Trening w domu

Rozgrzewka to 30 minut z życia. Poco to komu.Później jeszcze rozciąganie po treningu, bądźmy poważni. Mięśnie się rozgrzewają w trakcie ćwiczeń.
 
Gdy zobaczyłem jego trening myślałem, że jebne na zawał, serio.
Franek, pamiętasz Bastka, jak nam zrobił wjazd na siłownię?
- Jasne kurwa, że pamiętam. Myślałem, że to jakaś ciężarówka wbiła się w ścianę, atak Bin Ladena, chuj wie.
@Baasteek mruknął "Z drogi kurwa Kok-sy" i co mieliśmy robić.
Kurwa mać, jak zobaczyłem ile ciężaru on nakłada to zacząłem wycofywać się do szatni, zresztą oni też tam byli.
Tak, tak pamiętam, spierdalaliśmy wszyscy jak popadnie.
Arni też coś opowie
- Kurwa no comments, ja też spierdalałem... Chuj wafel z takim koksem to bym nie miał szans.
 
Człowiek codziennie poodnosi jakieś ciężary. Rusza się. Mozę róbmy rozgrzewkę przed śniadaniem. I rozciąganie przed spaniem.
 
Gdy zobaczyłem jego trening myślałem, że jebne na zawał, serio.
Franek, pamiętasz Bastka, jak nam zrobił wjazd na siłownię?
- Jasne kurwa, że pamiętam. Myślałem, że to jakaś ciężarówka wbiła się w ścianę, atak Bin Ladena, chuj wie.
@Baasteek mruknął "Z drogi kurwa Kok-sy" i co mieliśmy robić.
Kurwa mać, jak zobaczyłem ile ciężaru on nakłada to zacząłem wycofywać się do szatni, zresztą oni też tam byli.
Tak, tak pamiętam, spierdalaliśmy wszyscy jak popadnie.
Arni też coś opowie
- Kurwa no comments, ja też spierdalałem... Chuj wafel z takim koksem to bym nie miał szans.
:antonio:
korzystasz z syntezatora mowy IVONA w wersji demonstracyjnej
 
@PeSTAo
wczoraj robilem Łapy (1 filmik z mojej playlisty)

I cwiczenie 7.8 kilo + 7.8 kilo
II cwiczenie 5.3 kilo + 5.3 kilo
III cwiczenie 5.3 kilo + 5.3 kilo (tu moglem dolozyc ale nie mam trzeciej pary hantl)
 
@PeSTAo
wczoraj robilem Łapy (1 filmik z mojej playlisty)

I cwiczenie 7.8 kilo + 7.8 kilo
II cwiczenie 5.3 kilo + 5.3 kilo
III cwiczenie 5.3 kilo + 5.3 kilo (tu moglem dolozyc ale nie mam trzeciej pary hantl)
Blagam, pisz jak człowiek nazwę ćwiczenia, a nie jak pedau nr na playliscie jakiejś. Plus waga na hantel lub gryf, a nie jakies z dupy zagadki.

Jak ktos robi np. 15kg to wyglada to tak:
Biceps młotki 5 serii x 5 powtórzeń x 15 kg. A nie chuj wie co w stylu 2 x 15 kilo i zgaduj zgadula z fusów kurwa se wròż co poeta miał na myśli.

Wyjeb tą playliste, wpisz w Google "atlas ćwiczeń" i kliknij np. kfd lub podobne.

Na Chuj Ci trzecia para hantli jak masz dwie łapy :brainoverload:?

Trzy pary hantli = 6 gryfkòw małych czy jak Ty tam to zwiesz po sanockiemu. Jesteś wcieleniem jebanego Goro z MK czy kurwa co, że Ci potrzebne 6 hantli? :ożeszty:

Kup se dwa zestawy hantli z decethlona, będziesz miał po 19 na łape. Potem dokup gryf na klate i plecy i już.:ponymindfuck:

8kg na biceps i 10kg na plecy? Ja jebie
 
Last edited:
Blagam, pisz jak człowiek nazwę ćwiczenia, a nie jak pedau nr na playliscie jakiejś. Plus waga na hantel lub gryf, a nie jakies z dupy zagadki.

Jak ktos robi np. 15kg to wyglada to tak:
Biceps młotki 5 serii x 5 powtórzeń x 15 kg. A nie chuj wie co w stylu 2 x 15 kilo i zgaduj zgadula z fusów kurwa se wròż co poeta miał na myśli.

Wyjeb tą playliste, wpisz w Google "atlas ćwiczeń" i kliknij np. kfd lub podobne.

Na Chuj Ci trzecia para hantli jak masz dwie łapy :brainoverload:?

Trzy pary hantli = 6 gryfkòw małych czy jak Ty tam to zwiesz po sanockiemu. Jesteś wcieleniem jebanego Goro z MK czy kurwa co, że Ci potrzebne 6 hantli? :ożeszty:

Kup se dwa zestawy hantli z decethlona, będziesz miał po 19 na łape. Potem dokup gryf na klate i plecy i już.:ponymindfuck:

8kg na biceps i 10kg na plecy? Ja jebie
:putinlaugh:
 
Blagam, pisz jak człowiek nazwę ćwiczenia, a nie jak pedau nr na playliscie jakiejś. Plus waga na hantel lub gryf, a nie jakies z dupy zagadki.

Jak ktos robi np. 15kg to wyglada to tak:
Biceps młotki 5 serii x 5 powtórzeń x 15 kg. A nie chuj wie co w stylu 2 x 15 kilo i zgaduj zgadula z fusów kurwa se wròż co poeta miał na myśli.

