Typer: sezon V

Nic nie obstawiałeś czy miałeś po prostu największego pecha w historii?
 
"Obudziłem się" o 23 z typowaniem, to Moja 1sza przygoda z typerem i zamiast sprawdzić to liczyłem, że zakłady są "zamykane" przed 1szą walką uwzględnioną w typerze...może dziś wskoczę do TOP 50;]
 
Dzisiaj to sprawdzimy :P ale jak na pierwsze typowanie u Was to strasznie się jaram, więc daj się nacieszyć :D
 
Do 30.09 a z częstotliwością UFC sporo ich będzie :D zdąże stracić żółtą koszulkę lidera :D
 
tomek-host - z pewnością, o ile znów będzie można typować po walkach :-)







krachu - gratulacje, niezłego nosa miałeś.
 
Pan Em



ciekawe czy jak Krachu by miał na wcześniejszej gali tyle pkt co teraz , to by wszyscy po nim cisnęli
 
@ tomek-host



czy ciśli to nie jestem przekonany, ale całkiem możliwe że cisnęli.



Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, gdyby Krachu wytypował wszystkie walki dobrze na gali przy której można było zmieniać wyniki w trakcie i po walkach, to tak, z całą pewnością nikt by mu szczerze nie gratulował. Wtypował jednak wszystkie walki na gali, przy której nie można było oszukiwać. Niby taki szczegół kurcze, a zobacz jaka różnica :-)
 
PAN EM



Nie chcę nikogo bronić, ale pokazałeś tą wypowiedzią, że jesteś skory do linczu na ludziach, bez konkretnych dowodów. Myślę, że za komuny odnalazłbyś się w pewnych służbach. :P
 
@ Frostbite



Jak rozumiem, odnosisz się do tzw. domniemania niewinności. Co częściowo mogę zrozumieć, ale widzisz, ja z kolei odniosę się do brzytwy Ockhama i nie wydaje mi się, żeby bardziej prawdopodobne było niemal idealne typowania w przypadku, gdy była możliwości zmiany wyników i oszukiwania, aniżeli pójście na skróty i załatwienie tego w sposób niezgodny z zasadami gry. Pewności mieć nie mogę i nie mam, ale chyba co do anulowania kolejki nikt z nas nie ma wątpliwości, że to było jedyne słuszne rozwiązanie.



W tej kolejce wynik Kracha jest równie kosmiczny i niesamowity, ale nie ma żadnych przesłanek, a tym bardziej dowdów na to, że można było oszukiwać, więc pozostaje pogratulować mu celnych typowań, czyż nie tak to powinno funkcjonować?
 
Dzięki Wam wszystkim za uznanie, jak mówiłem, 3 walki strzeliłem, 11 weszło - 1 nie.


Co do poprzedniego typowania pkt. nie pamiętam ile miałem ale miejsce mi wypadło z tego co pamiętam 27 albo jakoś tak.


No i w sumie wypadałoby się przywitać z Wami, bo zawsze biernie na MMAR zaglądałem a od jakiegoś czasu na forum itp. ;p Także witam serdecznie ; )
 
@tomek-host



Przecież sam się przyznałeś, że mieszałeś przy Main Cardzie, także nie rozumiem, o co się burzysz.



Abstrahuję już od tego, że miałeś 115 punktów na 120 możliwych, a krachu91 osiągnął wynik 120 przy maksymalnej "zdobyczy" punktowej, która na tej gali wynosiła 144. Jego wynik był faktycznie bardzo wysoki, ale możliwy do osiągnięcia. Można też stwierdzić, że wygląda blado przy Twojej blisko 96 % - owej skuteczności na poprzednim typowaniu.
 
5/9



Jak zwykle, zmienilem dwa dobre typy w dzien gali, po ogladnieciu wazenia (wiem, ze to glupota oceniac forme zawodnika po wygladzie i zachowaniu na wazeniu :-))
 
5/9 i jestem zadowolony. Redakcję mogłem posłuchać jedynie w kwestii Ferreiry, bo co do Wanda nie chciałem zmieniać zdania. No ale z Diasem to panowie się przeliczyli ;)
 
Przez tę jedną galę zdobyłem więcej punktów niż przez dwie poprzednie, więc wszystko jest możliwe. Cieszy tym bardziej, ponieważ jest to mój pierwszy sezon ;)
 
Back
Top