The Ultimate Fighter: Team McGregor (Europe) vs Team Faber (USA)

Conor jako taki mówca powinien wygłosić przemówienie bez telefonu (matury by nie zdał :). Hall jakoś do mnie nie przemawia. Powrót Lobova - chujowy. A jak przegra to i tak Dana powie że "it was amazing performance" i przejdzie dalej. Trochę mało Marcina ale mam nadzieję że będzie go więcej.
 
Tego Tureta Hall ma dosyć łagodnego.
Ja bym bardziej powiedział, ze to tiki a nie Turet, ale Hall sam o Turecie gadał.
 
Tez prawda, ale z drugiej strony znajacy zaprwne ostateczne rozstrzygniecia Lukasz Zaborowski, zalecal ogladanie programu do samego konca
no właśnie skoro namawia do oglądania do końca to znaczyłoby, że. Marcin odpadł wcześniej. Gdyby było odwrotnie to nie musiałby nikogo namawiać... Chyba, że coś się podzieje, że zadecydują elementy pozasportowe [jak w przypadku Lobova]
 
Panowie, gdzie mozna ogladac odcinki z tego TUFa na biezaco? Szukalem na Fight Passie i na stronie Fox Sports 1 ale bez efektu.
 
Na chuj Rudy z Faberem stoją w tym korytarzu i patrząc na ścianę, gadają na siebie, gdy obok nich zawodnicy stoją ? Wcześniej też tak było w TUF-ach?
To jest przed kręceniem ujęcia jak wychodzą do ogłoszenia walki. Zawsze pewnie tak stali, ale innych nie pokazywali (chyba poza Rampage'm, który też coś tam dogryzał Rashadowi).

Rudy jednak się trochę wkręcił w treningi, ciekawe na jak długo. Ale tekst o 50 letnim skejcie mu wyszedł :))
 
Artem drugi raz dostanie w papę i zjazd do bazy.

Ktoś się pisze na pracę magisterską pod tytułem "Islamizacja Europy na przykładzie TUF'a"?
 
Nigdy nie cieszylem sie tak z mocno z zadnego like-a. Trzymam kciuki @zombie , jesli nie za samego TUF-a, bo juz po fakcie, to za udany debiut w UFC. Jestem pewny, ze tak czy inaczej wkrotce do niego dojdzie.
upload_2015-9-20_12-29-31.png
 
Conor sie chyba uczyl porad od trenera AK :D Cholera, troche tego rudzielca nawet polubilem :boystop:

No a za tydzien trzeba bedzie chyba ogladac "live". WAR @zombie !
 
Myślałem, że Conor zaraz wbiegnie tam do klatki i zawalczy za Sasche. Strasznie emocjonalnie podchodzi.
Mam nadzieję, że Marcin odwróci tendencję #teamMcGregor
 
Ten Niemiec faktycznie przeszedł obok walki. Wchodzenie na siłę do parteru, choć od drugiej rundy zbierał tam ostry łomot.
 
Nie hejtujcie mnie, ale oglądam tufa pierwszy raz i dobrze rozumiem, że ten co przegra walkę jedzie do domu?;)
 
Mógłby mi ktoś powiedzieć co powiedział Marcin na początku odcinka do kamery i co mówił jego przyszły przeciwnik do niego kiedy stali face to face?
 
Ten Sasha szkoda gadać. Conor się drze stay on the feet a ten w 3 rundzie w 3 sekundy na plecy się ładuje. Selekcja naturalna.
Oby u Marcina lipy nie było
 
No i za tydzień mamy pierwszą wygraną teamu europejskiego! Dawaj @zombie jaram się bardzo!

Sasha... Gdyby nie schodził do parteru, mógłby to wygrać. Oddawał parter, potem dostawał. Nie słuchał Conora.

Co do Conora... To polubiłem go jako trenera. Chodzi mi o aspekt treningu (wieczornego), na urywkach widać, ze stara się przekazać sporo, a także to, że się wczuwa podzas walk swoich zawodników. U Fabera podobało mi się dzisiaj wspólne ogladanie gali.
 
kxludajiiehkmuwohtnxbyyfaafarpcxlzwhpjqmfxbqidrxmnuuidflzgucvjqsckynxpyxcarexhwwjhneuioitkhiporwhiox


Jeszcze mocniej wyczuwam wygraną i mocną pochwałę dla @zombie od Conora! :D

No i w tym odcinku bardzo podobała mi się ta radość i luz wypisane na twarzy Marcina, gdy został wytypowany do kolejnej walki.
 
Back
Top