TUF 19: Team Edgar vs Team Penn

Calo

WSOF
Bantamweight
tuf-19-cast-revealed-604x286.png


Wątek do dyskusji o najnowszym sezonie The Ultimate Fightera którego premiera ma miejsce w tą środę. Trenerami będą Frankie Edgar i BJ Penn. Zawodnicy będą rywalizować w wadze średniej i półciężkiej. Finał sezonu odbędzie się 6 lipca. Lista zawodników ( UFC wypuściło ją jeszcze bez podziału na kategorie):

Corey Anderson (3-0), 24, Lincoln, Ill.
Kelly Anundson (6-1), 29, Deerfield Beach, Fla.
Anton Berzin (3-1), 24, Philadelphia, Pa.
Josh Clark (7-2), 29, Richmond, Ky.
Chris Fields (8-4), 30, Dublin, Ireland
Matthew Gabel (8-3), 28, Le Mars, Iowa
Lyman Good (15-3), 28, New York, N.Y.
Eddie Gordon (6-1), 29, Uniondale, N.Y.
Jacob Heun (6-3), 26, Coconut Creek, Fla.
Mike King (5-0), 30, Naples, Fla.
Tyler King (7-1), 33, North Attleboro, Mass.
Dhiego Lima (8-1), 33, Sugar Hill, Ga.
Adrian Miles (14-5), 30, Biloxi, Miss.
Tyler Minton (5-1), 26, Johnson City, Tenn.
Todd Monaghan (8-2), 31, Clinton, Iowa
Cody Mumma (5-1), 30, Henderson, Colo.
Cathal Pendred (13-2), 26, Dublin, Ireland
John Poppie (3-1), 24, Ettrick, Wis.
Doug Sparks (7-2), 31, Bloomington, Ind.
Daniel Spohn (8-3), 29, Columbus, Ohio
Joshua Stansbury (4-2), 29, East Liverpool, Ohio
Ian Stephens (4-0), 25, Ringgold, Ga.
Adam Stroup (5-1), 27, Denver, Colo.
Nordine Taleb (8-2), 32, Montreal, Canada
Hector Urbina (16-8), 26, Coconut Creek, Fla.
Matt Van Buren (6-2), 27, Chula Vista, Calif.
Bojan Velickovic (8-2), 33, Delray Beach, Fla.
Daniel Vizcaya (7-2), 28, Aurora, Ill.
Patrick Walsh (4-1), 25, Stoughton, Mass.
Tim Williams (8-1), 27, Millville, N.J.
Roger Zapata (5-1), 27, New York, N.Y.

Podanych jest narazie 31 fighterów - o tożsamości ostatniego z nich mamy się ponoć dowiedzieć w 1 odcinku. Ze znanych nazwisko warto wymienić Cathala Pendreda, Dhiego Limę czy Lymana Gooda. Dwóch zawodników będzie miało również swoje drugie podejście do reality show: Nordine Taleb ( uczestnik Nations, przegrał w ćwierćfinale z Tylerem Manawaroa) i Jake Heun ( odpadł w rundzie eliminacyjnej TUF'a 17 z Adamem Cellą)

https://www.youtube.com/watch?v=-PGY_0DiRpA

https://www.youtube.com/watch?v=NpUKhdNkeMg

https://www.youtube.com/watch?v=_gIPBFzAXLs
 
To ten sam Kelly Anundson co poddał Volkana Oezdemira na Bellatorze 115? Chyba tak. Mamy malutki spoiler ;)


Ciekawa sprawa z tym ostatnim uczestnikiem.


Ten sezon mnie naprawdę ciekawi. Po pierwsze ze względu na Cathala Pendreda którym się bardzo jaram. Może być z niego ciekawy zawodnik. Po drugie ze względu na półciężkich. Osatnio ta dywizja trochę zardzewiała. Oby ten TUF ją rozruszał. Jakbym miał na szybko wskazać faworytów to byliby nimi w MW Pendred, a w LHW Berzin.


Ten Taleb to ciekawy przypadek. Odpadł z TUFa Nations, ma walkę na gali finałowej, a teraz walczy w tym.
 
Będę oglądał. Liczę na Velickovicia. W ogóle to muszę najpierw nadrobić trzy odcinki TUF-a Brazil ;).



