Tokyo 2020/¹

Ja to uważam że powinni wywalić każda dyscyplinę gdzie sędziowie oceniają. Jasne są jakieś tam wytyczne i zasady ale często to się już rozbija o styl. Typu skoki do wody, albo ewolucję na BMX dwuch typów zrobi idealnie ale jeden ma bardziej wyluzowany styl drugi bardziej zepnie poslad i weź kto wygrał, jeden, sędzia całe życie spina pośladki to przyzna punkty temu bardziej zwartemu a drugi lubię luz i blanta to powie ze ten że swagiem jest lepszy. Nie powinno tego być tylko wymierne dyscypliny, prędkość, odległość, celność, ciężar, rzut.
 
Kurwa, ale meczycho o 3 miejsce w siatkówce. Argentyna Kopciuszek wygrywa z potężną Brazylią!!!

A OBEJSRANE POLACZKI ODPADŁY W ĆWIERĆFINALE :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
 
Brak słów na te kurwy z tvp. Rozgrywane są finały w zapasach to te kurwy dowalają godzinne studio o siatkówce. Jebać ich.
 
Brak słów na te kurwy z tvp. Rozgrywane są finały w zapasach to te kurwy dowalają godzinne studio o siatkówce. Jebać ich.
TVP ma tylko część praw do igrzysk, pewnie zapasy byłyby tylko gdyby walczył Polak. Eurosport ma wszystko.
 
Koń wariat
1628339487394.png
 
Ty jakiś upośledzony z tymi transmisjami?
Na playerze za 15 złotych masz dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich sportów.

Upośledzony to Ty jesteś śmieciu z tą swoją obsesją, ja mam dostęp w telewizji bez płacenia żadnych dodatkowych pieniędzy więc w dupie mam te Twoje 15 zł na playera, bo mam w pakiecie telewizyjnym te dziewięć kanałów. Ale w przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę cały dzień z chujem w ręku żeby zacząć się onanizować jak jakiemuś Polakowi coś nie wyjdzie, tylko sporadycznie zerkam na telewizor, a walka miała miejsce jak byłem na siłowni i nie miałem jak jej obejrzeć, więc jak ktoś będzie miał link to podrzuci. A teraz wypierdalaj :kis:
 
Upośledzony to Ty jesteś śmieciu z tą swoją obsesją, ja mam dostęp w telewizji bez płacenia żadnych dodatkowych pieniędzy więc w dupie mam te Twoje 15 zł na playera, bo mam w pakiecie telewizyjnym te dziewięć kanałów. Ale w przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę cały dzień z chujem w ręku żeby zacząć się onanizować jak jakiemuś Polakowi coś nie wyjdzie, tylko sporadycznie zerkam na telewizor, a walka miała miejsce jak byłem na siłowni i nie miałem jak jej obejrzeć, więc jak ktoś będzie miał link to podrzuci. A teraz wypierdalaj :kis:
Hubcio straszył ignorem, a na końcu się tłumaczy psiaczek przed swoim Panem. :fjedzia:

Zostaw nr tel to Ci wyślę te 15 złotych blikiem, żebym już nie musiał czytać Twoich wysrywów o kolejne transmisje. :kis:
 
Hubcio straszył ignorem, a na końcu się tłumaczy psiaczek przed swoim Panem. :fjedzia:

Zostaw nr tel to Ci wyślę te 15 złotych blikiem, żebym już nie musiał czytać Twoich wysrywów o kolejne transmisje. :kis:

Napisałem, że będę Cię ignorował, a nie dodawał do ignorowanych. Ale w sumie dzięki za przypomnienie o tej opcji, jednak zrobiłeś coś pożytecznego w swoim życiu. Żegnam.
 
Nie, napisałeś ‚ignore’ czyli dokładny command dodania do ignorowanych. Nie dość, że upośledzony nie potrafi sobie transmisji włączyć to jeszcze nie wiem sam co pisze.

i tak wiem, że nie dasz ignore’a i będziesz czytał jak Cię wyjaśniam *syndrom Różala* :kis:
 
Nie wchodziłem w ten temat bo mnie IO nie interesują a tu jakieś ciekawe rzeczy się dzieją... to by mnie mogło zainteresować :zakręcony:
 
Back
Top