Typer: sezon V

No i gitara :) Używaną oponą do Stara, albo choinką o zapachu kokosowym do malucha też nie pogardzę ;)
 
nie wiem na jakiej zasadzie to działa z tymi multikontami, ale mam nadzieje, że nie było oszustów w czołówce i posiwiałem przez uczciwych typerów :P



Pomysł z mini nagrodami dla większej ilości osób bardzo mi się podoba!
 
Def, a nie da sie zrobic takiego triku, ze brac udzial moga tylko tacy uzytkownicy ktorzy maja minimum 100/200 komentarzy na koncie? To by była dobra opcja zeby zablokowac mozliwosci tym eunochom
 
slipmych to po prostu nie byłoby sprawiedliwe dla nowych użytkowników,nie zamykajmy się tylko na starych wyjadaczy ;-)
 
Slipmych zrobienie takiego triku jak Ty napisałeś wcale nie zablokowało by możliwości tym jak to nazwałeś eunuchom, a jedyne co by zrobiło to jeden wielki spam na forum jak by oni wszyscy zaczeli nabijać posty żeby tylko mogli wziąść udział w typerze
 
Wątpie, nabić sto postów sensownych nie jest łatwo, a przy debilnych postach będzie szybki ban pewnie :)
 
ja tam nie mam problemow z tym ze mało aktywni lub nowi uzytkownicy biorą udział w typerze
 
Ja nie miałem 100 postów przed sezonem, także myśle że z tym ograniczeniem to nie najlepszy pomysł :P
 
myślałem ze wbił cos jeszcze do tamtej pory a nie chciało mi sie szukać
 
Widzę, że muszę zacząć pisać posty bo mnie nie dopuścicie do nastepnego sezonu :)
 
i jak tam z 6 sezonem Typera,jesli sie nie myle to wspominaliscie ze rozpoczeciem bedzie gala ufc 154 :)
 
images




Jakby nie można było zapytać w hyde parku
 
Back
Top