Trening w domu

trening podczas 2 zmian jest chyba NAJcięższy albo po wczorajszym treningu na nogi coś dziś mi tak średnio poszedł trening na łapy, zrobiłem tylko 2 serie więc jutro chyba jeszcze raz go powtórze ...

Dlaczego na 2 zmianach jest mega ciężko ?
Bo robie go po śniadaniu, czyli po 135g platkow owsianych gorskich + jogurcie, potem zakupy i trening i jest hujowizna.
Po 2 seriach brakło sił..
 
trening podczas 2 zmian jest chyba NAJcięższy albo po wczorajszym treningu na nogi coś dziś mi tak średnio poszedł trening na łapy, zrobiłem tylko 2 serie więc jutro chyba jeszcze raz go powtórze ...

Dlaczego na 2 zmianach jest mega ciężko ?
Bo robie go po śniadaniu, czyli po 135g platkow owsianych gorskich + jogurcie, potem zakupy i trening i jest hujowizna.
Po 2 seriach brakło sił..
Bo powinieneś przed treningiem zarzucić jakiegoś spalacza tłuszczu na podkręcenie. Najlepiej coś ba efce.
 
@Baasteek akurat sie nudzilem chwile, zadzwonilem do dwoch sklepow i nie maja takiego obciazenia, wogole w necie nie widze takiego obciazenia na 31mm. Tutaj najlepsza oferta za krazki 1,25 kg https://www.fitness.shop.pl/sprzet-...ompozytowe-premium-1-25kg-31mm-hop-sport.html
Jak się dłużej poszpera, to troszkę tego jest:
https://allegro.pl/kategoria/trening-silowy-obciazenia-110151?string=obciążenie 31&bmatch=baseline-dict41-eyesa-bp-spo-1-4-0903
https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Obciazenia_Obciazenia-standardowe-1062.html
:dance:
 
Last edited:
wkurwia mnie ze te sruby sie odkrecaja same podczas cwiczenia hantlami

a myslalem ze to porzadne jest, a tak latwo sie odkreca, albo moze za lekko je przykrecam

Jakie śruby? Masz na myśli nakrętki? nic sie nie odkręca przy obciązeniach żeliwnych i nakrętkach z uszczelkami, wlasciwie im wiekszy ciezar tym mocniej trzyma, tak ze trzeba sie silowac zeby odkrecic.
 
ale to co podales, nie ma tam specyfikacji 500g na 31mm.
A, to sorki. Ja myślałem, że on szuka w ogóle obciążenia 31mm.
Z obciążeniem 0,5 kg to raczej ciężko będzie, pamiętam, że takie kupiłem z 10 lat temu i musiałem dać znajomemu tokarzowi, żeby rozwiercił, bo na żaden gryf mi to nie wchodziło:)
 
A, to sorki. Ja myślałem, że on szuka w ogóle obciążenia 31mm.
Z obciążeniem 0,5 kg to raczej ciężko będzie, pamiętam, że takie kupiłem z 10 lat temu i musiałem dać znajomemu tokarzowi, żeby rozwiercił, bo na żaden gryf mi to nie wchodziło:)
pytal sie o to w hyde parku i pisal co chce, a tu przenioslem temat zeby nie zasmiecac tam.
dokladnie, wszystkie sa mniejsze 28-30mm, nawet zadzwonilem do kilku sklepow, dla monstera bastka.
 
Bo robie go po śniadaniu,
ja zawsze cwicze po sniadaniu, da rade sie przyzwyczaic ale rozumiem bo tez kiedys wolalem wieczorem, po kilku posilkach i rano meczylem sie strasznie. Wieczorem dzien wczesniej zjedz wiecej wegli (jakis ryz, kasze, makaron) bedzie lepiej
 
Last edited:
trening podczas 2 zmian jest chyba NAJcięższy albo po wczorajszym treningu na nogi coś dziś mi tak średnio poszedł trening na łapy, zrobiłem tylko 2 serie więc jutro chyba jeszcze raz go powtórze ...

