The best of MMARocks!

Nie wiem czy się nadaje, bo jestem troche skacowany i mój sposób postrzegania świata może być nieco zmieniony, ale rozbawił mnie pem1990 w temacie "Paweł Pawlak i Krzysztof Jotko przegrywają w UFC".



W cytowanym fragmencie mowa o Peterze Sobotcie

Kurwa jak masz 10 lat i twoi starzy zapewne wyjeżdzają do pracy do Niemiec to faktycznie masz wielki wybór żeby powiedzieć " Nie mamo tato musze zostać w Polsce bo później zbychumma i respect powiedzą że jestem szwabem"
 
W ostatniej SSS Paweł Kowalik na temat debiutu Pawła Pawlaka: "Mówiąc kolokwialnie po prostu Paweł się zesrał" :D
 
andrzej, najlepszy twoj tekst ever na cohones i ogolnie jedna z lepszych ripost. szkoda, ze 70% tego tematu to same badziewia



@down agree
 
Wróciłem z Vegas.
1. Jedna półśmieszna gadka nie czyni pasa
2. Jeśli porównać to co zrobili poprzedni posiadacze pasa do tego tu obecnego, to no właśnie. Sorry, ale pas tak lekko nie jest przyznawany. Musi jeszcze trochę popracować. Od czasu miderna standardy poszły w górę:).
 
Sugerujesz, że byłem pierwszym, legendarnym mistrzem, wyłącznie przez pomyłkę sędziegoł? Smutno się robi :C
 
zero zniszczenia tutaj ze strony Andrzeja, midern jak przypierdolil screenem w Rory'ego to ten praktycznie przestal pisac, lol.
 
Sugeruję wręcz coś odwrotnego. Zrobiłeś jedne z największych K.O. Podsumowując karierę Rory'ego na forum (i kończąc jego karierę). Pas Cohones jest tytułem jest honorowym. Trzeba się bardziej postarać niż jedna śmieszna wypowiedź. Tu nie było nokautu, a ludzie, którzy mówią, że się mu należy, chyba zapomnieli co my dawniej odwalaliśmy:P.
 
2. Jeśli porównać to co zrobili poprzedni posiadacze pasa do tego tu obecnego, to no właśnie. Sorry, ale pas tak lekko nie jest przyznawany.


Serio? a ty jak go zdobyłeś?! zdjęciem? phii
 
Przyjazdem do Wrocławia by udupić mojego konkurenta do ręki siostry Tsu i wieloma tematami w stylu: http://cohones.mmarocks.pl/topic/oswiadczenie-w-sprawie-padajacego-serwera ;). Jak nie pamiętasz to nie "phiii'chuj" :-)
 
No wiadomo. Wszystko w rękach Chmurki. A pomyśleć, że gdybym ogolił się na łyso i wychwalałbym Czejla Sonnena to dostałbym od niego nawet "Viva Najpiękniejsi". A tak dupa :(
 
Zawsze możesz dołączyć do Bandy Clouda. Droga oświecenia nie jest dla Ciebie zamknięta. Wystarczy chcieć!
 
Jeśli chcesz odzyskać szanse na zbawienie, musisz nauczyć się na pamięć przemówienia Chaela po walce z Bispingiem.


PS. Chmura sprzedaje pasy
 
Dajcie spokój z tym pasem w ogóle, a nie będzie dziwnych spinek ;-) A jego wartość i tak mała, bo nigdy nie wiadomo kto będzie contenderem, a zdobyć może niby każdy :P Gdzie jakaś drabinka, a nie własne widzi mi się ;)))
 
Pewnie ta drabinka i zawodnicy majacy szanse na pas, zależą od tajemniczego rankingu Chmury (popularne już "+1 w rankingu użytkowników"), wtyków u Tomasza (ten cały odłam Banda Clouda która, tak jak Tusk, długo już nie pociągnie) i paru innych spraw.



Arlovski, zostań z nami, nie zatrać się!
 
ANDRZEJ, SPRZEDAJ SIE!!!



<3



Tusk to pikus przy bandzie, szara strefa, czarne interesy, gangsterka, machlojki, spodoba Ci sie, przedsiebiorczy Bialorusinie.
 
T.Chumra ''sorry'' było zajebiste ;-), ale Arlo nie sprzedawaj się! dojdziemy do pasa bez żadnych machlojek,układów!
 
Back
Top