Tokyo 2020/¹

Graf Ramolo

BAMMA
Welterweight
Ja to uważam że powinni wywalić każda dyscyplinę gdzie sędziowie oceniają. Jasne są jakieś tam wytyczne i zasady ale często to się już rozbija o styl. Typu skoki do wody, albo ewolucję na BMX dwuch typów zrobi idealnie ale jeden ma bardziej wyluzowany styl drugi bardziej zepnie poslad i weź kto wygrał, jeden, sędzia całe życie spina pośladki to przyzna punkty temu bardziej zwartemu a drugi lubię luz i blanta to powie ze ten że swagiem jest lepszy. Nie powinno tego być tylko wymierne dyscypliny, prędkość, odległość, celność, ciężar, rzut.

Mtiorian

Brutaal
Lightweight
Kurwa, ale meczycho o 3 miejsce w siatkówce. Argentyna Kopciuszek wygrywa z potężną Brazylią!!!

A OBEJSRANE POLACZKI ODPADŁY W ĆWIERĆFINALE :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:

krolik

Maximum FC
Heavyweight
Brak słów na te kurwy z tvp. Rozgrywane są finały w zapasach to te kurwy dowalają godzinne studio o siatkówce. Jebać ich.

J-Son

Nadworny grafik
Brak słów na te kurwy z tvp. Rozgrywane są finały w zapasach to te kurwy dowalają godzinne studio o siatkówce. Jebać ich.
TVP ma tylko część praw do igrzysk, pewnie zapasy byłyby tylko gdyby walczył Polak. Eurosport ma wszystko.

Kraver

Bellator
Featherweight
Koń wariat
1628339487394.png

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Ty jakiś upośledzony z tymi transmisjami?
Na playerze za 15 złotych masz dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich sportów.

Upośledzony to Ty jesteś śmieciu z tą swoją obsesją, ja mam dostęp w telewizji bez płacenia żadnych dodatkowych pieniędzy więc w dupie mam te Twoje 15 zł na playera, bo mam w pakiecie telewizyjnym te dziewięć kanałów. Ale w przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę cały dzień z chujem w ręku żeby zacząć się onanizować jak jakiemuś Polakowi coś nie wyjdzie, tylko sporadycznie zerkam na telewizor, a walka miała miejsce jak byłem na siłowni i nie miałem jak jej obejrzeć, więc jak ktoś będzie miał link to podrzuci. A teraz wypierdalaj :kis:

Mtiorian

Brutaal
Lightweight
Upośledzony to Ty jesteś śmieciu z tą swoją obsesją, ja mam dostęp w telewizji bez płacenia żadnych dodatkowych pieniędzy więc w dupie mam te Twoje 15 zł na playera, bo mam w pakiecie telewizyjnym te dziewięć kanałów. Ale w przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę cały dzień z chujem w ręku żeby zacząć się onanizować jak jakiemuś Polakowi coś nie wyjdzie, tylko sporadycznie zerkam na telewizor, a walka miała miejsce jak byłem na siłowni i nie miałem jak jej obejrzeć, więc jak ktoś będzie miał link to podrzuci. A teraz wypierdalaj :kis:
Hubcio straszył ignorem, a na końcu się tłumaczy psiaczek przed swoim Panem. :fjedzia:

Zostaw nr tel to Ci wyślę te 15 złotych blikiem, żebym już nie musiał czytać Twoich wysrywów o kolejne transmisje. :kis:

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Hubcio straszył ignorem, a na końcu się tłumaczy psiaczek przed swoim Panem. :fjedzia:

Zostaw nr tel to Ci wyślę te 15 złotych blikiem, żebym już nie musiał czytać Twoich wysrywów o kolejne transmisje. :kis:

Napisałem, że będę Cię ignorował, a nie dodawał do ignorowanych. Ale w sumie dzięki za przypomnienie o tej opcji, jednak zrobiłeś coś pożytecznego w swoim życiu. Żegnam.

Mtiorian

Brutaal
Lightweight
Nie, napisałeś ‚ignore’ czyli dokładny command dodania do ignorowanych. Nie dość, że upośledzony nie potrafi sobie transmisji włączyć to jeszcze nie wiem sam co pisze.

i tak wiem, że nie dasz ignore’a i będziesz czytał jak Cię wyjaśniam *syndrom Różala* :kis:

andrzej_t.

UFC
Heavyweight
Nie wchodziłem w ten temat bo mnie IO nie interesują a tu jakieś ciekawe rzeczy się dzieją... to by mnie mogło zainteresować :zakręcony: