Trening w domu

Nie ma co Ci rozpisywać diety, bo to się i tak skończy jak z kanarkiem.
Dam Ci natomiast prosty przepis na posiłek, po którym po godzinie jesteś głodny już jak sam skurwysyn.
Jest w formie płynnej, więc bez problemu nawet Ty to wypijesz.

Mleko 400ml
1 banan
100 gram płatków górskich
40 gram słonecznika łuskanego
1 pełna łyżeczka masła arachidowe/ orzechowe/tahini
100 gram twaróg
Blendujesz i pijesz

I to mozna zaliczyć jako drugie śniadanie czyli jako 2 posiłek na 5 wszystkich ?
Bo wlasnie chcialem cos w formie pitnej zamiast JEŚĆ i JEŚĆ 5 razy :DD
 
I to mozna zaliczyć jako drugie śniadanie czyli jako 2 posiłek na 5 wszystkich ?
Bo wlasnie chcialem cos w formie pitnej zamiast JEŚĆ i JEŚĆ 5 razy :DD
Jo to piję zaraz jak wstanę. Czasami drugi taki leci po treningu.
Tam masz około 1000kcal. Rwszta posiłków staraj się jeść więcej.
Po miesiącu powinna Ci waga ruszyć.
 
Nie zdziwi mnie nic
@Baasteek zróbi 49kg jak tyle żarcia będzie musiał dźwigać z Lidla. Zadziwi nas, a nam przyklepią współudział. Pierwszy sportowiec zabity przez cohones.

@Baasteek to powinien napisać oświadczenie, że tylko on odpowiada za konsekwencje stosowania rad z forum. I jeszcze jego rodzice niech się podpiszą :lol:

Blendujesz
wyjebią go z chaty za blendowanie po nocy i kto będzie winny? :beczka:
 
Last edited:
w 21 wieku mięśnie do niczego nie służą . Na instrgram się nadają, atak pozatym?
 
Bastek nei wiem jakie masz finanse, ale głównie żywieniem wszystko się buduję. Zależy od tego jakie masz finanse, bo jak ja zaczynałem to ich praktycznie nie miałem, więc ja przeskakiwałem z piłki nożnej na siłówkę. Robiłem tak, że zwyczajnie jadłem dużo więcej, niż wcześniej, a masa sama wskakiwała - to jest stosunkowo proste, gdy organizm jest młody, wtedy gh/test jest raczej na wysokim poziomie (przeważnie), bo bywa różnie z tym, jeśli chodzi o geny. Generalnie w pierwszych miesiącach treningu to co byś nie robił zobaczysz efekty.

Podrzucę Ci stare arty - jak układa się dietę, co prawda to jest według dogmatów kulturystycznych, ale Tobie zależy na budowaniu.

Bułki powinieneś zastąpić pieczywem pełnoziarnistym, jeśli już Ci tak zależy na pieczywie, bo jeśli nie to ryż/kasze/makarony/płatki owsiane/płatki ryżowe - poczytaj o węglach złożonych

Białko, jeśli chcesz budować masę to zależy Ci przede wszystkim na chudym mięsie - korzystaj z wołowiny (najlepszy aminogram/świetnie nasyca), ale w przypadku masy można sobie pozwolić na pewne udogodnienia ;) wieprzowina może być. Jeśli nabiał na Ciebie dobrze działa to możesz korzystać z twarogów/serków wiejskich itd.

Tłuszcze tutaj jest bardzo ważna sprawa, bo powinieneś korzystać z tłuszczy wielonienasyconych i nasyconych - mieszać je, ale generalnie do każdego posiłku olej lniany/oliwa z oliwek/olej ryżowy/olej kokosowy/olej z czarnuszki (jeśli z tarczycą są problemy)

Powinieneś sprawdzić tak na prawdę swój organizm - podstawowa morfologia, a jeśli chcesz bardziej to np. testosteron/kortyzol/estrogen im więcej informacji tym więcej wiesz jak modyfikować żywienie i jak się suplementować, bo w dzisiejszych czasach bez suplementacji ani rusz.
 

Attachments

  • Ukladanie diety Kulturystykaorg.txt
    6.6 KB · Views: 12
  • Ukladanie diety.txt
    9.7 KB · Views: 4
I majonezem :antonio:
Mmm majonez...

giphy.gif
 
Postanowilem ze jednego dnia bede robil cwiczenie z hantlami a nastepnego proste 100 pompek tylko.

@ŚwiatWalki
mysle ze to bedzie uczciwe dla przyrostu mięśni ?

kcal bede dostarczal tu i tu tyle samo czyli tyle co jakbym cwiczyl z hantlami
 
Postanowilem ze jednego dnia bede robil cwiczenie z hantlami a nastepnego proste 100 pompek tylko.

@ŚwiatWalki
mysle ze to bedzie uczciwe dla przyrostu mięśni ?

kcal bede dostarczal tu i tu tyle samo czyli tyle co jakbym cwiczyl z hantlami

Tylko pamietaj żeby masować bicepsy zaraz po przebudzeniu. Polepszysz ukrwienie i jak bedziesz jadł śniadanie to będą zasysać makrosy bezpośrednio w włókna mięśniowe bez zbednego przechodzenia przez układ trawienny. Przyrost większy o 30-40% według badań. Komu nie zalezy na duzych bicepsach
 
Jeśli zdecydowałeś się na to, że ciśniesz sam to próbuj w taki sposób, jak uważasz - sam jesteś sobie sterem.
 
dziś był trening na plecy

2 z 5 ćwiczeń to było tzw. "wiosłowanie"
masakra to ma aż tak boleć z tyłu na muskule podczas wiosłowania :D ?

to co sie zacznie + zaraz kolejne po tym
 
Back
Top