Typer: sezon V

Dla mnie decyzja powinna byc tylko jedna ... anulowac cala gale. Wiele osob pisalo, ze undercard tez mozna zmieniac.
 
haha tomek host jasnowidz :D ty lepiej w totka graj haha ( nie rób z nas idiotów :) to jest nierealne taki wynik :D



to cała zabawa do bani jak błąd był chyba nie?
 
to uznajcie tylko Undercard , bo można było zmieniać MainCard chyba . Under był ok


sorry tomek ale undercard tez można było zmieniać,przeca pisali o tym.
 
Jestem skłonny uwierzyć w trafienie zwycięzców 10 na 10 walk, ale te rundy i skończenia? Bitch please...



edit:



Tidzej, tu się nie ma co dużo zastanawiać. Anulowanie tej kolejki jest najlepszym rozwiązaniem.
 
Powinniśmy zacząć typera jeszcze raz od nstępnej gali.



Sam sobie rano zmieniłem wyniki głównej karty i mi naliczyło te punkty więc zmieniać było można(zmieniłem żeby sprawdzić czy naliczy te punkty).
 
jakoś Underu nie widziałem , to że dobrze wytypowałem to od razu oszust - jak tego nie wiecie ! . Anulowanie będzie chyba ok mimo wyniku bo wszyscy zaczną mnie hejtować
 
tez moglem zmienic wszystkie wynik jeszcze co walka sprawdzalaem czy juz naprwiony blad. Ja podszedlem uczciwie do tematu i mam taka nadzieje ze weikszosc tez.
 
misiu to jest nie mozliwe tak strzelic jw wynik walk ok 10/10 , ale rundy i skonczenia ej ...
 
To ja dziś z rana jak ogarniałem typer, bo pierwszy sezon chce rozegrać sumiennie od początku do końca, wchodzę w wyniki i widzę, że da radę zmieniać. Pomyślałem, że typer się znowu zjebał i zbastowałem, a mozna było zrobić kosmiczny wynik widzę. Moim zdaniem nie ma co długo radzić. Pierwsza kolejka do kasacji.
 
Szczerze mówiąc nie ma nawet nad czym dywagować. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest anluowanie wyników.



Wszelkie idiotyzmy typu - anulować jedynie tym, którzy zmieniali (ta, bo ktoś się przyzna, na pewno), lub wybiórczo rozpatrywać wyniki poszczególnych walk, bo MNIE TO NA RĘKĘ vide użytkownik tomek-host należy traktować z należytym brakiem powagi.



Podobne zdanie mam odnośnie karania tych, którzy dopuścili się zmiany wyników... wszak, gdy ktoś napisał o tym, że się tak da, wiele osób z czystej ciekawości chciało to sprawdzić.
 
kurde zaryzykowałem z Demetrousem i z Winelandem , reszta to Pague z szacunku bo w Tufie mi imponował , Silva , Pyle , raczej pewniaki Baczynski z racji pistola , to trafiłem , reszte nie :|
 
Teraz każdy może gadac ze nie zmieniał typów albo niewiedziiał,ale kazdy typ można było zmienić więc nie można uznawać tego typowania...
 
Kurdę a dobrze mi poszła ta gala 8-2(89), ale jak były takie jazdy to lepiej anulować.
 
Akurat gdy trafiłem wszystkie walki dobrze to musiały wyniknąć takie problemy, ciekawe że najgłośniej o anulowanie krzyczą ci którym typowanie nie poszło. W sumie gala łatwa do przewidzenia , tylko dwie umiarkowane ,,niespodzianki" ( Johnson i Wineland) reszta była niemalże pewna. No coż jeszcze raz szkoda, że wyniknęły takie problemy.
 
U mnie 79 wiec nawet jakby nie anulowali tej gali to bym sie nie obraził, ci co robili wałki i tak przy następnych galach popłyną. Jak jest taka możliwość zeby ich wyłapać to po zerować im punkty i spokój. Jak ktoś ma frajde z tego zeby zmieniac po walce czy nawet zeby typować po przeczytaniu typów redakcji to mu gratuluje nagrody looser na 100%.
 
Anulowac kolejkę, a oszustów wyjebać w pizdu jeśli da się sprawdzić kto walił jawnie w chuja.
 
Mi tam to zwisa. Typuję dla zabawy, na wygranie w całym sezonie typera nie mam szans więc prawdę mówiąc zwisa mi to czy ktoś leciał w chuja. Ale trochę śmieszne to jest, że jedni na tym forum krzyczą o fair play w mma, o Mamedzie bez ambicji itd a sami ściemniają podczas zabawy. Co by było gdyby walka była o coś więcej niż konsolę.
 
Mi tam to zwisa. Typuję dla zabawy, na wygranie w całym sezonie typera nie mam szans więc prawdę mówiąc zwisa mi to czy ktoś leciał w chuja




Po co tak pierz%$% każdy ma sznase na wygraną ,szczególnie ty jak widze tak Ci dobrze poszło.Po drugie fajnie masz jak Ci zwisa czy ktoś leciał w chuja-czyli wg ciebie ten koles w poprzednim sezonie co mial dwa konta i wygrał to powinien wygrac bo Ci to zwisa? nie rozśmieszaj mnie.Ok zabawa ale i fajnie jak zwycięzca bedzie uczciwy.




Ale trochę śmieszne to jest, że jedni na tym forum krzyczą o fair play w mma, o Mamedzie bez ambicji itd a sami ściemniają podczas zabawy. Co by było gdyby walka była o coś więcej niż konsolę.


a skąd wiesz że to Ci? ogólnie wypowiedz z dupy
 
Mam nadzieję, że dacie rade sprawdzić kto kiedy ostatnio zmieniał swoje typy - takich od razu powinno się wyrzucać z gry.



Jeśli się nie da - anulować tą kolejkę.



Nie zakładajmy też od razu, że jeśli ktoś wytypował wszystko dobrze to od razu oszukiwał. Ja w typerze udział biorę pierwszy raz, mam 9-1 i 94 punkty mimo, że strzelałem we wszystkich walkach.:-)
 
@ przemku jaka spina :) Wyluzuj. A po pierwsze - zwisa mi to na prawdę. Jeżeli ściemniają by wygrać i czują się z tym dobrze i zgodnie ze swoim sumieniem to co tu dodać. Niech ocenią sami siebie.



Po drugie - nie miałem pojęcia że poprzedniego typerka wygrał gość który miał konta. No ale jezeli takie info bylo faktycznie potwierdzone, to chyba nagroda nie powędrowała do niego a do uczciwego typera.



Po trzecie - nigdzie nie powiedziałem, że to są Ci sami.
 
No rzeczywiście się spiąłem :P ,sorry zły humor miałem jeszcze po meczu Polaków :P
 
Ja mam 78,czyli bez szału,ale jak dla mnie może zostac.
Sprawdzic tylko tych co zmieniali wyniki po gali i
banhammer.jpg

na typera. Bez tłumaczenia,że coś chcieli sprawdzic. Albo fair play albo wcale.
 
Ja się zorientowałem dopiero ok. 23:00 w piątek po meczach euro że trzeba już obstawiać w typerze, więc w ciągu kilkunastu sekund zaznaczyłem jak leciało bez żadnej analizy i wpadło 8 wyników z 10 nie ma źle jak na strzały :) Zdziwiłem się że jeszcze typer działał o tak późnej godzinie bo pamiętając wcześniejszą edycję to na kilka godzin przed już był blokowany z tego co pamiętam.
 
Back
Top