Trening w domu

wojtek w wieku 16 lat wazyl 150 kilo. @Baasteek i tak jak sie nie nauczysz boksu z youtuba, to tak samo nie nauczysz sie cwiczyc prawidlowo. Ja od podstawowki juz cwiczylem, a dopiero 10 lat pozniej dowiedzialem sie jak prawidlowo robic przysiady czy martwy ciag, chociaz czulem, ze robie je zle, wiec zamienialem je na co innego. Ale ty to kurwa ja nie wiem, w erze internetu byc tam glupim to kurwa podziwiam naprawde.Tez kiedys wazylem co ty tylko przy wzroscie 1.88. A nie wpisywalem w apke co jem, bo nie mialem kurwa telefonu. W bloku byla piwnica, ktos mial ojca w zakladzie to wytoczyl ciezary, nie miales wyboru kurwa 500g, tylko cisnales ile bylo i jadles jak czlowiek, po 3 tyg nie robiles redukcji i nie martwiles sie, ze jak zjesz 4g tluszczu wiecej to sobie rozjebiesz zoladek. Troche normalnosci chlopaku.
6a71e48f7b4e8a857894fb56cf41adb8.jpg
 
nie miales wyboru kurwa 500g, tylko cisnales ile bylo i jadles jak czlowiek, po 3 tyg nie robiles redukcji i nie martwiles sie, ze jak zjesz 4g tluszczu wiecej to sobie rozjebiesz zoladek. Troche normalnosci chlopaku.

wiem caly czas sie tym motywuje ze kiedys bylo trudniej a ludzie sobie radzili bez tych wszystkich dzisiejszych pierdółek
 
@Baasteek jeśli mogę spytać, jak wyglądają twoje rekordy (maksymalna ilość powtórzeń) w następujących ćwiczeniach:
- pompki zwykłe (klata prawie do ziemi i powrót do pełnego wyprostu rąk, brzuch napięty, tyłek w linii)
- podciąganie na drążku nachwyt/podchwyt (jak nie masz drążka to połóż pomiędzy dwa krzesła kij od szczotki i tak zrób maksa <australian pull up wygoogluj>)
- scyzoryki (w leżeniu na plecach ręce za głową wyprostowane i unosisz jednocześnie nogi i tułów starając się dotknąć dłońmi do stóp)
- przysiad na jednej nodze zrobisz? Taki z nogą wyprostowaną przed sobą
 
@Baasteek jeśli mogę spytać, jak wyglądają twoje rekordy (maksymalna ilość powtórzeń) w następujących ćwiczeniach:
- pompki zwykłe (klata prawie do ziemi i powrót do pełnego wyprostu rąk, brzuch napięty, tyłek w linii)
- podciąganie na drążku nachwyt/podchwyt (jak nie masz drążka to połóż pomiędzy dwa krzesła kij od szczotki i tak zrób maksa <australian pull up wygoogluj>)
- scyzoryki (w leżeniu na plecach ręce za głową wyprostowane i unosisz jednocześnie nogi i tułów starając się dotknąć dłońmi do stóp)
- przysiad na jednej nodze zrobisz? Taki z nogą wyprostowaną przed sobą
Spociłem się czytając to :wtf2:
 
@Baasteek jeśli mogę spytać, jak wyglądają twoje rekordy (maksymalna ilość powtórzeń) w następujących ćwiczeniach:
- pompki zwykłe (klata prawie do ziemi i powrót do pełnego wyprostu rąk, brzuch napięty, tyłek w linii)
- podciąganie na drążku nachwyt/podchwyt (jak nie masz drążka to połóż pomiędzy dwa krzesła kij od szczotki i tak zrób maksa <australian pull up wygoogluj>)
- scyzoryki (w leżeniu na plecach ręce za głową wyprostowane i unosisz jednocześnie nogi i tułów starając się dotknąć dłońmi do stóp)
- przysiad na jednej nodze zrobisz? Taki z nogą wyprostowaną przed sobą
:kawulpokapoka:
 
@Baasteek jeśli mogę spytać, jak wyglądają twoje rekordy (maksymalna ilość powtórzeń) w następujących ćwiczeniach:
- pompki zwykłe (klata prawie do ziemi i powrót do pełnego wyprostu rąk, brzuch napięty, tyłek w linii)
- podciąganie na drążku nachwyt/podchwyt (jak nie masz drążka to połóż pomiędzy dwa krzesła kij od szczotki i tak zrób maksa <australian pull up wygoogluj>)
- scyzoryki (w leżeniu na plecach ręce za głową wyprostowane i unosisz jednocześnie nogi i tułów starając się dotknąć dłońmi do stóp)
- przysiad na jednej nodze zrobisz? Taki z nogą wyprostowaną przed sobą
Przecież @Baasteek ćwiczy tylko hantlami! Kapturki, martwe ciągi, te rzeczy, a nie jakieś wygibasy na jednej nodze
 
Przecież @Baasteek ćwiczy tylko hantlami! Kapturki, martwe ciągi, te rzeczy, a nie jakieś wygibasy na jednej nodze
Właśnie widzę i stąd moje pytanie o sprawność ogólną, bo może zamiast zestawu hantelków, izolacji, ćwiczeń "coś w tym stylu" i jakichś planów z yt to lepiej zadbać o jakieś podstawy.
 
