKtóryZatrzymałAnglię & #KołtońCzłowiekKtóryStworzyłFootball
 
Back
Top