Tokyo 2020/¹

To nie jest impreza dla nich..

Bez tytułu.jpg
 
Niby najlepsza kadra w historii, a pojechaliśmy z jednym przyjmującym, jednym atakującym i bez sypacza.

Czy Heynen przypadkiem nie przejebał wszystkiego oprócz MŚ?
 
Świątek do domu, czyli klasycznie żenująca postawa polskich tenisistów na Igrzyskach. :korwinlaugh:
I kolejny balonik pękł. Nasi sportowcy oprócz lekkoatletów to są obejsrańcy i gdy tylko pojawia się presja to zapominają, co mają robić. Żenada.
 
I kolejny balonik pękł. Nasi sportowcy oprócz lekkoatletów to są obejsrańcy i gdy tylko pojawia się presja to zapominają, co mają robić. Żenada.

Nie zapominajmy o czterokrotnym mistrzu świata Fajdku.

Chociaż na tych igrzyskach,ledwo ale przeszedł przez kwalifikacje, więc kto wie ...
 
Nie zapominajmy o czterokrotnym mistrzu świata Fajdku.

Chociaż na tych igrzyskach,ledwo ale przeszedł przez kwalifikacje, więc kto wie ...
Haha, jemu jeszcze daje szansę, może odpali.

Ale nawet nasi biegacze, którzy są słabsi od przeciwników zawsze dają 100 proc, próbują rozegrać dobrze taktycznie mecz i mają jaja. a Ci kurwa od 2:5 w tie-breaku zesrani, zero ryzyka. Tak naprawdę tylko jeden zawodnik nie zawiódł…
… ale to dlatego, że nie jest Polakiem :waldeklaugh: :kis:
 
Ale mi zjebali dzień. Oglądałem tie-breaka jak skończyłem pracę, kurwa jaka padaka.
Dosłownie mi odebrali energię dzisiaj, jebać te igrzyska.
 
Ale mi zjebali dzień. Oglądałem tie-breaka jak skończyłem pracę, kurwa jaka padaka.
Dosłownie mi odebrali energię dzisiaj, jebać te igrzyska.
A było w Eurosporcie czy dopiero na tie-break udało Ci się znaleźć transmisję? :kis:
 
Rosyjski siatkarz nas ładnie wyjaśnia :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:

@ziomeq @ZELAZNAREKA @99picks dobre dymy? Co sądzicie o siatkarzach w sportach walki? Taki Kubiak jest dymogenny i mógłby się w klatce sprawdzić z jakimś Irańczykiem np:fjedzia: Podobno interesuje się mocno UFC.View attachment 24537
Sytuacja podobna do Gamer vs Navio
Wygrywamy - siedzi cicho
Przegrywamy - szczur wychodzi z nory
Typowy Rosjanin nie zdziwię się jeśli przez przypadek dostanie kiedyś nożem od jakiejś charakternej mordeczki
Musi trafić na polskich kibiców wtedy będą prawdziwe dymy
Wygląda jak upośledzony więc średnio go widzę w MMA
 


Wywiad z Kubiakiem, włodarze FEDERACJI go zaprosili na galę, oby Michał zakończył karierę (totalna padaka na tym turnieju) i zawalczył w KSW... Może z Kangurowskim?
 
Pięknie skwierczy. :mjsmile: Płakałeś jak polscy gladiatorzy? :jimcarreyvomit:


Wywiad z Kubiakiem, włodarze FEDERACJI go zaprosili na galę, oby Michał zakończył karierę (totalna padaka na tym turnieju) i zawalczył w KSW... Może z Kangurowskim?


6800 followersów, może być ciężko... Jednak Janikowski był naprawdę sławny i ludzie totalnie się interesowali...

POLSKI ROMERO!!! :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
Błysnąłeś jak Stary Muran pod żabką. :fjedzia:
Rosyjski siatkarz nas ładnie wyjaśnia :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:

@ziomeq @ZELAZNAREKA @99picks dobre dymy? Co sądzicie o siatkarzach w sportach walki? Taki Kubiak jest dymogenny i mógłby się w klatce sprawdzić z jakimś Irańczykiem np:fjedzia: Podobno interesuje się mocno UFC.View attachment 24537


 

Jednak się popłakał. :(

Powiem Wam, że np Jurasa wszyscy cisnęli, że wyszedł do walki z kontuzją... A tutaj nikt nie napierdala na Kubiaka, który kurwa niepełnosprawny pojechał i zabrał miejsce komuś, kto przynajmniej mógłby grać normalnie. Żenada.
 
View attachment 24554

@HubiSSJ3 zapisz sobie w kalendarzu termin przylotu siatkarzyków, żeby Cię to nie ominęło jak połowa transmisji chłopczyku. :kis:

Oho, przegryw czytając od kogoś, że ma wypierdalać wziął to bardzo do siebie, bo to więcej uwagi niż ktokolwiek mu poświęcił w jego życiu, więc będzie tak teraz napierdalał cały czas. Ale zepsuje Ci najlepsze wspomnienie z Twojego życia, ignore :kis:
 
Oho, przegryw czytając od kogoś, że ma wypierdalać wziął to bardzo do siebie, bo to więcej uwagi niż ktokolwiek mu poświęcił w jego życiu, więc będzie tak teraz napierdalał cały czas. Ale zepsuje Ci najlepsze wspomnienie z Twojego życia, ignore :kis:
Czy to Ty jesteś tym słynnym kibicem Hubertem Skwierczyńskim? :fjedzia: :boystop:
Ja np uważam za przegrywa każdego, który kibicuje polskim drużynom narodowym.
I CZYJE NA WIERZCHU WYPIERDKU? :kis:
 
Back
Top