Właśnie widzę i stąd moje pytanie o sprawność ogólną, bo może zamiast zestawu hantelków, izolacji, ćwiczeń "coś w tym stylu" i jakichś planów z yt to lepiej zadbać o jakieś podstawy.
:joanawhat:
Te są dla amatorów
Dokładnie, Bastian to prawdziwy profi i ma już 3 zestawy hantli w domu!!!, a Wy mu jakieś scyzoryki czy inne ćwczenia z w-fu każecie robić :DC:
 
Dokładnie, Bastian to prawdziwy profi i ma już 3 zestawy hantli w domu!!!, a Wy mu jakieś scyzoryki czy inne ćwczenia z w-fu każecie robić :DC:
I jeszcze smiemy sugerowac, żeby dobrał obciążenia poprzez określenie ciężaru maksymalnego. Na Chuj mu to, jak on lepiej wie :beczka:
 
:joanawhat:
Te są dla amatorów
Dokładnie, Bastian to prawdziwy profi i ma już 3 zestawy hantli w domu!!!, a Wy mu jakieś scyzoryki czy inne ćwczenia z w-fu każecie robić :DC:
No właśnie widzę, że się wygłupiłem. Ja tu o podstawach, a Bastiano już 500g krążki stałego progresu ma robione na zamówienie :homer:

W każdym razie miałem dobre chęci i mam nadzieję, że Seba będzie o tym pamiętał jak już stanie się dojebaną bestią i będzie odwiedzał hejterów po domach.
 
Teraz sie przez Ciebie boje robic plecki :X

PS.
Kolega w pracy powiedzial ze to normalne, ze po cwiczeniach mam czuc plecy.
Mięśnie pleców tak. A Chuj wie co Ty czujesz, bo Chuj wie co i jak Ty robisz. Przy każdym ćwiczeniu możesz sobie zrobić krzywdę.

Kolega za Ciebie na wózek nie wsiądzie. Chyba, że ten kolega ogarnia i widział co robisz. Ale jak brak reżimu pod względem żarcia jest dla niego ok to słabo wygląda jego ogarnianie.

Zresztą Ty i tak robisz swoje po swojemu :lol:
 
Mięśnie pleców tak. A Chuj wie co Ty czujesz, bo Chuj wie co i jak Ty robisz. Przy każdym ćwiczeniu możesz sobie zrobić krzywdę.

Kolega za Ciebie na wózek nie wsiądzie. Chyba, że ten kolega ogarnia i widział co robisz. Ale jak brak reżimu pod względem żarcia jest dla niego ok to słabo wygląda jego ogarnianie.

Zresztą Ty i tak robisz swoje po swojemu :lol:

chcialem po twojemu, ale kfd zapewne nie ma odpowiednich materialow do treningu w domu na youtube jak Alsquad :D
 
chcialem po twojemu, ale kfd zapewne nie ma odpowiednich materialow do treningu w domu na youtube jak Alsquad :D
Kurwa. To nie jest po mojemu tylko po normalnemu. Ustalasz CM. Rozpisujesz plan oraz dietę. I realizujesz. I to są podstawy totalne.

Tylko KFD się zna, a ktoś tam pewnie nie. Albo mniej. Za odpowiadanie Tobie merytorycznie @andrzej_t. powinien płacić :boystop:

Wchodzisz na yt np. Seba Kot. Tam masz maila. Piszesz maila, że chcesz żeby Cię poprowadził. Wysyłasz mu filmiki i robisz to co zaleci.

Reszta ekipy Ci pewnie odpisze, żebyś wziął koło i się jebnął w czoło :juanlaugh:
 
Nie kurwa, nie ma nic ze sztangielkami. No kurwa nie ma nic. Mimo, że Ci wysylalem

http://atlas.kfd.pl/

pobralem, widze, ze w tej aplikacji jest wszystko, zdjecia, opisy włącznie filmikami, wiec na bogato , dzieki obadam jutro w pracy :D - dzis juz jestem po cwiczeniach na barki od Alsquad ( dzis tez sie udalo zwiekszyc poprzeczkę kg )

nie wiem czemu tak w ciemno, bezgranicznie ufasz kfd, a krytykujesz totalnie goscia z Alsquad... nie rozumiem tego.

cwiczenia na klate nie robie od Alsquad bo ich nie posiadal z hantelkami i laweczka wiec znalazlem takie cos, te moga byc ?
 
Last edited:
Back
Top