The Ultimate Fighter: Team McGregor (Europe) vs Team Faber (USA)

Ale odwalili z tym Lobovem, na początku mówili, kontrowersyjna decyzja, poprostu przegrał, a że kolega Conora to taka sytuacja.
 
Masakra. To pierdolenie Dany, że tak mu się podobało, że postanowił przywrócić 2 ludzi, pffff!
Wkurwiła mnie ta cała sytuacja i mam nadzieję, że Lobov kolejny raz przegra. Tak dla utarcia rudemu nosa.
 
Poki co jestem rozczarowany marginalna obecnoscia Marcina w dwu pierwszych odcinkach, moze w kolejnych bedzie lepiej.
 
ehh ciekawe co wymyślą jak Artem przegra w ćwierćfinale :/ - słabe to i przewidywalne, gdyby decyzja była w drugą stronę to w 2 odc. byłoby - Baghdad? Who...?
 
obym sie mylil, ale biorac pod uwage ze program jest montowany juz po nakreceniu calej serii, jesli Marcin mailby dojsc wysoko to bylby bardziej eksponowany :(
Tez prawda, ale z drugiej strony znajacy zaprwne ostateczne rozstrzygniecia Lukasz Zaborowski, zalecal ogladanie programu do samego konca. Moze realizatorzy nie stawiali na Marcina i nie mieli zbyt wiele z poczatkowej fazy ;)
 
Ale Dana odjebal niemiecka akcje z tym pzywroceniem Lobova. No i kolejny krok przez niego zrobiony zeby bylo mniej sportu, a wiecej show.
W tym odcinku troche irytowal mnie Marcin ktory byl prawie na kazdym ujeciu tak troche jakby na sile przed kamery wskakiwal. Jest tez 2 polski akcent. Co prawda maly ale zawsze. Przy wazeniu widac zdjecie Asi na scianie :D

Gosc jak zlapie noge to juz nie pusci. Z takim zawodnikiem kazdy moze miec problem
 
Na chuj Rudy z Faberem stoją w tym korytarzu i patrząc na ścianę, gadają na siebie, gdy obok nich zawodnicy stoją ? Wcześniej też tak było w TUF-ach?
 
Na chuj Rudy z Faberem stoją w tym korytarzu i patrząc na ścianę, gadają na siebie, gdy obok nich zawodnicy stoją ? Wcześniej też tak było w TUF-ach?
wyglądało to jakby czekali w kolejce do lekarza NFZ az na drzwiach wywiesza listę pacjentów ;)
 
Nie podoba mi się decyzja o przywróceniu dwóch zawodników. Conor zagadał z Daną i nic dziwnego, że się zgodził. Dwóch zawodników zostanie wyrzuconych nie dla tego, że nie wygra, tylko dlatego, ze byli mało efektowni, a prawa jest taka, że wypadną, bo przyszli ci przywróceni zawodnicy. Niech Lobov przegra i będzie super.

Marcin ani razu nie dopowiadał nic do kamery. Też zwróciłem na to uwagę, a szkoda. Ale za to cały czas kręcił się koło Conora, jest na wielu ujeciach, co chwilę go było widać w tle. To akurat cieszy.

Hall... Nie jara mnie jego styl. Poza dopracowaną techniką nic więcej nie pokazął na razie. Spoko, moze mieć dobry parter itd. Ale mnie to nie przekonuje i liczyłem, że przegra.
 
@midern będzie 9 walk i jeden wygrany odpadnie. Nie zmienia to faktu, że to chujowy pomysł!
Tak, źle to w słowa ubrałem. I patrz na to tak, że nieważne czy wygrasz, możesz odpaść, bo rudy i łysy wpadli na pomysł, zeby przywrócić wcześniej dwóch innych zawodników.

Okej, z jednej strony to trochę nie fair. Z drugiej, maja wyrzucic niby tego, który walczył w najmniej emocjonującym stylu.
 
A, oki.
Dlatego na sto pro nie wygra.
Nie @zombie....? :wink:
Nie on jeden ;) Hall i Frantz którzy walczyli w najświeższym odcinku też mają 145lbs na sherdogu wpisane, Gruetzemacher który się będzie bił w kolejnym tak samo, i pewnie sporo innych. Jak ktoś dużo zbija do walk, to ciężko byłoby mu walczyć w swojej wadze tak wiele walk w tak małych odstępach czasowych, zajechaliby swoje organizmy :wink:

Ja tam wierzę, że zrobią z Marcina takiego czarnego konia - nikt na niego nie stawia, nie jest jakoś promowany, mało się dotychczas udzielał, a tu cicha woda brzegi rwie :lol:

PS. Nie ładnie tak podpuszczać Marcina, wiesz jakie są kary za wygadanie się? :lol:
 
Hahaha właśnie widać jaki Rudy to jest inteligenty i elokwentny itp. oświadczenie z telefonu czytał hahahahaha.
 
pięknie Hall się wkręcił po tą nogę!!! :o

fajny odcinek, podobają mi się te gierki słowne Conora z Urijah. :lol:
 
Back
Top