TUF 23: Jedrzejczyk vs. Gadelha

nie, nie mam tego kanału, a nawet jakbym miał to bym nie oglądał. wolę po angielsku.

na extreme możesz pilotem zmienic na ang język i masz po angielsku, to samo podczas oglądania ufc - ale podczas tufa akurat wolę z pl komentarzem, a podczas gal z ang
 
Kurde jak wywieranie presji psychicznej przy staredownach przed walką to mi się podoba jak Aśka to robi ale teraz to jest tak bardzo na siłę, że niesamowicie irytuje i wychodzi strasznie słabo ;/
 
Dopiero wczoraj odrobiłem ostatni odcinek przez majówkowy wyjazd. I żałuję.
To co robi Aśka jest naprawdę beznadziejne. Jestem wielkim fanem jej talentu, ale zachowanie, szczególnie w tym TUFie, jest tragiczne. Poziom jak napinki nocą pod monopolowym. Mam wrażenie, że Aśka stara się naśladować Rondę z jej TUFa przeciwko Mieshy, ale wychodzi jej to wręcz żenująco, szczególnie w wydaniu słabego angielskiego.
Zagranie z wystawienie kontuzjowanego zawodnika też nieładne i jak widać jeszcze na tym wtopiła.

Oglądałem wszystkie TUFy poza tymi z kitajcami, ale nie wiem czy przetrwam ten poziom zażenowania...
 
To smutne, że Aśka poprzez udział w tym programie, swoje zachowanie tam, oraz przesadzony, żałosny trashtalk (połączony ze słabym angielskim) zrobiła i nadal robi olbrzymią przysługę Gadelhi, która to dzięki temu zyskuje w oczach ludzi i umiejętnie promuje się w Jej dotychczasowym blasku, kiedy Ta z kolei, przez swoje działania zaczyna owy blask tracić.
Uzyskuje odwrotny efekt do zamierzonego. Zamiast zgarnąć dla siebie cały ten dostępny pozytywny PR, wypromować się w Stanach jeszcze bardziej - Ona pozwala to wszystko robić Klaudiuszowi na "swoich plecach". Ba, jeszcze Jej w tym pomaga stawiając siebie nierzadko w złym świetle.

Mała rada ode mnie:

Zamknij mordę + Zacznij zachowywać się normalnie/naturalnie + Pokaż się od tej zabawowej strony, od której pokazujesz się na tych filmikach w sieci = Profit $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Szkoda tylko, że na skorygowanie kursu jest już za późno. Ten Titanic i tak pierdolnie w górę lodową. Mam tylko nadzieję, że uszkodzenia nie będą za duże.
//Trochę dramatyzmu nie zaszkodzi. :mamed:

Ponad to, moim zdaniem, powinna zmienić management i tę Dupę od PR-u, bo oprócz Niej - samej, to Oni wpakowali Ją na tę "minę".
Mam wrażenie, że hejterzy z Cohones lepiej by Nią pokierowali, niż Ci "zawodowcy".
 
Last edited:
To smutne, że Aśka poprzez udział w tym programie, swoje zachowanie tam, oraz przesadzony, żałosny trashtalk (połączony ze słabym angielskim) zrobiła i nadal robi olbrzymią przysługę Gadelhi, która to zyskuje w oczach ludzi i umiejętnie promuje się w Jej dotychczasowym blasku, a Ta z kolei, przez swoje działania zaczyna owy blask tracić.
Uzyskuje odwrotny efekt do zamierzonego. Zamiast zgarnąć dla siebie cały ten dostępny pozytywny PR, wypromować się w Stanach jeszcze bardziej - Ona pozwala to wszystko robić Klaudiuszowi na "swoich plecach". Ba, jeszcze Jej w tym pomaga stawiając siebie nierzadko w złym świetle.

