Trening w domu

pobralem, widze, ze w tej aplikacji jest wszystko, zdjecia, opisy włącznie filmikami, wiec na bogato , dzieki obadam jutro w pracy :D - dzis juz jestem po cwiczeniach na barki od Alsquad ( dzis tez sie udalo zwiekszyc poprzeczkę kg )

nie wiem czemu tak w ciemno, bezgranicznie ufasz kfd, a krytykujesz totalnie goscia z Alsquad... nie rozumiem tego.

cwiczenia na klate nie robie od Alsquad bo ich nie posiadal z hantelkami i laweczka wiec znalazlem takie cos, te moga byc ?


ze strony tego ziomka co z nim cwiczysz:"W całej mojej karierze jako trener oraz coach miałem przyjemność i zaszczyt prowadzić wiele seminariów, imprez sportowych oraz wykładów na temat poprawnego odżywiania, prawidłowego treningu a nawet dotyczące tego, jak zmienić całe swoje życie na lepsze i bogatsze."

Znajdz sobie trenera a nie coacha kurwa.
 
ze strony tego ziomka co z nim cwiczysz:"W całej mojej karierze jako trener oraz coach miałem przyjemność i zaszczyt prowadzić wiele seminariów, imprez sportowych oraz wykładów na temat poprawnego odżywiania, prawidłowego treningu a nawet dotyczące tego, jak zmienić całe swoje życie na lepsze i bogatsze."

Znajdz sobie trenera a nie coacha kurwa.

po chuj jak trener jest tylko od odżywiania i treningu a coach jest zajebisty we wszystkim i w dodatku potrafi zmieniać czyjeś życie na lepsze :jarolaugh:
 
Bo KFD znam, a inni zwykle pseudokołcze. Tak samo suple. I nie ślepo bo wiedza i doświadczenie. Ty trolujesz nie? Bo ja tylko posty nabijam, żeby zmienić tą chujową rangę, w tym tematach nikt sie o to bie dojebie :jarolaugh:

Filmik nie mam czasu oglądać. Andrzej niech sle hajsy to mogę się bawić w szkolenie. Napisz do kogo Ci powiedziano, a nie to nie pytaj non stop to to samo
 
Problem jest taki, że Chuj już z tym na A. Chuj wie co i jak Ty ćwiczysz i tyle. A zgadywać nikt normalny nie będzie. Tak samo brać odpowiedzialności za Twoje zdrowie w ciemno.
 
Problem jest taki, że Chuj już z tym na A. Chuj wie co i jak Ty ćwiczysz i tyle. A zgadywać nikt normalny nie będzie. Tak samo brać odpowiedzialności za Twoje zdrowie w ciemno.

przeciez wyslalem tu cala playliste moich cwiczen od Alsquad :cry:
 
przeciez wyslalem tu cala playliste moich cwiczen od Alsquad :cry:
W dupie mam te jakies Als. Kurwa wyśle Ci filmik z olimpiady i też tak zrobisz?

Wogole na chuj ludzie chodzą na treningi jak jest YT. Taki Kubica myślisz co, na YT siedzi i ogląda jak jeździć? Małysz to samo?
 
@Baasteek jeśli mogę spytać, jak wyglądają twoje rekordy (maksymalna ilość powtórzeń) w następujących ćwiczeniach:
- pompki zwykłe (klata prawie do ziemi i powrót do pełnego wyprostu rąk, brzuch napięty, tyłek w linii)
- podciąganie na drążku nachwyt/podchwyt (jak nie masz drążka to połóż pomiędzy dwa krzesła kij od szczotki i tak zrób maksa <australian pull up wygoogluj>)
- scyzoryki (w leżeniu na plecach ręce za głową wyprostowane i unosisz jednocześnie nogi i tułów starając się dotknąć dłońmi do stóp)
- przysiad na jednej nodze zrobisz? Taki z nogą wyprostowaną przed sobą
Dobrze by było, żeby założyc taki temat i porównać sobie.
Jak to u Ciebe wygląda?
Ty tu chyba najmocniej w tym siedzisz z nas wszystkich.
 
W ogóle Bastek se musisz znaleźć spottera jakiegoś, bo ćwiczenia w pojedynke przy takich ciężarach to nie przelewki. Te hantle 8-mio kilogramowe Cie przyduszą na ławce i co mame, która na parterze siedzi będziesz wołał? Pamiętaj, że z przekupliną nie ma żartów.
 
W ogóle Bastek se musisz znaleźć spottera jakiegoś, bo ćwiczenia w pojedynke przy takich ciężarach to nie przelewki. Te hantle 8-mio kilogramowe Cie przyduszą na ławce i co mame, która na parterze siedzi będziesz wołał? Pamiętaj, że z przekupliną nie ma żartów.
hehe kiedys mnie przygniotla sztanga, staczajac ja w dol balem, ze sobie jaja zmiazdza.
 
