Typer: sezon V

tomek-host mógłbyś darować se te komentarze bo jawnie przygrałeś w chuja i nawet nie masz odwagi sie do tego oficjalnie przyznać... a skoro juz oszukiwałeś to mogłeś to zrobić chociaż z głową a nie walnąć se 10/10 i 15/20... bez przypału, masakra ha ha. Powodzenia Panowie i precz z oszustami :)
 
Pytanie techniczne :



Jak ogladamy z kumplem galę i logujemy sie na typerze żeby zobaczyć jak nam poszło z jednego ip na dwóch kontach to pomyślicie wtedy że ktoś ma dwa konta czy to żaden problem ? (możemy się też nie logować, jakos przeżyjemy, porobimy screeny :D)
 
śmiech na sali jaki koras... naprawdę trzeba być gwoździem żeby zadawać takie pytania... i to przybitym...
 
Widzę, że się "korasie" znasz na tym sporcie, mam na myśli coś więcej niż klikanie myszką żeby włączyć przeglądarkę > mmarocks > cohones. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak IP ? Czy też może nie jesteś na tyle łebski żeby wpaść na taki pomysł i go po prostu zadać... albo nie ty po prostu wszystko wiesz.
 
@michal15eu Gdybym chciał oszukiwać zrobiłbym to sprytniej że napewno taki grzbiet jak ty by się nie domyślił (mający pojecie tylko o pisaniu komentów jak widać jeszcze takich trolskich) typowanie z jednego IP a sprawdzanie wyników kiedy typer powinien być częściowo zablokowany to raczej nie to samo o innych sposobach wykrycia oszustwa niż po IP też pewnie nie słyszałeś ale co ja cię będe edukował jeszcze zadużo się dowiesz i zaczniesz oszukiwać idź się lepiej pośmiej na sali w przedszkolu w którym zapewne usłyszałeś to określenie którego urzyłeś w stosunku do mnie.



@carverq dzieki ziomek



Jeżeli ktoś chce grać np. w pokera z dwóch kont na jednym kompie przez neta (dwie osoby w domu jeden komp) to musi to zgłosić to do supportu chciałem zrobic coś podobnego lub zapytać czy można. Chłopaki nie odpowiadają widocznie nie chcą zdradzać swoich ''tainików'' wykrywania dlatego nie jestem natrętny i nie pytam 100 razy
 
Często może się okazać ,ze i z 1 IP typy mogą polecieć - przykład - sieć osiedlowa, siec wewnetrzna w firmie, itp. Można i to ominąć oczywiście, ale to już inna bajka...:-)
 
Wiem ale wolałem zapytać Roksów co o tym myślą wiem ocb z inną bajką ale nie będe kombinował kiedy nie robie nic złego wolałem legalnie zapytać. dla bezpieczeństwa wybierzemy tą opcje ze screenami
 
Napisałbym coś jeszcze ale ten temat nie nazywa się ''gaszenie nierozgarniętych i myślących że są mądrzy przedszkolaków''
 
odpiszę ci jeszcze, żebyś miał pretekst do nabicia postów ;)







odpowiadając na moje zaczepki pokazujesz swoją "dojrzałość"



ps. po że stawiamy przecinek
 
Troch szybko pisałem chyba nawet w nocy i tak jak teraz patrze to zrobiłem jeszcze więcej błędów: ta'i'ników, u'rz'yłeś itd. A ten przyjebał się do tego którego nie umiał poprawić. :-)

odpowiadając na moje zaczepki pokazujesz swoją "dojrzałość"


Bardziej pokazuje ,że nie będzie mnie obrarzał ktoś kto nawet nie wie na jaki temat się wypowiada. A już napewno nie robie tego dla ''nabycia postów'' :-)



''Wesoło tutaj jak u babci na imieninach.'' :-) teraz to już całkiem padłem



PS. Nie reaguje już na posty tego trolla to forum nie jest do tego stworzone.
 
mowiac szczerze czytam co 5 slowo z twoich postow. dobra dobra koniec offtopa jutro się okaże jak wyjdzie typowanko ;)
 
Po typowaniu redakcji zmieniłem swoje dwa typy i się na tym przejechałem. Pierdzielę, więcej się nimi nie kieruję. ;)
 
lepiej czasami samemu sie kierować typami , sam zmieniłem typy po przeczytaniu kilku tematów i sie przejechałem ;)
 
Pięć punktów mniej niż znajomy z którym gram o grę komputerową. Do końca sezonu jeszcze długa droga. Odbiję sobie ten słaby wynik:-) Jedyny plus, to taki, że postawiłem na Kena Stone'a i Ricardo Lamasa i się opłaciło.
 
Widzę, że czołówka po pierwszej kolejce, się wykruszyła...Nie dało się oszukiwac to lipa, nie chłopaki??...:-)
 
Back
Top