Mała rada ode mnie:

Zamknij mordę + Zacznij zachowywać się normalnie/naturalnie + Pokaż się od tej zabawowej strony, od której pokazujesz się na tych filmikach w sieci = Profit $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Szkoda tylko, że na skorygowanie kursu jest już za późno. Ten Titanic i tak pierdolnie w górę lodową. Mam tylko nadzieję, że uszkodzenia nie będą za duże.
//Trochę dramatyzmu nie zaszkodzi. :mamed:

Ponad to, moim zdaniem, powinna zmienić management i tę Dupę od PR-u, bo oprócz Niej - samej, to Oni wpakowali Ją na tę "minę".
Mam wrażenie, że hejterzy z Cohones lepiej by Nią pokierowali, niż Ci "zawodowcy".

Mniej więcej to samo pisali już ludzie na sherdogu, czyli fani widzą tragedie jaką JJ odjebała i nie ma znaczenia czy PL czy zagranica.
Szkody zostały poczynione i to spore i uważam że mogą być jeszcze większe. Naprawić się pewnych rzeczy już nie da, tutaj już syf zostanie na amen.

Joanna tak jak by ma wyjebane na to co się dzieje i słynnymi słowami polityków "telewizja kłamie" zbywa to....

To że mgr i pr do wymiany to jest bardziej niż oczywiste, tylko kwestia czy SPE jej nie przygotowało czy za całość odpowiada pani pr i mgr kuzyn specjalista od wszystkiego. Niestety na tym etapie kariery zatrudnia się ludzi z górnej półki a nie rodzinę.

Założę się że Claudia przed TUF przeszła przeszkolenie przez trenera wizerunkowego i kogoś od pr, widać z daleka że radzi sobie doskonale z pewnymi kwestiami prawie jak by miała przećwiczone zachowania. Natomiast Aśka jak prosta dziewczyna wypuszczona z wiochy zabitej dechami wpada do wielkiego miasta i nie odnajduje się zwyczajnie...

Wszystko póki co wskazuje że TUF był pomyłką i to wielką. Jest to produkt promocyjny z punktu widzenia kogoś takiego jak Jędrzejczyk a jedynie co przez udział w tym uzyskuje Joanna to absolutny strzał w kolana i pozytywne promowanie rywalki.
 
Joanna tak jak by ma wyjebane na to co się dzieje i słynnymi słowami polityków "telewizja kłamie" zbywa to....
Aśka jest, niestety, chyba jedną z tych, co to wszędzie widzą wyłącznie hejt, a czegoś takiego jak "krytyka" - nie zauważają. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie (m.in. po tym, co napisała w tym śmiesznym oświadczeniu po porażce McGregora (do dzisiaj mam bekę z: "a lion doesn't care for the opinion of sheep")) i zapewne dlatego ma wyjebane.

A to tłumaczenie, wykręcanie się nieprzychylnym Jej montażem scen, niepełnym obrazem sytuacji, jest najzwyczajniej w świecie głupie. Nawet gdyby ekipa TUFa z premedytacją montowała odcinki tak, by pokazać Ją od złej strony (lol), to nie zmienia faktu, że gada tam rzeczy tak niskich lotów, jak np: "Napluć Ci w twarz ?", itp.
To że mgr i pr do wymiany to jest bardziej niż oczywiste, tylko kwestia czy SPE jej nie przygotowało czy za całość odpowiada pani pr i mgr kuzyn specjalista od wszystkiego. Niestety na tym etapie kariery zatrudnia się ludzi z górnej półki a nie rodzinę.
Właśnie jak oglądałem niedawno "Kulisy Sławy", to o tym usłyszałem i zdziwiłem się, że przedstawiła tego całego Kuzyna, jako swojego menago.
Przecież On jeszcze do niedawna pisywał u Mroza na portalu...
Natomiast Aśka jak prosta dziewczyna wypuszczona z wiochy zabitej dechami wpada do wielkiego miasta i nie odnajduje się zwyczajnie...
Czasami odnoszę takie samo wrażenie.
Wszystko póki co wskazuje że TUF był pomyłką i to wielką. Jest to produkt promocyjny z punktu widzenia kogoś takiego jak Jędrzejczyk a jedynie co przez udział w tym uzyskuje Joanna to absolutny strzał w kolana i pozytywne promowanie rywalki.
Dokładnie. Nie tak miało być. Ale Aśka jest sama sobie takiemu obrotowi sytuacji.
 
