Tokyo 2020/¹

Ciekawy mecz w kosza Hiszpania - Słowenia. Głównie o to żeby uniknąć trafienia USA w losowaniu. Hiszpanie ciekawy pomysł - chcieli wyfaulować Doncicia łapiąc go na ofensywne. W pierwszej kwarcie Luka złapał już 3, a tu 5 fauli i koniec.
 
Zachowanie Norwood'a słabe w chui. Dopiero w necie to zauważyłem. Był drugi i na ostatnich metrach koleś z Dominikany go łyknął, co zrobił po przekroczeniu linii mety Amerykanin? Ustawiłem (2 minuta 41 sekunda w razie problemów):



:tiphatb:

To był naturalny ruch ręki :lol:
 
Nie musi. Brazylia i Rosja wyglądają na mocne, a my się musimy napędzić z Francją i wejść jeszcze poziom wyżej z formą.
Mamy jednak łatwiejszą drabinkę bo Francja i Włochy, a z drugiej strony ROC i Brazylia.
Finał teraz albo nigdy
 
Nie musi. Brazylia i Rosja wyglądają na mocne, a my się musimy napędzić z Francją i wejść jeszcze poziom wyżej z formą.
Sportowo jestesmy wyzej dla mnie z lepszym rozgrywajacym ta druzyna bylaby wrecz nieuchwytna, potencjal ludzki jest ogromny. Super ze zdejmujemy jako kibice presje z naszych, ze medal bylby super ale ta ekipa to jest cholerny dream team ja mocno wierze, ze Polska wygra a ja zarobie na tym hajs. Polska potega siatkowki :jjsmile:
 
Nasz zapaśnik w klasyku w półfinale.
Sędziowie ciągnęli Amerykanina jak mogli za uszy.

Niestety, w półfinale czeka cholernie mocny Rusek


:childcry:
 
To jak już wyjaśniliśmy Murzynów to czas na kolejny kamyczek do ogródka. :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:
03A9A97D-D77D-4A38-8400-233A9B455A08.jpeg
4AE6FE75-DF8A-4310-A67F-AC579976B5BF.jpeg
 
Anty tv ogólnie. Zostawiam to mojej babci i rodzicom. Preferuje inne formy rozrywki.
No to propsy, mam takie samo podejście. Ale mówimy tu o oglądaniu Igrzysk, a nie oglądaniu telewizyjnego szamba dla "rozrywki". Co za różnica czy znajdziesz stream z transmisji telewizyjnej gdzieś w necie, czy obejrzysz bezpośrednio transmisję telewizyjna?
 
No to propsy, mam takie samo podejście. Ale mówimy tu o oglądaniu Igrzysk, a nie oglądaniu telewizyjnego szamba dla "rozrywki". Co za różnica czy znajdziesz stream z transmisji telewizyjnej gdzieś w necie, czy obejrzysz bezpośrednio transmisję telewizyjna?
No taka że nie mam tv ani podpietego kabla który by taka transmisję przesłał i dlatego szukam online, a gdzie znajdę to wszystko jedno.
 
Back
Top