Typer: sezon V

mi słabo poszło ale apeluje o to aby nie anulować tej kolejki. Byłoby to nie fair w stosunku do tych co im dobrze poszło i grali uczciwie. Było by to karanie oszustów kosztem tych co zasłużyli na te punkty. Jeśli się nie da sprawdzić kto oszukiwał, to trudno; trzeba to zwalić na błąd systemu.



A i jeszcze jedno. To, że komuś nagle podskoczyło to nie znaczy, że oszukiwał tylko to, że typer najpierw źle policzył. Ja sam miałem mniej punktów jak patrzyłem rano. Nie wiedziałem, że można było zmienić typowanie, widziałem ze zostali zawodnicy z main cardu. Ale widzialem ze jest blad w podliczaniu walk więc myslalem ze skoro nie ma tych z undercardu to się nie podliczyli i dlatego jest błąd w wynikach.
 
mi słabo poszło ale apeluje o to aby nie anulować tej kolejki. Byłoby to nie fair w stosunku do tych co im dobrze poszło i grali uczciwie. Było by to karanie oszustów kosztem tych co zasłużyli na te punkty. Jeśli się nie da sprawdzić kto oszukiwał, to trudno; trzeba to zwalić na błąd systemu.






@noodles to samo można powiedzieć że jakby błędy techniczne zostały wyeliminowane to typer byłby pare gal wczesniej i wtedy np. ty byś prowadził bo Ci dobrze poszły typy.Ale były błedy=typer przesuniety.teraz błąd ludzki był i tez dla mnie logiczne = typer przesunięty.



P.s Żeby była jasność,jak jest możliwość złapania tych co kombinowali to moim zdaniem out z typera i kolejka do zachowania .Jak nie to najuczciwszy sposób to znowu przesunąć kolejke do następnej gali.
 
mi słabo poszło ale apeluje o to aby nie anulować tej kolejki. Byłoby to nie fair w stosunku do tych co im dobrze poszło i grali uczciwie. Było by to karanie oszustów kosztem tych co zasłużyli na te punkty. Jeśli się nie da sprawdzić kto oszukiwał, to trudno; trzeba to zwalić na błąd systemu.



A i jeszcze jedno. To, że komuś nagle podskoczyło to nie znaczy, że oszukiwał tylko to, że typer najpierw źle policzył. Ja sam miałem mniej punktów jak patrzyłem rano. Nie wiedziałem, że można było zmienić typowanie, widziałem ze zostali zawodnicy z main cardu. Ale widzialem ze jest blad w podliczaniu walk więc myslalem ze skoro nie ma tych z undercardu to się nie podliczyli i dlatego jest błąd w wynikach.


Dobrze sie czujesz ? Nie ma szans raczej wylapac, kto zmienial na ile i kiedy. Jakby na maturze twoj kolega sciagal i go zlapali, i nastepnie anulowali calej waszej piszacej z nim grupie egzamin, tez bys pisal listy do prezydenta i cke, ze ty przeciez nie sciagales, nie korzystales i z jakiej okazji masz byc pokrzywdzony ...



Wiadomo, ze to tylko zabawa, i wielu, w tym ja, ma swiadomosc, ze nie ma szans na wygrana. Jednak, mimo wszystko kazdy chcialby byc sprawiedliwie traktowany. W dodatku skad mozesz wiedziec, komu dobrze poszlo, a kto oszukiwal ? Wnioskujesz to po postach ?
 
@Przemek



to nie jest ta sama sytuacja, bo ktoś faktycznie mógł wytypować dobrze (czyli dokonał tej czynności) a nie teoretycznie. Moje zdanie jest takie, ze nie nalezy karać tych co byli uczciwi a im dobrze poszło.



a ty co pozniej napisaleś to sie hamuj a najlepiej naucz sie czytac ze zrozumieniem.
 
Jak ktoś oszukiwał to jest po prostu małym człowiekiem i to jest jego największa kara a jak ktoś pisze, że karta była banalna do typowania i ma wszystko dobrze to od razu widać, że zagrał w chuja. Mi wisi wygranie tej konsoli ale chciałbym chociaż wiedzieć jak typuje na tle reszty użytkowników, więc równiez jestem za anulowaniem tej kolejki.
 
Mi właśnie poszło dobrze 99 pkt chyba i zmartwiliście mnie panowie tym anulowaniem kolejki :/ dobrze by było gdyby dało sie sprawdzić kto wałował i ich wywalić albo wyzerować ja nawet nie wiedziałem że da się zmnienieć tylko dopiero teraz czytam nie zmieniłem typu na main-event nawet gdy zobaczyłem że redakcja i wszyscy stawiają na Mccalla bo ja jak Darek H. nie załuje i nie zmieniam swoich decyzji :D to by było nie fair dla mnie i takich ludzi jak ja którym się udało bez wałów ale jeśli nie da się sprawdzić to róbcie co słuszne chociaż nie będe happy jak to się odwoła :/
 
a ty co pozniej napisaleś to sie hamuj a najlepiej naucz sie czytac ze zrozumieniem.


Chodzi Ci o to Ps?



Ogólnie to tobie kłania czytanie ze zrozumieniem,wiem ze to nie dokladnie to samo ale sens podobny.
 
Również jestem za tym, żeby oszustów usunąć, kolejkę anulować, albo chociaż usunąć oszustów z listy uczestników.
 
Hej panowie, dopiero dziś wróciłem z urlopu. Przepraszam wszystkich za problemy z typerem. Jeśli ktoś z redakcj jeszcze nie informował to potwierdzam że gala oczywiście będzie anulowana i nie będziemy jej brali pod uwage przy punktacji Typera
 
To dobrze, bo nie umniejszajac wiedzy uzytkownikow MMAROCKS, nie chce mi sie wierzyc ze taka nieprzewidywalna gala, na 100% siada tylu osobom :D
 
Ciekawe czy teraz czołówka bedzie wyglądała choć trochę podobie i czy bedą wyniki na poziomie ostatniej czołówki.
 
Jeszcze wyrzucić z gry krętaczy i bedzie git. Cos czuje, że nie jeden dla xboxa sprzedałby własną matkę kurwy usmyłowe.
 
Jeszcze nie wiemy, ja osobiście bym był za tym, żeby dodać ją w ramach rekompensaty za anulowaną galę. Do piątku na pewno będzie już wiadomo.
 
Ok macie rację dodajemy galę do 5 Sezonu, postaram się żeby typować można było od jutra już
 
Jak dla mnie każda gala UFC jest obowiązkowa w typerze.Dodatkowo plusem jest że wytypuje się za jednym zamachem 2 gale.
 
wkurzyłem się trochę tym anulowaniem bo miałem niezłą pozycję ;) biorąc pod uwagę jeszcze to, że były jakieś przekręty mogłbym się wpisać ze 2 miejsca wyżej. Szkoda, że nieudało się anulować tylko wyników "przekrętników"
 
Back
Top