Last edited by a moderator:
Eric Spicely's Blog: Episode 3, TUF 23

"Even though the training was very intense it was very good and smart training. I mean Claudia brought her team from home. Her full-time team that she works with and who have coached many people to great heights in the world of MMA. So the trust was there between us and the coaches despite how hard it was."

"We had heard horror stories about the Team Joanna practices. Her style is very tough and cold. I do believe that works for her and others but maybe it's not for everyone. I do like hard work, no bullshit coaches but that's not for everyone. Especially with some people being new to MMA and only having a handful of professional fights. A lot of us were stepping out of our comfort zones and I think that's where the real challenge lies. One thing I will say is that Joanna hand-picked her coaches. Most of them were famous well known coaches but they all don't work together in a team basis. I feel that disconnect might have led to their troubles in training. The trust wasn't there. Versus the solid unit of coaches who work together on a daily basis. It made for smooth sailing."


http://www.ufc.com/news/the-ultimate-fighter-season-23-eric-spicely-blog-episode-3
 
Khalil i Cory pozytywni goście :) widać, że nadają na tych samych falach, szkoda że musieli ze sobą wzajemnie walczyć.
Rewanż na pączki super pomysł, genialny tekst tłumaczący porażkę "he's a former fat kid" oraz, że zachował swoje eating abilities ;D
JJ mówiła, że Tatiana ma tylko 3 walki i że ona jest bardziej doświadczona, a na koncie ma...też 3 walki, bez sensu.
No i w walce w sumie bez zaskoczki, Suarez cały czas obalał jak chciał, JJ ma słabe defensywne zapasy oraz w parterze łatwo oddaje wszystkie pozycje...została kompletnie zdominowana przez Suareza. Natomiast faktycznie JJ jest wytrzymała i dobrze się dość broniła przed chyba 4 już założonymi poddaniami
 
Download 3 odcinka ? Już nie wiem gdzie na forum mam tego szukać :confused:
 
ależ Aśka wkurwiona chodzi. :lol: mega przypomina mi to Conora zachowanie przy przegranych w TUFie.

w zapowiedzi: "They're training like pussies." :DC:

kibicuję Dennisowi, oby to wygrał.
 
To było żałosne. Przypomnę, co mówiłem o walce eliminacyjnej Myrona Dennisa
Murzyn fajnie wyglądał przez 2min w których miał kondycję. Dennis nie miał i nie pokazał niczego, poza dużą ilością pseudonimów, zapchanego nosa oraz ciut lepszej kondycji od murzyna i dobrego wstawania spod niego. Ale nawet nie radził sobie ze skończeniem go, gdy ten nie miał siły stać w pionie, Dennis nie zrobił naprawdę NIC. Przerwanie kompletnie z dupy, jak cała walka - ze względu na wyczerpanie murzyna biciem i obalaniem. ŻAL
I dokładnie tak samo było w tej walce, znów Myron nie pokazał niczego, tylko tym razem przeciwnik miał kondycji na więcej niż 2minuty więc wy nik był przesądzony.
Miał szanse w 2 rundzie gdzie udało mu się zatrzymać TD i walka toczyła się w stójce przez prawie 2min, ale zamiast rzucić się do ataku na pełnej kurwie wolał małpować jak jebany idiota.
Poza tym - koleś ma takie czarne dzieci? WTF? Za darmo brał by dostać 500+ ??
Ręce opadają, szkoda mi Aśki i rozumiem jej frustrację jak na to patrzy.

