Trening w domu

zamowilem przez allegro i musialem zrobic zwrot i potem jeszcze raz zamowilem

Jedne ich hantle maja 45 cm a drugie 45 cm dlugosc z tym samym fi srednicy, ja omylkowo kupilem te 40cm..

Poradzili zebym maila napisal to mi odesla srodki, dobrze ze od razu sie skapnalem a nie dopiero za 2 dni heh.
 
Nie chcę przerywać tego moża ;) beki, wiem , że znalazłby się też odpowiedniejszy temat, ale tutaj wyświetlenia się zgadzają, więc zapytam. Znacie jakaś akpę (nie notatnik) która może służyć do zapisywania treningu i progresu? Zeszyt i długopis na siłce mnie denerwuje, a może i bastiano by skorzystał ...

@edyta
łatwiej i szybciej było znaleźc na google playu niż napisać tego posta. Wiedziałem, ze zbyt długie przesiadywanie w "strefie" Bastka zbierze swoje żniwo :lol:
 
zamowilem przez allegro i musialem zrobic zwrot i potem jeszcze raz zamowilem

Jedne ich hantle maja 45 cm a drugie 45 cm dlugosc z tym samym fi srednicy, ja omylkowo kupilem te 40cm..

Poradzili zebym maila napisal to mi odesla srodki, dobrze ze od razu sie skapnalem a nie dopiero za 2 dni heh.
a takie glupie pytanie, po co ci tyle sztangielek? wez kup jakis gryf zamiast kolehne sztangle. Kurwa nie czaje, masz dwie rece to po huj ci z 10 sztangielek. Wytlumacz prosze.
 
a takie glupie pytanie, po co ci tyle sztangielek? wez kup jakis gryf zamiast kolehne sztangle. Kurwa nie czaje, masz dwie rece to po huj ci z 10 sztangielek. Wytlumacz prosze.

Dzis robilem trening na lapy z 3-cwiczeniami, kazde z innym obiazeniem, biceps, barki, triceps.

Kazde cwiczenie jedno po drugim i chwila oddechu i jazda dalej tak 6 serii.

*No i na barki musialem to samo obciazenie co na triceps i ledwo dawalem rade bo mam slabe barki, ale 3 para hantli mi to ulatwi.
 
Dzis robilem trening na lapy z 3-cwiczeniami, kazde z innym obiazeniem, biceps, barki, triceps.

Kazde cwiczenie jedno po drugim i chwila oddechu i jazda dalej tak 6 serii.

*No i na barki musialem to samo obciazenie co na triceps i ledwo dawalem rade bo mam slabe barki, ale 3 para hantli mi to ulatwi.
a wiesz, ze istnieje cos takiego jak zmiana obciazenia? dalej nie rozumiem. nie mozesz dodac ciezaru do sztangielki, tylko kupujesz nowa?
 
Zajmuje to czas, obejrzyj sobie filmik to zobaczysz czemu


szczerze to wyjebane mam na ten filmik, wg mnie powinienes 12 tygodni zrobic ogolnorozwojowki. Ja 10 lat juz cisne ogolnarozwojoske z przerwami na kontuzje i chodze sobie na tajski. A Jestem 2 bastki.
 
po huj ci z 10 sztangielek.
Chce być lepszy od

images
 
Zajmuje to czas, obejrzyj sobie filmik to zobaczysz czem
Zrob sobie jeden hantel pod rozgrzewkę np 1-2kg. Nim z 2-3 serie po 3-10 ruchów. Drugi ustaw na 60% ciężaru maksymalnego. I zmieniaj ciężar co np. dwa tygodnie. Proste.
 
a to juz pisalem sawno temu. @PeSTAo jesli bastek za rok bedzie dalej wazyl 60 kilo to pojade do tego sanoka i sam mu nawpierdalam sekow za zabawe naszym koszteml
wlasnie bastek przeslij zdjecie klatki i plecow, za 3 miechy kolejne, sprawdzimy czy systematycznie cwiczysz ;) bo jesli to trolling, to urwe ci leb ;) poza tym robic cwiczenia izolacyjne z jutuba kurwa, nie wiem za moich czasow, kazdemu poczatujacemu kazali robic rozwojowke i cisne ja po dzis dzien, teraz na redukcji, wiec dodalem wiecej cardio. I wyobraz sobie, ze mozna jednego dnia zrobic wszystkie partie ciala, porzygac sie jak sie idzie do domu i na drugi dzien isc na trening.
 
wlasnie bastek przeslij zdjecie klatki i plecow, za 3 miechy kolejne, sprawdzimy czy systematycznie cwiczysz ;).

W sobote wynajme dziewczyne to mi zrobi, bo do lustra pozowac nie zamierzam, ale dziwnie tak na forum sie obnazac :wtf2:
 
Back
Top