Dobrze by było, żeby założyc taki temat i porównać sobie.
Jak to u Ciebe wygląda?
Ty tu chyba najmocniej w tym siedzisz z nas wszystkich.
Już dawno nie próbowałem się w maksach, ale tak ogólnie to:
-pompki / 62 chyba
-drążek nachwyt / 21, podchwyt / 28 (bez bujania, pełny zakres)
-scyzoryki to ze 20-25 zrobię
-przysiad na jednej nodze to tak 10-12 (bez jakiegoś odbijania z ziemi)

Szału ni ma, ale też nigdy ani nie żyłowałem się na dużej ilości powt. ani też specjalnie nie przygotowywałem pod kątem rekordów. Jedyne czym mogę się pochwalić to 6 muscle upów na kółkach, takich siłowych, bez bujania i w pełnym zakresie ruchu.
 
Już dawno nie próbowałem się w maksach, ale tak ogólnie to:
-pompki / 62 chyba
-drążek nachwyt / 21, podchwyt / 28 (bez bujania, pełny zakres)
-scyzoryki to ze 20-25 zrobię
-przysiad na jednej nodze to tak 10-12 (bez jakiegoś odbijania z ziemi)

Szału ni ma, ale też nigdy ani nie żyłowałem się na dużej ilości powt. ani też specjalnie nie przygotowywałem pod kątem rekordów. Jedyne czym mogę się pochwalić to 6 muscle upów na kółkach, takich siłowych, bez bujania i w pełnym zakresie ruchu.
No i fajnie.
Ja podciągania w szerokim nachwycie 17, ale w jednym tempie (nie schodziłen na sam dół, ttlko tak lekkie ugięcie na łokciach).
Na sam dół z sekundowym przeskokiem na dole, to góra 11 (ale to też już na zawsze za sobą 6min.skakanki w kamizelce obciążeniowej i bieg bokserski zrobiony)
Pompki z ciekawości zrobiłem do maxa, bo normalnie ich do maxa nie jechałem-51.
Wycieraczki- 7
Przysiad na jednej nodze-7
Może gdybym tylko się za kalistenike wziął, to lepiej by to szło, ale mieszam to z ciężarami, kulaniem i trochę boksu (niestety mega mało ostatnio).

Tak czy siak uważam, że jest to zajebiste uzupełnienie treningu.
 
No i fajnie.
Ja podciągania w szerokim nachwycie 17, ale w jednym tempie (nie schodziłen na sam dół, ttlko tak lekkie ugięcie na łokciach).
Na sam dół z sekundowym przeskokiem na dole, to góra 11 (ale to też już na zawsze za sobą 6min.skakanki w kamizelce obciążeniowej i bieg bokserski zrobiony)
Pompki z ciekawości zrobiłem do maxa, bo normalnie ich do maxa nie jechałem-51.
Wycieraczki- 7
Przysiad na jednej nodze-7
Może gdybym tylko się za kalistenike wziął, to lepiej by to szło, ale mieszam to z ciężarami, kulaniem i trochę boksu (niestety mega mało ostatnio).

Tak czy siak uważam, że jest to zajebiste uzupełnienie treningu.
Ja przeważnie listopad-luty cisnę jakieś fbw na siłce i biegam, a w pozostałych miesiącach gimnastyka/kalistenika i rower. Drążek i kółka mam w takim miejscu, że nie za bardzo da się tam ćwiczyć zimą, więc wtedy robię żelastwem - zawsze to jakaś odmiana i głowa odpoczywa, bo to jednak trochę inny rodzaj wysiłku.
 
Korzystając z fejmu Baastka chciałbym zwrócić uwagę na swój problem z barkami. Nie jestem wstanie doprowadzi obręczy barkowych do zakwaszenia. Nie czuje ich.
 
Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale ja mam tak samo :beer:
Próbowałeś wszystkiego? Bo ja tak. Za duże ciężary i do wyczerpania sił i glikogenu coraz mniejsze. Inna opcja : multum powtórzeń mniejszymi obciążeniami. Nakurwianie barków cały dzień. Nic kurwa. Na drugi dzień mogę nakurwiać barki od nowa tak jakby zregenerował im sie pasek życia. ( nie twierdzę że tak ćwiczę, tylko próbowałem to wyjaśnić) I nic nie czuje żeby pękały w nich włókna.
 
Last edited:
Próbowałeś wszystkiego? Bo ja tak. Za duże ciężary i do wyczerpania sił i glikogenu coraz mniejsze. Inna opcja : multum powtórzeń mniejszymi obciążeniami. Nakurwianie barków cały dzień. Nic kurwa. Na drugi dzień mogę nakurwiać barki od nowa tak jakby zregenerował im sie pasek życia. ( nie twierdzę że tak ćwiczę, tylko próbowałem to wyjaśnić) I nic nie czuje żeby pękały w nich włókna.
U mnie trochę inaczej, barki nie bolą, ale następnego dnia to raczej już takiej samej siły w nich nie mam:cry:
 
No niema. Ale jakoś dają radę. Koloryzowałem. W sensie o wile więcej mają siły niż inne partie mięśni po mocnym treningu.
 
Back
Top