Jak to jest z Talebem - przecież ma walkę na TUF Nations Finale?



Tego TUF-a będzie można oglądać na Fight Passie?
 
Jak to jest z Talebem - przecież ma walkę na TUF Nations Finale?


Musiał przesrać walkę w 1 odcinku , innej opcji nie widzę. Podobnie Anundson.



E:



Jak zwykle wszystkie linki, torrenty i inne źródła obejrzenia będą uploadowane w tym temacie . Sezon najprawdopodobniej będzie do obejrzenia na Fight Passie ale nie dam sobie ręki uciąć.
 
Velickovic :-) Niech wejdzie, ale jakie 33 lata....? To jakiś inny?:D



Taleba to bardzo usilnie chcą umieścić w UFC, choć dziwię się, że musi przechodzić tą drogę, a nie po prostu dadzą mu szansę w UFC i zobaczą czy tam ją wykorzysta. Solidny jest w końcu.



Szkoda, że mimo, że średnia czy półciężka to żadnego Polaka znowu :-(



Oczywiście będę oglądał :-)
 
Nie ma żadnego Polaka. A może ten specjalny gość to jakiś polak? Janek by pasował, ale on ma kontuzję, czyli wychodzi na to, że Cipek :-)



On by mi bardzo pasował i to byłby świetny test dla niego, daje radę, wygrywa walkę eliminacyjną i przynajmniej jedna i dostaje angaż w UFC, nie powrót do KSW na wiczność.
 
Dziwna sprawa z tym Talebem. Zobaczymy. Jako, że jestem wielkim fanem Edgara, to ten sezon także pewnie obejrzę.
 
Chyba podobnie jak TUF Nations nie będzie na bieżąco w ramach Fight Pass tylko z opóźnieniem 30 dni.



Trochę lipa
 
Jaram się tym Tufem strasznie mocna obsada i wyjątkowo znam sporo zawodników zazwyczaj zawodnicy TUFA byli dla mnie anonimowi a tutaj chyba z 10 znam niektórych nawet dość dobrze więc będą dodatkowe emocje.



Były mistrz Bellatora w tufie tego jeszcze nie było:P
 
Kukul, do Brazylijskiego TUF'a nawet nie wszedł były brazylijski mistrz Bellatora, choć już biegu czasu w sumie nie pamiętam czy on zdobył tytuł czy tylko w tych finałach kopał się po jajach z Prindlem, a pasa nie zgarnął.



No, ale skąd ten błąd z wiekiem Bojana? Spora różnica.
 
nie oglądałem poprzednich, nie będe oglądał i tego TUFa. Szacunek dla obu...
 
W finale z Prindlem walczył. Pierwsza walka NC i musieli powtórzyć i wygrał Brazylijczyk przez DQ. Potem dwie porażki w Bellatorze i porażka w walce o dom TUF'a brazylijskiego. Nie pamiętam i nie bardzo rozumiem jak to się tak potoczyło, al...;-)



ProPag tylko potem nie jeździj, że karta słaba, bo nazwisk nie znasz:P
 
Pojawił się już w sieci pierwszy odcinek ale 1080i - 8,5GB ...



Czekamy na coś ... mniejszego :-)
 
BJ w 145 ? Jaram sie nieprzecietnie, chyba nigdy nie przestane wierzyc, ze moze powrocic jeszcze stary dobry Prodigy
 
Aż jestem w szoku jeśli chodzi o TUF'a odkąd śledzę odcinek po odcinku i jego dostępność zawsze na drugi dzień, zwłaszcza w edycjach anglojęzycznych :-)



A odcinki preeliminacyjne zawsze na propsie ;-)
 
To ja skrobne coś od siebie, na temat 1 odcinka. Przykro było patrzeć jak Josh rozwala kolano, no ale coż, taki sport, bad luck, i te spodenki... :-) Rozczarowało mnie cardio Bojana, który już w walce z Jotką w 3 rundzie pływał, teraz było jeszcze gorzej.. zresztą, nie wiem dlaczego, ale przeczucie miałem, że wtopi.



