Typer: sezon V

6-6 :) ale to i tak nie jest moje najgorsze typowanie w tym sezonie, no i co ciekawe awansowałem na 107 ;)
 
To w takim razie jest jakiś problem, bo miałem do obstawienia tylko 5 walk:



Zwycięstwa - porażki 3 - 2
 
Możliwe że zatypowałeś w momencie w którym dopiero wprowadzaliśmy dane do typera
 
U mnie 8-4, dopiero 2 raz się w to bawie, więc nie będę sie miejscem chwalił jak niektórzy ;)
 
Podliczyło w końcu. 5-7 :( pierwszy raz na minusie mi wpadła gala. Zachciało mi się zmieniać typy po redakcję i straciłem conajmniej 30 punktów.
 
Ej, będzie Struve vs Miocic w typerz ? Bo dziś czwartek i żadnej informacji na ten temat...
 
Tak. Był.

Ciekawi mnie kto wygra typer:-)

1 Guma 790

2
mazi muwz 788

3
prometeusz 780
 
Z racji, ze to ostatnia gala w typerze, moze dzisiaj jakies szybsze podliczenie ? :-)
 
dla mnie obojetne kto to wygra bedzie kozakiem, nie wiem jak oni typuja te walki, w ktorych sa niespodzianki, a oni maja tyle pkt w tych galach
 
Miejsce 52 z 553Zwycięstwa - porażki 69 - 42

Jak na moj pierwszy typer, tragedii nie ma, ale liczylem chociaz na top30:-).
 
Miejsce: 24 z 553



Zwycięstwa - porażki: 73 - 38



-



Ostatnia gala 8-3, jestem całkiem zadowolny ze swoich wyników. Dzięki redakcjo za dobrą rozrywkę, mam nadzieję i życzę, że kolejna edycja ruszy szybciej i nie będzie żadnych problemów jak teraz.
 
25 miejsce, niby nie ma kompromitacji ale slabo mi szlo w tym sezonie, moze nastepny bedzie lepszy



Gratulacje dla najlepszego typera
 
Miejsce za pudłem:/ale i tak jest super Zwycięstwa - porażki: 78-33 ostatnia gala 10-1. Ciesze sie! i czekam na kolejną edycje;)
 
ogólnie mam 60-51 i 134 miejsce, poprzedni sezon był nieco lepszy







gratulacje dla wszystkich nade mną ;)
 
Pierwszy typer za mną i 16 miejsce ; ) nie jest źle.



W przyszłym sezonie już nie odpuszczę X'a czy co tam będzie do wygrania ; p



Kiedy następny sezon się zacznie ?
 
Ehh guma stracił lidera,którego wydaje mi się,że mial przez długi czas w ostatniej kolecje. Gratulacje dla zwycięzcy.







Ten sezon słabiutki u mnie 98 miejsce dopiero..
 
Graty Mazi!!!



1305637352_players-crazy-celebrating.gif








Ps. Guma chyba tylko 6 walk trafił w ostatnim notowaniu, ale i tak także gratki wiekie
 
Back
Top