Wyjeb tą playliste, wpisz w Google "atlas ćwiczeń" i kliknij np. kfd lub podobne.

Na Chuj Ci trzecia para hantli jak masz dwie łapy :brainoverload:?

Trzy pary hantli = 6 gryfkòw małych czy jak Ty tam to zwiesz po sanockiemu. Jesteś wcieleniem jebanego Goro z MK czy kurwa co, że Ci potrzebne 6 hantli? :ożeszty:

Kup se dwa zestawy hantli z decethlona, będziesz miał po 19 na łape. Potem dokup gryf na klate i plecy i już.:ponymindfuck:

8kg na biceps i 10kg na plecy? Ja jebie

Mam 3 cwiczenia w jednej serii i przy kazdym bym chcial inny ciezar rozumiesz ??
A moge ustawic tylko 2 rozne ciezary bo mam tylko 2 pary hantli.

No ja nie wiem jak mam podawac ciezar zebyscie zrozumieli ile dzwigam :-/ Podalem tam ciezar 1 hantli czyli 7.8 + 7.8 kg drugiej w pierwszym cwiczeniu. (Na Biceps)
II - Barki
III - Triceps
 
A moge ustawic tylko 2 rozne ciezary bo mam tylko 2 pary hantli.
Screenshot_2019-08-23-15-53-14-535_com.android.chrome.png

Masz w chuj takich zestawów na allegro w cenie jakiegoś jednego sikacza.
Sprawdź, czy otwory Ci pasują. Jak nie to masz zestaw w podobnej cenie z gryfami i to osobno sztanga, osobno łamany, osobno prosty, krótki, osobno hantle.
Dokładasz ile chcesz brz zastanawiania się, czy kurwa wejdzie 3kg, czy 3.7kg

Serio. Zero kurwa problemu. To nie są lata 90-te, że płacisz jak za zboże za taki sprzęt, albo dajesz toczyć u tokarza.
Allegro. Cyk.
Obciążenie/ zestaw obciążeń kompozytowych. Cyk
Zamówienie. Cyk
Do dwóch dni za psie pieniądze odbierasz zestaw.
 
View attachment 17923
Masz w chuj takich zestawów na allegro w cenie jakiegoś jednego sikacza.
Sprawdź, czy otwory Ci pasują. Jak nie to masz zestaw w podobnej cenie z gryfami i to osobno sztanga, osobno łamany, osobno prosty, krótki, osobno hantle.
Dokładasz ile chcesz brz zastanawiania się, czy kurwa wejdzie 3kg, czy 3.7kg

Serio. Zero kurwa problemu. To nie są lata 90-te, że płacisz jak za zboże za taki sprzęt, albo dajesz toczyć u tokarza.
Allegro. Cyk.
Obciążenie/ zestaw obciążeń kompozytowych. Cyk
Zamówienie. Cyk
Do dwóch dni za psie pieniądze odbierasz zestaw.
Drążek rozporowy i dwa hantle miałem wytoczone przez znajomego tokarza. Drążek ktoś mi podpierdolił jak mnie z akademika wyrzucali ale te hantle mam do dzisiaj :antonio:
 
@PeSTAo
Od razu podawac ciezar sumujacy 2 hantl czyli zamiast 7,8 + 7,8 napisac 15.6 kg ?
Np.
Biceps młotki
1 seria X powtórzeń A kg
2 seria Y powtórzeń B kg
3 seria Z powtórzeń C kg

I podajesz ciężar i ilość powtórzeń na rękę w serii.

Przy gryfie/sztandze dopisujesz "sztangi", "gryfu" lub "oburacz " i wiadomo, że obie ręce pracują jednocześnie. Ewentualnie "sztangi jednorącz" wtedy wiadomo, ze jednorącz.

Jak bez zmian ciężaru/powtórzeń w seriach to np 3 serie X powtórzeń Y kg

Wpisz sobie wreszcie w Google plan treningowy dla początkujących oraz atlas ćwiczeń. Zresztą wysłałem Ci linki smsem.
 
View attachment 17923
Masz w chuj takich zestawów na allegro w cenie jakiegoś jednego sikacza.
Sprawdź, czy otwory Ci pasują. Jak nie to masz zestaw w podobnej cenie z gryfami i to osobno sztanga, osobno łamany, osobno prosty, krótki, osobno hantle.
Dokładasz ile chcesz brz zastanawiania się, czy kurwa wejdzie 3kg, czy 3.7kg

Serio. Zero kurwa problemu. To nie są lata 90-te, że płacisz jak za zboże za taki sprzęt, albo dajesz toczyć u tokarza.
Allegro. Cyk.
Obciążenie/ zestaw obciążeń kompozytowych. Cyk
Zamówienie. Cyk
Do dwóch dni za psie pieniądze odbierasz zestaw.
Jedyny problem stanowi kurier :D Ja kiedyś zamawiał kettla 24 kg to kurier dzwonił że musi zostawić pod bramką bo nie uniesie. Co za pizda to musiała być :D
 
Jedyny problem stanowi kurier :D Ja kiedyś zamawiał kettla 24 kg to kurier dzwonił że musi zostawić pod bramką bo nie uniesie. Co za pizda to musiała być :D
Mi przywiózł to w kilku paczkach i położył na ziemi przed domem. Przyjechałem z roboty, to sobie schowałem.
Gorzej Ci, co mają w bloku. Muszą czekać i sobie wnieść, ale co to za problem.
 
Chuj z bramą. Mi z sortowni nie chcieli przywieźć roweru ok 40kg. Więc na chuj ktoś wogole przyjął to zlecenie. Przy trzecim kontakcie z infolinią już się nie musiałem identyfikować :conorwalk:
 
Back
Top