UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Jak mecz z takimi zawodnikami może być tak chujowy. :O

Oby CR vs. RL w 1/4, mecz bardziej medialny, Kapustka się wybije na ich tle, lol.
 
Kurwa za karę kibice powinni zagrodzić wyjście ze stadionu i kazać im biegać dookoła boiska przez godzinę jeszcze.
 
Portugalia do zrobienia tylko trzeba być czujnym bo Ronaldo może odpalić zawsze z dupy i pozamiatać
 
Niby fajnie, bo Portugalia stylowo bardziej nam leży niż Chorwacja, ale i tak jestem wkurwiony, bo oglądałem dwie godziny żenady w oczekiwaniu na karne, a tu taki chuj. Przynajmniej realizator wynagrodził paroma ujęciami Chorwatek :D
 
A ja wam powiem, że pójdę troszkę dalej w swoich rozważaniach i analizach, i stwierdzę, że to gorszy rywal dla nas pod względem stylu naszej gry, szczególnie defensywnej. Wolałbym trafić na Chorwację niż na techniczną, szybką, zwinną i lotną Portugalię. Uważam że to dla nas będzie cięższy rywal, jako zespół, nie jako tylko Cristiano Ronaldo, choć to też oczywiście. Myślę że będzie bardzo bardzo ciężko i bezpieczniej grałoby nam się z Chorwatami.
 
A ja wam powiem, że pójdę troszkę dalej w swoich rozważaniach i analizach, i stwierdzę, że to gorszy rywal dla nas pod względem stylu naszej gry, szczególnie defensywnej. Wolałbym trafić na Chorwację niż na techniczną, szybką, zwinną i lotną Portugalię. Uważam że to dla nas będzie cięższy rywal, jako zespół, nie jako tylko Cristiano Ronaldo, choć to też oczywiście. Myślę że będzie bardzo bardzo ciężko i bezpieczniej grałoby nam się z Chorwatami.
chuja sie znasz, niech tylko Janas wpuści Krzynówka i będzie wygrana
 
Przeciez Chorwacja tez jest szybka zwinna i lotna.
Ale swoją grę opiera bardziej na ataku pozycyjnym. Jedyną drużyną która nie atakowała tylko w ten sposób nas na tym Euro była Ukraina i dziś momentami Szwajcaria - każdy widział jak to wyglądało. Polacy perfekcyjnie bronią przed atakami pozycyjnymi, ciężko ich oszukać, ale tak jak napisałem, uważam że będziemy mieli problemy.
 
Ale swoją grę opiera bardziej na ataku pozycyjnym. Jedyną drużyną która nie atakowała tylko w ten sposób nas na tym Euro była Ukraina i dziś momentami Szwajcaria - każdy widział jak to wyglądało. Polacy perfekcyjnie bronią przed atakami pozycyjnymi, ciężko ich oszukać, ale tak jak napisałem, uważam że będziemy mieli problemy.
Chorwacja na pozycyjnym? Chyba z leszczami tylko.
 
Chorwacja na pozycyjnym? Chyba z leszczami tylko.
Nie, nie tylko, zdarzyło im się skontrować Hiszpanów i pewnie głównie dlatego tak myślisz. W każdym meczu na tym Euro to oni praktycznie prowadzili grę poprzez atak pozycyjny - z Turkami, z Czechami. Wydaje mi się po prostu że naszej defensywie bardziej pasowałby styl ofensywny Chorwatów niż Portugalczyków. To jest moje meritum.
 
Back
Top