Trening w domu

wszystkie partie mięśni można budować w domu , mając hantle i ławkę., zresztą jest to wygodne bo nie trzeba łazić i udawać że te drogie maszyny sa do czegokolwiek potrzebne bez kitu
 
wszystkie partie mięśni można budować w domu , mając hantle i ławkę., zresztą jest to wygodne bo nie trzeba łazić i udawać że te drogie maszyny sa do czegokolwiek potrzebne bez kitu

Czy to ironia z twojej strony ?
Bo jesli nie to im so happy.
 
Bastian chce byc dokurwiony, wygladac jak pieprzony Yoel Romero, a nie jesc jakies owsianki z twarogiem :mamed:
Mienso Bastian robi w swom zakresie. Ja Mu diety nie układam.
Ma propozycję z mojej strony jednego posiłku i tyle.
Romero nie musi być, ale do Twojej wagi dobije.
 
Teraz mozna w końcu zaczac robić klatę :shy:

ławeczka regulowana.jpg
 
znalazlem sztangę o srednicy tej samej co moje hantle i sie zastanawiam nad kupnem, mialbym wiecej cwiczen na klate (na filmiku to jest jedno akurat), tylko sie rozchodzi o dodatek do lawki na ktorej ta sztanga bedzie lezala, nie wiem za bardzo czy teraz mozna dokupywac osobno i o jakiej wlekosci itp itd, bo sie boje ze kupie zly albo bedzie za wysoki albo cos :D
 
znalazlem sztangę o srednicy tej samej co moje hantle i sie zastanawiam nad kupnem, mialbym wiecej cwiczen na klate (na filmiku to jest jedno akurat), tylko sie rozchodzi o dodatek do lawki na ktorej ta sztanga bedzie lezala, nie wiem za bardzo czy teraz mozna dokupywac osobno i o jakiej wlekosci itp itd, bo sie boje ze kupie zly albo bedzie za wysoki albo cos :D
Bastek to cos to sie nazywa stojak:tiphatb:
 
Nie pamietam jak dlugie masz rece:beer:

70 kilka cm jak tak na szybko zmierzylem :P

to stwierdzam ze chyba nawet na pochyleniu 0 stopni bym tą sztangę bez problemu zdejmowal :gospeldance:
(ale takiego cwiczenia w moim flmiku akurat nie ma, bo jest na pochyleniu 30 stopni ze sztanga)
 
Back
Top