TUF 23: Jedrzejczyk vs. Gadelha

A mi kurwa zaspojlerowało dzisiaj UFC, linków na forum nie ma jeszcze do 5 odcinka, a tu kurwa jakiś filmik o podawaniu ręki i już znam wynik.

Ta z teamu Claudii wygrała ja pierdole
 
Ale walka jak dotąd najlepsza w tym sezonie. Szkoda mi jej było, jak płakała :(
 
To jest właśnie temat do omawiania odcinków i wyników, więc tutaj nie ma spoilerów :)
Helen jest bardzo wytrzymała i twarda, widać że lata trniengu w postaci srogiego wpierdolu od ex nie poszły w las, ale brakuje jej techniki w jakiejkolwiek płaszczyźnie oraz tzw fight IQ - nie myśli w walce.
Regularnie stawała w dystansie lunch-anny i próbowała wymieniać ciosy, co powinno być ostatnią rzeczą jaką chce robić. Poza tym ofensywne zapasy to dla niej nieuchwytny koncept, obaleń to chyba nawet na oczy nie widziała nigdy nawet w TV, bo kompletnie nie miała pomysłu na wywrócenie bezbronnego manekina. Grappling obiadowej anny na poziomie zera absolutnego, bezbronna niczym niemowlak, leżąca niczym kłoda.
Mimo wszystko szkoda, że nie wygrała Helen...miała to na wyciągnięcie ręki, ale nie chciała jej wyciągnąć. Cieniutka passa Asi trwa ;(
 
Oglądalność od początku była niska, ale ciągle spada, więc może ten TUF aż tak bardzo nie pogrąży wizerunku Asi.
 
Przy 2 grupach zwyciezca rzutu moneta ma duza przewage bo wybiera 2 najlepszych zawodnikow a nie tylko 1.
 
Jestem po 5 odcinku i narazie tyle co mogę powiedzieć, że Aśka wypada żenująco mega. Klaudiusz 100 razy lepiej. Jakbym nie znał Aśki i jej nie kibicował, to po byle jakim odcinku czekałbym tylko jak Klaudiusz jej najebie w walce.
 
@Laikike1 Nie wiem czy w tym temacie o tym wspominałeś, ale co z tą sesją pytań do Aśki na którą miałes sie gdzies wybrac i zbierales pytania od forumowiczów? Możliwe, że mnie to omineło jak gdzies podawałeś, podrzuć w razie czego. pozdro
 
Asia mnie miala przyciagnac do TUF-a a wyszlo odwrotnie. Wole sobie oszczedzic, bo ciezko mi będzie za nią iść w walce z Gadelhą.
 
Mnie nie ciągnie do tego TUFa, obejrzałem ledwie dwa odcinki. Czytam bardziej relacje pisemne z nich. Już nie chodzi o samą Asię i Claudię - po prostu poziom TUFa jest niski. Przy zeszłej edycji oglądałem wszystko w dzień premiery - bo walczył Wrzosek i byłem ciekaw. Tu nie mam żadnego parcia po prostu.
 
Mnie nie ciągnie do tego TUFa, obejrzałem ledwie dwa odcinki. Czytam bardziej relacje pisemne z nich. Już nie chodzi o samą Asię i Claudię - po prostu poziom TUFa jest niski. Przy zeszłej edycji oglądałem wszystko w dzień premiery - bo walczył Wrzosek i byłem ciekaw. Tu nie mam żadnego parcia po prostu.
Ja zawsze w tym odcinku robię mini relację, to lajkuj :D
 
Co ten Abdel zrobił to nie mam pytań. Baza w boksie i zamiast słuchać narożnika to kleił się do rywala.
Ale w drugiej ładnie Joshowi siadło kopnięcie i później ciosy w parterze, aż się zdziwiłem, że Herb nie przerwał :crazy:
 
Zostały dwie walki półfinałowe a jeden odcinek przed galą, rozumiem , że w ostatnim odcinku będą dwie walki?
 
Amanda spoko dziewucha, ale z tą wagą na łapu capu to się trochę wygłupiła, nieprofesjonalne podejście.
Walka bez zaskoczenia - już w walce eliminacyjnej szło zauważyć, że obiadowa anna nie ma żadnego pojęcia o defensywnych zapasach a tym bardziej o parterze. Miała farta, że
dostała się tak daleko, no ale poziom tufa jest jaki jest i żadna przeciwniczka nie była w stanie do końca tego wykorzystać.
Zostały dwie walki półfinałowe a jeden odcinek przed galą, rozumiem , że w ostatnim odcinku będą dwie walki?
Chyba tak. Nie wiem czy tak jest zawsze, ale w którymś tam sezonie jak oglądałem to zdaje się też tak było.
 
Tatiana zje Brytyjkę, a potem Amandę. Myślę, że Khalil rozwalił Stansburyego, jednak ciężko mi wytypować wynik jego starcia z Sanchezem - niby Andrew powinien go skutecznie stłamsić, ale Myron i Spicely to straszne pierdoły były.
 
Back
Top