The best of MMARocks!

Byle faktycznie jak to Mojso wspomniał, nie zostął zaspamowany zbyt szybko OT-em


:-)



Kaczka w teacie o dniach i godzinach zbliżających się gal.
 
2zssos2.jpg




:-)
 
@Comber, trza było jeszcze dorzucić tłumaczenia tego Melvina, że to nie o tego Jordana chodziło. :-)
 
ale ten matchmaking tez tutaj pasuje, Jordan po dwoch po dwoch przegranych dla Daniela po dwoch wygranych. #joesilva
 
Sorry za offtop:
Przypominam tylko, że Daniel jeszcze nie wygrął tej walki. :-)
PS. Ja obstawiam, że po 2 wygranych dostanie Mitrione. :-)
 
ProPag w temacie "wideo z walk"


"POSZUKUJĘ GALI UFC 151... W DOBREJ JAKOŚCI. DO ŚCIĄGNIĘCIA! VoRaNek..."
 
"Lenartowicz podał punkty jakie chciałby dostać w Tańcu z Gwiazdami ale zapomniał, że już odpadł"


VoRaNeK
 
W jakimś wywiadzie Kowalika z Jurasem, pytanie Kowalika, czy ma się teraz zwracać do niego 'panie trenerze' (czy jakoś tak), odpowiedź Jurasa:
- Masz dwa życia że jednym tak szastasz?

Bardzo mi się spodobało.
 
Stary tekst, ale ponadczasowy i pasujący do wielu sytuacji ;-) "Masz dwa życia, że ....? " wstawić można wiele tekstów ;-D
 
Logika zachowana w zasadzie ;-) ale nie chodzi przecież o przykłady i dyskusję tylko fakt, że tekst jest stary na maxa :-D Swoją drogą ciekawe ile Ty masz żyć P.? :-D Perfumiarz umarł i nie wróci, więc dbaj o życie "P.", bo chyba trzech nie masz? :-D



@Up, to teraz jednak każdy przykład ma tu lądować wstawiony pod ten tekst? Może ktoś za młody by pamiętać i uznawać za stary ;-) Tekst jest fajny, dużo się przy nim uśmiałem, gdy np. widząc mocno kręcącą tyłkiem dziewczynę padało pytanie "Czy ma dwa życia, że tak dupą kręci?", ale fakt jest taki, że jest starym tekstem ;] Na kiego odwołania do mnie w tej chwili? Czuję się obrażony ;) Nie wiem co w tym zabawnego? Lepiej milczeć o sobie i jechać po innych? Ja nie mam zbyt wiele do ukrycia i zawsze byłem otwartym człowiekiem i w dobrej wierzę mówię o swoim życiu pośród Was, na czacie czy forum, a Wy to będziecie wykorzystywać? ;-) Słabe:)
 
Wczoraj wydałem jakieś 500zł zamawiając różne tshirty/koszule. Chciałem zamówić również od Was chłopaki, ale jak nie potraficie przez tyle czasu odpowiedzieć "jakie wymiary mają tshirty XXL" to się "pałujcie" i proszę nie płakać, że nikt nie wspiera Was etc. Cześć.


Hang, na temat funkcjonowania sklepu MMAROCKS :DDD
 
Temat już jakiś czas temu znacząco obniżył loty (ale to bardzo dobra wiadomość), dlatego czas na klasyka:
PUDZIAN GRATULACJE=WIELKI MISTRZ POKAZAL KLASE,
szybszy 2 razy byl od najmana wielka sila ciosu -piekny styl walki
sila pudziana to nr 1 na swiecie-pokazal to 5 razy w strongmen
silowo pudzianowi do piet nikt nie dorasta na swiecie
i teraz pudzian w ringu pokazuje ze jest wojownikiem-wielkie gratulacje
WIELKI MISTRZ-WIELKA KLASA SILA LOKOMOTYWY -DOMINATOR JEST 1 • • a potem dlugo ,dlugo nic
dla najmana brawa ze wogole stanac do walki z takim silaczem mistrzem wielkim pudzianem
gratulacje-CALA POLSKA DUMNA Z PUDZIANA -KAZDY PRAWDZIWY KIBIC GRATULUJE wspanialej wygranej
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i niejednemu cwaniakowi w mma pudzian jeszcze sieczke zrobi z twarzy-z kimbem,copem i cepem na czele
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
a na necie zawsze znajdzie sie jakas menta wesz smiec ktory z zazdrosci glupoty wypisuje na pudziana
dziecko neo -wstyd zakompleksione
KAZDY KIBIC GRATULUJE MARIUSZOWI WSPANIALEJ WALKI I WIELKIEGO SUKCESU W RINGU
 
Mahonek: Dzisiaj widziałem Patricka Valee na bilboardzie do Europarlamentu w moim mieście ;x

Arlovski: Jeszcze 8 lat i sam będziesz mógł głosować;)



Leżę i nie mogę się pozbierać. :-)
 
Zapomniałem, że taki jest. Tak czy siak mądrość warta uwiecznienia, w końcu ktoś przebił moje zrobienie z Chmielewskiego Chmielnickiego ;)
 
Alosh w temacie sklepu Mmarocks w odpowiedzi/komentarzu do problemów z dostawą koszulek:

Troche dziwne bo ja mieszkam na wiosce gdzie psy chujami wode pija i dojechala paczka
lol.gif


:-)
 
Arlovski w temacie nowej gry UFC od EA Sports

No i Tate w rzeczywistości ma większe cycki niż w grze. Mam nadzieję, że dadzą jakieś DLC by to naprawić czy coś.


Bo ważne rzeczy są ważne i #firstworldproblems
 
Back
Top