Trening w domu

tez pije i cwicze, ale nie wiem jak cialo dziala przy wadze 50 kilo

przeciez ja znam swoj limit i tylko mam na celu przypomnienie sobie swoim kubkom smakowym jak smakuje whiskacz i to z colą

bo ten lepszy ktory pije bez coli wjezdza dopiero na KSW 50 tj. 14 wrzesnia :cool:
 
@Baasteek możesz tu wrzucać co miesiąc wymiary
:deniro:
klatka, bicepsy, przedramiona, pas, uda, łydki
plus wagę. Taka forma dziennika

Te wymiaru przy napiętym mieśniu czy normalnie (oczywiscie chodzi mi o biceps) ? :P

Wagę wrzucam w temacie "dieta na masę" dość często - dziś zapomnialem sie zwazyc :(.
 
Napięty.
Bum, przypinka #pdk :juanlaugh:

Mógłbyś parę złotych zarobić jakbyś dał to na kanał na yt
haha czego ty wymagasz jak bastek dwa dni obczajal jak dziala waga, musisz uproscic to do zdjec, bastek wyslij zdjecia teraz i za miesiac a powiemy ci czy robisz to dobrze czy zle, serio
 
tez w liceum smigalem w tej wadze, no moze kilka kilo wiecej, a mam 190 cm.
- Halo Niebieska linia? W Sanoku zaglodzili chlopaka :arielcry:

Świadomość, że jestem od niego dwa razy cięższy trochę ryje beret. Przeciąłbym się na pół i by były dwa Bastki:damjan:
 
- Halo Niebieska linia? W Sanoku zaglodzili chlopaka :arielcry:

Świadomość, że jestem od niego dwa razy cięższy trochę ryje beret. Przeciąłbym się na pół i by były dwa Bastki:damjan:
ja to samo, jestem dwa bastki. To powinna byc nowa miara :D
 
Jak przełożymy dwa browary względem Pudzianamasy a Baastka. To wychodzi że Baastek możne napić się dwa łyczki. Więc jak chce pić browar toi niech masuje. Bez opierdalania. Masa musi być. Burneike mu lepiej puszczać. Stejki bracie nie kanapeczki.
 
Przypadkowo trafiłem na ten temat i przeczytałem kilka ostatnich stron:korwinwhat:
To jakiś wyższy level trollowania gdzie udział bierze kilka trolli naraz?
 
Najtrudniejszym cwiczeniem jesli chodzi o postep w zwiekszanie ciezaru to są jak na razie Barki.

Chciałem coś dorzucić bardziej niz ostatnio, ale *uja, musialem zwiększyć tylko o jakieś 250 g ciezar, bo nie dalo rady wiecej :X

- I ćwiczenie : 1,5 kg krazki czyli 5,8 kg waży jedna hantla ( 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 powtórzeń )
- II ćwiczenie : 1,25 kg krazki czyli 5,3 kg waży jedna hantla ( 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 powtórzeń )
- III ćwiczenie : 1,5 kg krazki czyli 5,8 kg waży jedna hantla ( 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 powtórzeń )

Jak widzicie nie kazde cwiczenie robie na tym samym obciazeniu stad dokupilem sobie 2 zestaw hantli by cwiczenie robic jedno po drugim.

 
Last edited:
Dzis trening na nogi hantlami o krazkach 5,0 kg czyli waga 1 hantli to 13 kilo.
Troche dzis odczuwam trening to w końcu było chyba dobrze (:

 
Back
Top