The best of MMARocks!

Parkowa ? Volt ? Harnas ? Prosze was...



TYLKO VIP. Zeby nie bylo tutaj jest zrodlo moich informacji:



https://www.facebook.com/JanuszePL
 
bfxz.png
 
To świetnie chłopaki, że się z nami tym dzielicie. To ja nie zaglądam do tematu o motoryzacji i bukmacherce. Ktoś jeszcze gdzieś nie zagląda? Śmiało wyrzućmy, to z siebie, tu są sami przyjaciele.
 
Jestem Batman i nie zaglądam do żadnych tematów poza MMA, tylko skóra i hyde :-)Jestem nikim :-) Teraz kogoś innego kolej. :-)
 
BRAWO bracie-bracie* Renato, że wstałeś z tłumu i odważyłeś się z nami tym podzielić, brawo bracie-bracie Comber za twoją odwagę ALLELUJA! I szczere gratulacje dla brata-brata Batmana za to, że miał okazję się przyznać, że jest totalnym zboczeńcem i interesuje go tu tylko mma. SZACUN! Kifflom Bracia-Bracia.


* -

ca343e7f5614d91c275d942e5570b92b_original.gif
 
Nie zaglądam do bukmacherki, piłki nożnej, mody, boksu, książek i gier komputerowych, nie żebym stroił od dwóch ostatnich.
 
No dobra, ale niby co ma dowodzić bardzo wysoka liczba komentarzy odnośnie "Warsaw Shore", a niska pozostałymi tematami? Ludzie o wiele bardziej wolą tematy lekkie i/lub kontrowersyjne i takie o których można pisać i pisać (bo jest dużo kontentu). Sorry za offtop
 
Kurwa ja sam od lat miałem pomysł na polskiego Tufa w formie Jersey Shore. Wszystko działoby się w Mielnie, a sparingi odbywałyby się na żywo, wieczorową porą po różnych klubach. No cóż może nie wszystko jeszcze stracone.


by Renato.



Wybaczcie, że o WS :-)
 
Ja sobie wypraszam, jako jedyny z cohones wziąłem w tym(przypadkiem) czynny udział to mam immunitet na pisanie o WS :-) Bardziej mnie martwi, że kontuzja Janka jednak bo przez nią tatuaż zbliża się wielkimi krokami :-)
 
I szczere gratulacje dla brata-brata Batmana za to, że miał okazję się przyznać, że jest totalnym zboczeńcem i interesuje go tu tylko


Najgorszym z najgorszych, bracie :)
 
Juliana has a vagina and everything else is virtually identical



Paweł o zestawieniu kobiety i mężczyzny.
 
Kaczka: Krótko: jakość nie ilość jest ważniejsza....A że Święta tuż tuż, na tym stwierdzeniu zakończę ocenę Szczeny.



Tomek Marciniak: "Krótko: jakość nie ilość jest ważniejsza...." Komentarze:12,989




Leżę i kwiczę.



Temat - SSS 221
 
Dana White


Pudzian vs Lesnar,Bazelak vs Burneika,Najman vs Bonus BGC to będą walki wieczoru na przyszłorocznym UFC organizowanym w Polsce a w roli ekspertów zasiądą Krzysztof Ibisz,Trybson oraz Dawid Ozdoba.


Oto wypowiedź do jednego z artykułów o powrocie Lesnara do MMA. Nie podam nazwy żeby nie robić im reklamy i nie nabijać im olądalności.
 
Ostry janusz to hardcorowy janusz. Tak i tak jest poprawnie. Pozdrawiam Jan Miodek.







W powyższym rysunku widzę błąd. Zamiast "kropli beskidu" powinna być seta "parkowej"


A mi się wydawało z miejsca, że ta Kropla Beskidu, to tak naprawdę Cisowianka Camouflage. Na stadionie to już lepiej chyba wyciągnąć kałasza, niż butelkę. Co prawda na KSW pachołków magistratu oficjalnie nie ma, ale mimo to wątpię, aby ktoś chciał specjalnie się tym afiszować i szukać guza.
 
Back
Top