Typer: sezon V

No cóż po ostatniej kolejce nieco spadłem w typerze, bo jest 55 miejsce, ale nie jest źle jak na pierwszy w pełni typowany sezon.
 
W poprzednim sezonie 285 miejsce...



W tym już 80 i 712 punktów 66-45 a sama gala 7-4 :) Gratulacje dla pierwszej trójki jak i dla wszystkich uczestników :)



Mam nadzieję, że VI sezon również ruszy bo zabawa jest fajna. I jak dla mnie jak się sponsor na konsole nie znajdzie to za wygranie typerka może być jakaś pierdoła, gadżet. Bo chyba nie o nagrody tu chodzi:)
 
no czekamy na next sezon :D



był to mój pierwszy i niepotrzebnie słuchałem redakcji ... odkąd typuje zanim oni wstawią typy zacząłem piąć się w drabince :P



167 miejsce i 2 gale opuszczone ... czyli nie jest zle..
 
to był mój pierwszy sezon typera i już nie mogę doczekać się następnego :) może mój wynik jest mało zadowalający ale wiem dzięki temu, że muszę więcej czytać i oglądać żeby poznać więcej zawodników i ich atuty oraz słabe strony. A sam typer jak dla mnie dodawał do każdej oglądanej gali trochę więcej emocji bo wiadomo chce się aby to nasz typ wygrał i to najlepiej w wytypowany sposób, a nie zawsze jest to takie łatwe :D
 
Ja pamiętam,że gdy słabiej się znałem na MMA, miałem lepsze wyniki w typerze :D Nawet czasami zdarzało mi sie zajmować pierwsze miejsca za poprawne wytypowanie wyników jakiejś gali... Wtedy miałem po prostu szczęście.
 
1szy raz brałem udział.



Miejsce: 332 z 553



Rekord: 29 - 27



Punkty: 310



Typowałem w 6 z 12 gal.
 
Dla mnie też pierwszy w pełni typowany sezon. Szkoda troche ostatniej gali, ale cóż ;) Zabawa przednia, czekam na kolejny sezon!
 
Źle :P 6-5, nie trafiłem w walkach Sassa, Miocica, Ogle'a, Younga i Kyle'a Kingsbury.
 
Bardzo śmieszne Przemek :)



Poprzednio mieliśmy sporo problemów technicznych które nas skutecznie przyblokowały stąd opóźnienie. Teraz będzie dużo łatwiej ruszyć no i po raz pierwszy nie będzie głównej nagrody więc może i oszustów będzie mniej
 
Ale to nie był żaden przytyk z mojej strony,tak mi się wydawało że mniej więcej między typerami tyle było przerwy.
 
Bedą jakieś mini nagrody dla paru osób bo serio mamy dość wyłapywania oszustów. Przez to że nagrodami są zawsze konsole zamiast dobrej zabawy jest frustracja uczciwych graczy.
 
Back
Top