Tokyo 2020/¹

Trzy Jamajki na trzech pierwszych miejscach w 100m kobiet. Niby 3 medale dla Jamajki, ale jakoś nie widać żeby łączył je wspólny sukces kraju. Ta z pierwszego spazmy bo wygrała, dwie pozostałe wkurwione bo nie wygrały :beczka:
 
Trzy Jamajki na trzech pierwszych miejscach w 100m kobiet. Niby 3 medale dla Jamajki, ale jakoś nie widać żeby łączył je wspólny sukces kraju. Ta z pierwszego spazmy bo wygrała, dwie pozostałe wkurwione bo nie wygrały :beczka:
To była sportowa złość
 
Trzy Jamajki na trzech pierwszych miejscach w 100m kobiet. Niby 3 medale dla Jamajki, ale jakoś nie widać żeby łączył je wspólny sukces kraju. Ta z pierwszego spazmy bo wygrała, dwie pozostałe wkurwione bo nie wygrały :beczka:
Nie no, pogratulowały jej… takie jedno klepnięcie w bark dla Mistrzyni Olimpijskiej bohaterki rodaczki. :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:
 
Powiem Wam, że kozacko się pokazali… tak jak 95 procent Polaczków sie obsrywa pod presją (czekam na Fajdka kozaka :dance:) tak tutaj cały Team pokazał jaja ze stali. Duma.
 
Niby tak, ale po pierwsze to jakaś totalnie skomplikowana dyscyplina nie jest, a po drugie odkąd biali się w ogóle zainteresowali tą koszykówka to coraz więcej ich w tym enbijeju :roberteyeblinking:
Ale nadal choć trochę tam trzeba myśleć. Przy zbieraniu bawełny chyba też trochę
 
Jest jakikolwiek sport, w którym trzeba choć trochę myśleć, a w którym Czarnoziemy wiodą prym

Biegi , maratony , NBA , sporty walki , w mojej piłce jak się przyjrzeć też rządzą czarni z nowego pokolenia gdyby odjąć Halanda karty z młodszych rozdają sami czarni - Rashford , Sancho, Saka , Tammy Abraham , Coman ,Gnabry,Sane, Gabriel Paulista, Dembele , Vinicius, Rodrygo, Pepe, Ikenacho, Greenwood, Watkins, Ansu Fati,Mbappe


Czarni zjedli ofensywę w piłce nożnej masakrycznie, aż czasami zastanawiam się czy młodzi biali grają w piłkę :ashamed:
 
Last edited:
Biegi , maratony , NBA , sporty walki , w mojej piłce jak się przyjrzeć też rządzą czarni z nowego pokolenia gdyby odjąć Halanda karty z młodszych rozdają sami czarni - Rashford , Sancho, Saka , Tammy Abraham , Coman ,Gnabry,Sane, Gabriel Paulista, Dembele , Vinicius, Rodrygo, Pepe, Ikenacho, Greenwood, Watkins


Czarni zjedli ofensywę w piłce nożnej masakrycznie, aż czasami zastanawiam się czy młodzi biali grają w piłkę :ashamed:
No tak, w biegach i maratonach to trzeba totalnie komórki mózgowe wysilać. Nba już omówiliśmy, w sportach walki mogę się połowicznie zgodzić, chociaż wciąż- wszyscy najlepsi trenerzy sportów walki są biali. :tysoncoffe:

ja pierdolę, 3/4 piłkarzy, których wymieniłeś to tylko potwierdza tezę, że jak trzeba choć trochę pomyśleć to dla Kakaowca robi się problem. :waldeklaugh:
 
No tak, w biegach i maratonach to trzeba totalnie komórki mózgowe wysilać. Nba już omówiliśmy, w sportach walki mogę się połowicznie zgodzić, chociaż wciąż- wszyscy najlepsi trenerzy sportów walki są biali. :tysoncoffe:

ja pierdolę, 3/4 piłkarzy, których wymieniłeś to tylko potwierdza tezę, że jak trzeba choć trochę pomyśleć to dla Kakaowca robi się problem. :waldeklaugh:


Jak poruszyłeś ten temat to dosyć ciekawe że czarni oprócz sióstr Williams nie zdominowali na lata tenisa bo mają zajebiste warunki. Gdzie są kulwa czarni tenisiści ?!


A tak w ogóle czy oprócz szachów istnieje skomplikowany sport? Dla mnie wszystkie sporty są na poziomie zwykłego sebixa :)
 
Last edited:
1627738428262.png
 
Jak poruszyłeś ten temat to dosyć ciekawe że czarni oprócz sióstr Williams nie zdominowali na lata tenisa bo mają zajebiste warunki. Gdzie są kulwa czarni tenisiści ?!


A tak w ogóle czy oprócz szachów istnieje skomplikowany sport? Dla mnie wszystkie sporty są na poziomie zwykłego sebixa :)
No warunki mają zajebiste do biegania, czy wyskoku. Ale w takim tenisie to już trzeba trochę myśleć i myślę, że tu się pojawia problem. :korwinlaugh:
Serena to mecze prawie na stojąco rozgrywa, nie biega, czysta brutalna siła, a była największą dominatorką w historii. :arch:
 
Od początku leciało na Eurosporcie 2.

Na livescore była już 47 minuta i odpalałem streama, przerzuciłem po raz czwarty kanały i leciało. To nie wiem czy leciało z opóźnieniem czy co, ale na czas nie było transmisji.
 
Na livescore była już 47 minuta i odpalałem streama, przerzuciłem po raz czwarty kanały i leciało. To nie wiem czy leciało z opóźnieniem czy co, ale na czas nie było transmisji.
Oglądałem w tv od początku na Eurosporcie 2 :matt:
 
Zachowanie Norwood'a słabe w chui. Dopiero w necie to zauważyłem. Był drugi i na ostatnich metrach koleś z Dominikany go łyknął, co zrobił po przekroczeniu linii mety Amerykanin? Ustawiłem (2 minuta 41 sekunda w razie problemów):



:tiphatb:
 
Back
Top