Trening w domu

Toc on tyle nie bedzie podnosil za 2 lata nawet:lol:

ja to nie wiem czy on kiedykolwiek bedzie to podnosil :lol:

Na razie najwięcej podnoszę przy treningu nóg i jak w niedzielę robiłem trening na nogi tak dopiero dziś w czwartek czuje, że moge na nich normalnie chodzić i się zginać, a 1 cała hantla ważyła 12,8 kg, czyli 25,6 kg obydwie.
 
Nie tlucze sie nimi po calym domu, ja na gorze jestem, ona na parterze, nawet nie slyszy jak cwicze.
Gdybyś odkładał normalne ciężary po każdym ćwiczeniu to mamie by tylko dudniło nad głową ale jak Ty odkładasz te swoje kurwa hantelki to tak jak byś worek cukru na podłodze postawił dlatego nic nie słyszy :D

nie no śmieje ryju, wierzę, że kiedyś będziesz wielkim dzikiem i tylko czekać aż zaczniesz obstawiać w sezonie wszystkie bramki nad Soliną
 
70631514_2364717163796730_6502085791810846720_n.jpg
 
lepiej trzyma gryf od śruby mowisz ?
Gryf pod śruby trzyma dużo lepiej, ale tę śrubę musisz za każdym razem kręcić i to zajmuje kupę czasu. Wiadomo, że na zaciskach sprężynowych hantli 30kg w pionie podnosić nie bardzo można, ale to Ci chyba nie grozi w najbliższym czasie. Ja podnosiłem kilka tysięcy razy 15 kg nad głową pionowo i nic nie spadło:):)
 
Last edited:
Gryf pod śruby trzyma dużo lepiej, ale tę śrubę musisz za każdym razem kręcić i to zajmuje kupę czasu. Wiadomo, że na zaciskach sprężynowych hantli 30kg w pionie podnosić nie bardzo można, ale to Ci chyba nie grozi w najbliższym czasie. Ja podnosiłem kilka tysięcy razy 15 kg nad głową pionowo i nic nie spadło:):)
Taaaa, kilka tysięcy...:suchykarol:
 
nie kurwa, nie nie nie. Nie dokupuj tych jebanych hantli, nawet goro mial mniej. Dokup obciazenia, bo to co masz na zdjeciach to smiech na sali.

przeciez i tak nie dam rady tyle podniesc na razie, a mam tez na zdjeciu te 4x 5 kilogramowe tylko są 4x na sobie nalozone
 
Back
Top