Bardzo na plus walki Limy, Monaghana i Kinga, przynajmniej już wiadomo, dlaczego Taleb walczył już wczoraj :-) Zajebista wojna. Czekam na następne odcinki, a zwłaszcza walkę Pendreda i następne Kinga, gość to mega kocur wg. mnie.
 
Fajnie się ogląda ten sezon. Jednak duże chłopy zawsze więcej fanu dają w tufie. Bojan przegrał, ale myślę że i tak jest do przodu :-)



dh73nd.jpg








24dlzli.jpg
 
Tenis fajnie układa dziewczyny zwykle, jeśli nie idą w siłę :-D No, ale żeby była jakaś piękna to nie powiedziałbym, słowiańska uroda normalna taka:D Bojan spompował się z nią pewnie w nocy, więc paliwa na całą walkę nie starczyło.



Fajnie się zapowiada się sezon, niektóre wybory dziwią, ale zobaczymy jak to się dalej potoczy. Ciekawe co tam się działo w trakcie/po walce w przyszłym odcinku...albo to w ogóle z jakiegoś za kilka tygodni i tylko zainteresowanie wzbudzić chcą ;D
 
Zamiast tenis przeczytałem za pierwszym razem Tens. Chyba był kiedyś taki użytkownik tutaj.
 
SPOOOOOOOOOOOILER!!!



omgggggg, co za armbar na Heunie!!! przez ta wczesna celebracje mowilem tylko pod nosem 'bierz go kurwa Muuuuuuurzyn!!!' no i chuj, posluchal. dooooooobrze sie zapowiada!!!
 
oszzzz kurwa, doubluje, bo ta walka Kinga z Talebem byla kocurska!!! az dziwne, ze nie byl pierwszym pickiem Frankiego. wedlug mnie pierwsza walka bedzie dla Bidzeja, no ale zobaczymy. Irlandczyk glodny.
 
A rywal mocny mimo pozorów ;-)



Co do tego czarnego od armbara to bałem się czy ktoś go będzie chciał. Padał po tych ciosach jakby miał przycisk power na szczęce, ale szacun za determinację i wykorzystanie otwarcia się Heuna. Druga szansa nie wypaliła. Wypaliła za to "New Joe Lauzon'owi" ;-) Taleb też obszedł się smakiem tej edycji, choć walkę dali godną UFC obaj.
 
Zacznę od najciekawszego - dziewczyna Bojana jest zajebista! :-)



Ok, konkrety.



1 - będzie to dobry sezon . W TUF'ie chcę oglądać zawodników, a nie wymyślone bójki trenerów, a tutaj czuję że wszystko będzie kręcić się wokól fighterów a trenerzy będą do siebie pozytywnie nastawieni.



2 - Jake Heun jest głupi. Jak można drugi raz przegrać w identyczny sposób? Z Adamem Cellą też dominował i przegrał przez armbara z dołu. Nie wiem jak można nie ogarniać na tyle, by nie wyczuć że przeciwnik podbiera ręke i zaczyna się skręcać, tylko dalej klepać go po twarzy jakby nigdy nic.



3 - fajny ten Rusek Berzin - póki co mój faworyt i ulubiony zawodnik z LHW



4 - 25 latek z rekordem 2-0 pokonujący Lymana Gooda - nowy utalentowany prospekt czy zbyt wygórowane wyobrażenie o umiejętnościach mistrza Bellatora? Sezon pokaże.



5 - Kimura Walsha - coś pięknego



6 - naściemniali z tym tajemniczym zawodnikiem a to po prostu rywal Cathalowi odpadł #making #hype #for #the #season



7 - czyli jednak wszystko się zgadza :-)



XrGFoNE.png
 
odrazu po walce stephensa wiedzialem ze trafi do edgara. Dla mnie z 185 stephens i gordon. Ciekawy jest jeszcze king. Z 205 Berzin i Spohn z mocnym uderzeniem to moze namieszac. Szkoda mi strasznie Stansburego bo chyba by wygral swoja walke gdyby nie kontuzja. Jake chyba najwiekszy idiota i przegrany tego sezon. Do momentu wpadki pomyslalem sobie ale to jest bestia. Jak narazie kibicuje Stephensowi i Berzinowi zobaczymy jak pokaza sie w programie
 
Back
Top