Tokyo 2020/¹

rash

UFC
Flyweight
Trzy Jamajki na trzech pierwszych miejscach w 100m kobiet. Niby 3 medale dla Jamajki, ale jakoś nie widać żeby łączył je wspólny sukces kraju. Ta z pierwszego spazmy bo wygrała, dwie pozostałe wkurwione bo nie wygrały :beczka:

szplin

UFC
Middleweight
Trzy Jamajki na trzech pierwszych miejscach w 100m kobiet. Niby 3 medale dla Jamajki, ale jakoś nie widać żeby łączył je wspólny sukces kraju. Ta z pierwszego spazmy bo wygrała, dwie pozostałe wkurwione bo nie wygrały :beczka:
To była sportowa złość

Mtiorian

Brutaal
Lightweight
Nie no, pogratulowały jej… takie jedno klepnięcie w bark dla Mistrzyni Olimpijskiej bohaterki rodaczki. :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:

Mtiorian

Brutaal
Lightweight
Powiem Wam, że kozacko się pokazali… tak jak 95 procent Polaczków sie obsrywa pod presją (czekam na Fajdka kozaka :dance:) tak tutaj cały Team pokazał jaja ze stali. Duma.

Gaara

Vale Tudo
Open
Niby tak, ale po pierwsze to jakaś totalnie skomplikowana dyscyplina nie jest, a po drugie odkąd biali się w ogóle zainteresowali tą koszykówka to coraz więcej ich w tym enbijeju :roberteyeblinking:
Ale nadal choć trochę tam trzeba myśleć. Przy zbieraniu bawełny chyba też trochę

ZELAZNAREKA

UFC
Strawweight
Jest jakikolwiek sport, w którym trzeba choć trochę myśleć, a w którym Czarnoziemy wiodą prym

Biegi , maratony , NBA , sporty walki , w mojej piłce jak się przyjrzeć też rządzą czarni z nowego pokolenia gdyby odjąć Halanda karty z młodszych rozdają sami czarni - Rashford , Sancho, Saka , Tammy Abraham , Coman ,Gnabry,Sane, Gabriel Paulista, Dembele , Vinicius, Rodrygo, Pepe, Ikenacho, Greenwood, Watkins, Ansu Fati,Mbappe

Czarni zjedli ofensywę w piłce nożnej masakrycznie, aż czasami zastanawiam się czy młodzi biali grają w piłkę :ashamed:

Last edited:

Mtiorian

Brutaal
Lightweight
Biegi , maratony , NBA , sporty walki , w mojej piłce jak się przyjrzeć też rządzą czarni z nowego pokolenia gdyby odjąć Halanda karty z młodszych rozdają sami czarni - Rashford , Sancho, Saka , Tammy Abraham , Coman ,Gnabry,Sane, Gabriel Paulista, Dembele , Vinicius, Rodrygo, Pepe, Ikenacho, Greenwood, Watkins

Czarni zjedli ofensywę w piłce nożnej masakrycznie, aż czasami zastanawiam się czy młodzi biali grają w piłkę :ashamed:
No tak, w biegach i maratonach to trzeba totalnie komórki mózgowe wysilać. Nba już omówiliśmy, w sportach walki mogę się połowicznie zgodzić, chociaż wciąż- wszyscy najlepsi trenerzy sportów walki są biali. :tysoncoffe:

ja pierdolę, 3/4 piłkarzy, których wymieniłeś to tylko potwierdza tezę, że jak trzeba choć trochę pomyśleć to dla Kakaowca robi się problem. :waldeklaugh:

ZELAZNAREKA

UFC
Strawweight
No tak, w biegach i maratonach to trzeba totalnie komórki mózgowe wysilać. Nba już omówiliśmy, w sportach walki mogę się połowicznie zgodzić, chociaż wciąż- wszyscy najlepsi trenerzy sportów walki są biali. :tysoncoffe:

ja pierdolę, 3/4 piłkarzy, których wymieniłeś to tylko potwierdza tezę, że jak trzeba choć trochę pomyśleć to dla Kakaowca robi się problem. :waldeklaugh:

Jak poruszyłeś ten temat to dosyć ciekawe że czarni oprócz sióstr Williams nie zdominowali na lata tenisa bo mają zajebiste warunki. Gdzie są kulwa czarni tenisiści ?!

A tak w ogóle czy oprócz szachów istnieje skomplikowany sport? Dla mnie wszystkie sporty są na poziomie zwykłego sebixa :)

Last edited:

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
1627738428262.png

Mtiorian

Brutaal
Lightweight
Jak poruszyłeś ten temat to dosyć ciekawe że czarni oprócz sióstr Williams nie zdominowali na lata tenisa bo mają zajebiste warunki. Gdzie są kulwa czarni tenisiści ?!

A tak w ogóle czy oprócz szachów istnieje skomplikowany sport? Dla mnie wszystkie sporty są na poziomie zwykłego sebixa :)
No warunki mają zajebiste do biegania, czy wyskoku. Ale w takim tenisie to już trzeba trochę myśleć i myślę, że tu się pojawia problem. :korwinlaugh:
Serena to mecze prawie na stojąco rozgrywa, nie biega, czysta brutalna siła, a była największą dominatorką w historii. :arch:

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Od początku leciało na Eurosporcie 2.

Na livescore była już 47 minuta i odpalałem streama, przerzuciłem po raz czwarty kanały i leciało. To nie wiem czy leciało z opóźnieniem czy co, ale na czas nie było transmisji.

rash

UFC
Flyweight
Na livescore była już 47 minuta i odpalałem streama, przerzuciłem po raz czwarty kanały i leciało. To nie wiem czy leciało z opóźnieniem czy co, ale na czas nie było transmisji.
Oglądałem w tv od początku na Eurosporcie 2 :matt:

klocuniek

M-1 Global
Lightweight
Zachowanie Norwood'a słabe w chui. Dopiero w necie to zauważyłem. Był drugi i na ostatnich metrach koleś z Dominikany go łyknął, co zrobił po przekroczeniu linii mety Amerykanin? Ustawiłem (2 minuta 41 sekunda w razie problemów):

:tiphatb: