Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Ok, mój błąd - o sterydach czytam rekreacyjnie i widocznie uwierzyłem nie tej wypowiedzi co trzeba. W każdym razie, Chandlerowi do niczego by się nie przydał :-)
 
O tego nie znałem:D Ale jak ktoś chce stany zapalne w mięśniach to polecam dehydralizacje ;)
 
0,5 kg mięsa, 5 jajek, 0,5 kg ryżu, 50g oliwy z oliwek, 5 garści orzechów, 1 kg warzyw i 4 litry wody.
 
Pytanko. Jak sie nazywa lina, ktora w cwiczeniu ponizej uzywa Pawel Jerzejczyk, albo ewentualnie gdzie w/w produkt mozna kupic?
 
Wygląda na to, że nie ma różnicy czy ma się ciężar na plecach, czy u paska przy dipach, bo dziś zrobiłem 5x dips mając dwa kettle na pasku, które łącznie ważyły 56kg.
 
Takie pytanko, miał ktoś styczność z Elevation Training Mask? Naprawdę aż taka poprawa wydolności jest, a nie jest to tylko zwykła ściema? Chodzi mi o wytrzymałośćpod sporty walki przede wszystkim, z góry dzięki za odpowiedź, jakieś linki do ciekawych artykułów, zagranicznych forów, bo spotkałem się z różną opiną, a nie jest to mały wydatek.







http://mmaniak.pl/elevation-training-mask-20-p-1521.html
 
Mam jedno bardzo ale to bardzo ważne pytanie, jestem po kontuzji skręcenia stawu skokowego drugiego stopnia i naciągnięcie czy naderwanie wiązadeł w kostce, jestem jakieś 2 tygodnie po ściągnięciu gipsu, który nosiłem powyzej miesiąca. Odczuwam dyskomfort w tej nodze jeszcze, próbuje w domu powoli kopac w worek, rozciągac się trochę mocniej, truchtać itd. Jednak ból, który dokucza mi sie jest dosyć mocny. Przechodząc do meritum, ile może trwać dojście do pełnej sprawności, a dla mnie pełna sprawność to powrót na matę oraz czy polecacie jakieś ćwiczenia na poprawę czy szybkość dojścia nogi do siebie?
 
Znam kogoś, kto to miał chyba dokładnie to i lekarz zalecił mu 3 miesiące przerwy od jakichkolwiek sportów. Nic nie rób walcząc z bólem i przede wszystkim najpierw zapytaj swojego lekarza.
 
Jeżeli to coś z więzadlami to serio, lepiej się nie szarp bo możesz sprawę spieprzyć na dłużej niz Ci lekarz będzie kazał odpocząć.
 
Niestety raz miałem NIEprzyjemność kupić cycki w biedronce i powiedziałem sobie, że to był pierwszy i ostatnin raz. Byłem do tego zmuszony gdyż w lidlu była promocja - 25% na mięso i wiara wykupiła wszystko. Pomijając fakt, że opakowania były całe śliskie ( tak jakby ktoś kto wrzuca mięso orazu zaklejał opakowanie nie zmieniając rękawiczek) to kurczak był po prostu nie świeży. Sam osobiście w kuraka zaopatruje się w lidlu - 7,89 za 0,5kg. Mięso bardzo ładnie wygląda, zawsze świerze i smaczne
 
Heh to wychodzi na to, że w Lidlu kurak jest droższy niż w nazywanym przez wszystkich "drogim sklepem" Piotrze i Pawle - ja tam kupuję za 13,99/kg :-)
 
No faktycznie kurak w Lidlu do najtańszych nie należy ale w sumie nie jest tak źle. Często robią promocje na mięsi -15% albo -25% ale wtedy trzeba szybko kupować i robić zapasy do końca tygodnia bo wiara rzuca się na cycki jakby miesiąc nic nie jedli.
 
Panowie przyszła jesień czyli czas ospałości i ogólnej niechęci do czegokolwiek :) szczególnie gdy wstaje się do pracy o 4:40 a wieczorem na koniec ciężkiego dnia robi trening na 19 :)



Poradźcie jakąś dobrą przetreningówkę, NIE POMPUJĄCĄ bo chodzi tu o treningi MMA która skutecznie mnie pobudzi i poprawi koncentracje :)



No i w sprawie BCAA też możecie się wypowiedzieć, które polecacie zarówno jakościowo jak i smakowo. Ja teraz kończę paczke BCAA od Olipmu i szczerze mówiąc jestem średnio zadowolony. Smakowo niezbyt dobre, rozpuszczalność kiepska a jakościowo może być ale szału nie robi.
 
BCAA Powder HI Teca - smak mango, od kiedy spróbowalem tego BCAA juz nic nie jest takie samo. :-) Zajebiste!
 
Piłem ostatnio BCAA od MP. Mega smakowo, ale arbuzowe aminno X z BSN'a nie jest do przebicia.
 
Dzięki za odpowiedzi a próbowaliście jakiś przedtreningówek?



Ja myśle aktualnie nad AMOKIEM od olimpu :) tańsza półka ale ponoć daję rade :)



Powiedzcie jeszcze jak składowo Wasze BCAA? Jaki mają stosunek amino do innych składników? :)
 
Back
Top