Przypomina mi się TUF 9 - tam też Hendo ostro cisnął drużynę, niektórzy marudzili, że za ostro, że nie ma chemii itd. W tym samym czasie Bisping traktował całą swoją ekipę jak dobrych kumpli i mieli super atmosferę...i Bispinga team wygrał prawie wszystkie walki, Bisping to jako coach wygrał. Ale jako zawodnik...
Hendo wygrał w przepiękny sposób, zdobywając KO of the year i na stałe zapisując się we wszystkich HLach z nokautami...a Bisping z kretesem padł z głupim nieprzytomnym ryjem na deski, z czego śmiał się cały internet :D
Mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie - niech sobie Claudia wygrywa zawody teamowe, ale w ich walce to Asia będzie górą!

P.S. Kto tam w tle cały czas krzyczy to EEEEEEJ. Cały czas, nie tylko w walce ale i na ważeniu. Mega wkurwiające
 
Ten myron do wypieprzenia z programu od razu. Nie dość ze nie pokazał żadnych umiejętności to jescze cieszy się i smieszkuje w ringu. Sędzia tez dobry jak powiedział ze może być 3 runda :D
 
Ale Gadelha jest pojebany. Nie posprzątali po sobie, Asia odrzuca poduchę i ta spada pod nogi jakiegoś gostka, a ten sapie, że został zaatakowany jego trener.
 
Proszę kończcie już ten sezon. Asia zachowuje się tragicznie i nie przewiduję, że to się zmieni do ostatniego odcinka. Trzeba jak najszybciej to skończyć, ubić Claudię i może ludzie zapomną...
 
Co do Asi która nigdy nie miała do czynienia z trenerką, to płaci frycowe. Każdy na początku chce jak najlepiej, stara się, myśli że w krótkim czasie można z kogoś coś zrobić a to nie tędy droga. Trzeba wrzucić na luz, nie oczekiwać zbyt dużo od razu od swoich podopiecznych i Gadelha wskazuje się w tym temacie większą dojrzałością.

Ale Gadelha jest pojebany. Nie posprzątali po sobie, Asia odrzuca poduchę i ta spada pod nogi jakiegoś gostka, a ten sapie, że został zaatakowany jego trener.
Też rzuciło mi się to w oczy ale ludzie "zachodniego" świata tak właśnie reagują. Weź kogoś delikatnie dotknij chociażby w rękę przy okazji jakies drobnej kłótni to zacznie drzeć ryj że go uderzyłes...
 
Pytanko do oglądających Team Joanna wygrał coś ?

W ogólę dziwna sprawa, to jest pierwszy TUF któego nie oglądam...
 
Pytanko do oglądających Team Joanna wygrał coś ?

W ogólę dziwna sprawa, to jest pierwszy TUF któego nie oglądam...
wygrali raz w bitwie na jedzenie.

1415193587324.png
 
Ja mam cichą nadzieję, że w następnej walce ta Harper zaskoczy i ubije półtajkę.
Pokazują ją trochę tak jak Meatheada swojego czasu - tutaj jakaś niby kontuzja, a bardziej użalanie się nad sobą, tam prawie mdleje, co chwila do lekarza - masz wrażenie że to jakiś przypadek psychiatryczny...ale w walce zaskoczy. Chciałbym, żeby tak było. Tym bardziej, że panna Lunch-anna ma skromny zestaw umiejętności - wszyscy zachwycali się tym KO na tamtej biedaczce, ale znokautować kogoś kto już nie ma siły stać na nogach to nie wyczyn. O obaleniach i parterze nie ma ona bladego pojęcia i jest do ogrania jak dziecko i tutaj upatruję szansy Helen.

EDIT:
Właśnie widziałem zapowiedź 5 odcinka i widać w nim urywek, gdzie Helen ma półtajkę w pełnym dosiadzie i kapiszonuje jej egzotyczny ryj :D w innym urywku widać przerwę pomiędzy rundami, czyli nie skończy się w pierwszej...więc jestem dobrej myśli :D
 
Last edited:
i sami spoileruja, tymi zapowiedziami, gdzie mozna stwierdzic czy walka potrwa rundę czy dwie, denerwuje mnie to -.-
 
Back
Top