The best of MMARocks!

2lbglm8.jpg
 
Gaara:

Moczida to jedyny koleś, który może zagrozić mistrzowi i mówię to od początku, żadne tyranozaury czy aligatory nie dadzą rady, smok może być zagrożeniem.



Kurwa po przeczytaniu tego posta wygląda to jakby Chris miał przed sobą jakiś prehistoryczny zwierzyniec
 
Górski strzelał do kursantów zanim to było modne. Thiago Silva ucz się!
To też dobre. Teksty śmieszne, ale ogólnie sytuacja, która miała miejsce nie należy do śmisznych
 
czy powinny się tutaj łapać pocisk Różala na Fresha i Lewego na Kowalika? :-)



czy to poza forum to raczej nie? :-)
 
Jeśli Kowalik faktycznie załatwił tę Ukrainkę do KSW to wstyd, że teraz krytykuje. Ale trudno mi wierzyć w taką hipokryzję akurat u niego.
 
Dawno mnie na cohones nic tak nie rozśmieszyło jak post Hebana

Jakaś moda wśród Rocksów na ten zarost zapanowała. Venom wygląda ojciec, który własnie idzie lać swoje dziecko a TJ jak dorodny Cygan :-). Dobrze, że Escobarowi wąsy nie rosną w ogole, bo byłby komplet :-).
 
Ja nie pamiętam tak zajebistego tematu jak ten o Górskim, każdy komentarz zajebisty :D dla mnie na razie temat roku :)
 
Rufus87 w temacie o dyskwalifikacji Azhieva:

Również jeszcze raz dokładnie przejrzałem całą sytuację oraz wsłuchałem się w to co mówił Bagi do leżącego Kornika i elektronicznie eliminując odgłosy otoczenia,można usłyszeć coś w stylu "leż na ziemi,poszedłem po bandzie w STSie na twoją wygraną,także zamykaj oczy a ja załatwię resztę"
 
Chciałbym zadedykować ten sukces rodzinie, która zawsze mnie wspierała w dążeniu do tego miejsca... :-)


Nie wiem po co Nayevsky zmieniał nicka... ;d


Powiedział DICK(!)Niaz. :-)
 
Back
Top