Dlaczego na 2 zmianach jest mega ciężko ?
Bo robie go po śniadaniu, czyli po 135g platkow owsianych gorskich + jogurcie, potem zakupy i trening i jest hujowizna.
Po 2 seriach brakło sił..

Wrzuć jakieś porządne węgle na posiłek przed snem tak jak pisał @Scurvol
 
Przed snem jem serek wiejski + chleb do niego

Sebek ja nie pytałem co Ty jesz na kolacje bo to na chłopski rozum można wydedukować, że to jakaś chujnia :D opierdol miche makaronu czy ryżu, wrzuć do tego jakiejś dobrej jakości białko i na początek będzie git. Ja pierwszy trening robię przed pracą na czczo i nie mam żadnych problemów
 
wlasnie sie skapnalem przy zamawianiu 3 zestawu hantli, ze ja te krazki odwrotnie nakrecalem na gryf i dlatego sie odkrecaly non stop podczas cwiczenia :lol:
 
Teraz ani razu juz mi sie nie odkreciły przy robieniu treningu na łapy :shy:.

Dzis 3 zestaw takich samych hantli zamówiłem, będzie elegancko :fingers:.

Szkoda ze nie ma do kupienia tych 0,5 kg obciążeń o średnicy 31 mm , bo takimi bym sobie zwiększał ciężar za każdym razem, ale mam takich 4x 0,5 kg to muszą mi wystarczyć.


może podziałam i napisze do producenta zeby mi takie zrobil, jak sie nie uda to trudno :D
 
@Baasteek kurwa myslisz, ze producent zrobi dla sebastiana z sanoka specjlanie krazki:) zamow to co ci wyslalem 1.25 kilo a te 500 co juz masz to sobie dokladaj, po huj ci wiecej tych krazkow 500g. Jesli bedziesz dobrze cwiczysz i trzymasz miche, to progres bedzie wiekszy niz 500 g obciazenia. Chyba, ze dziewczyna z toba cwiczy tez.
 
uxMYqbP_d.jpg
 
August II Mocny prostował podkowy, ale to chuj przy SeBESTIAnie z Sanoka,który krążki na lewą stronę wykręca :penn:
jemu pewnie chodzi o te sruby/zaciski Wkrecales @Baasteek pewnie ta guma do zewnatrz zamiast do srodka? Mam takie same sztangielki, krazki do nich to 5kg 2,5kg i 1,25kg. Dwe pary takich Ci wystarcza, krazki mozna dokupic odzielnie, tylko dobrze jest gdzies w stacjonarnym sklepie pojechac z tym gryfikiem i zobaczyc bo bywa, ze czasem roznia sie minimalnie i wtedy nie pasuja albo nie wchodza albo sa za luzne. Smialo mozesz tam zalozyc 36,5kg na jedna sztangielke (waga razem z gryfem i srubami) Jak sie uprzesz to i 41,5kg mozna ale miejsca malo na sruby/zaciski i moze wszystko sie rozkurwic (przerabialem) i mozna sobie krzywde zrobic takze nie polecam.
 
jemu pewnie chodzi o te sruby/zaciski Wkrecales @Baasteek pewnie ta guma do zewnatrz zamiast do srodka? Mam takie same sztangielki, krazki do nich to 5kg 2,5kg i 1,25kg. Dwe pary takich Ci wystarcza, krazki mozna dokupic odzielnie, tylko dobrze jest gdzies w stacjonarnym sklepie pojechac z tym gryfikiem i zobaczyc bo bywa, ze czasem roznia sie minimalnie i wtedy nie pasuja albo nie wchodza albo sa za luzne. Smialo mozesz tam zalozyc 36,5kg na jedna sztangielke (waga razem z gryfem i srubami) Jak sie uprzesz to i 41,5kg mozna ale miejsca malo na sruby/zaciski i moze wszystko sie rozkurwic (przerabialem) i mozna sobie krzywde zrobic takze nie polecam.

Dokladnie tak wkrecalem.

Wiem, mam z hop sport, polecam, maja infolinie, latwo i szybko o kontakt i info o sprzecie.
 
Back
Top