The best of MMARocks!

Logan do Mahonka o zamknięciu jego tematu


W nowym wątku byłbyś jechany 3 razy bardziej a po fali pojazdów temat zmarłby naturalnie. Oszczędziłem ci kłopotów, podziękuj.
 
Tym razem Charles Bronson o walce Hunt vs Nelson
Ta, Hunt jest tak techniczny, że cała pierwsza runda na wstecznym przed mr Fitnessem. Przecież ten nokaut to też poziom wyższa półka barowa a nie sportowa. Jedyne czego nie można mu odmówić to kowadła w łapie.
i odpowiedź Borna
Takiej opinii o Huncie to bym się po moim starym spodziewał, ale nie tutaj
 
Popieram, Born rozjebał! KOTN!


on tyle tresci napierdla, jednoczesnie analizujac techniczne aspekty przyjecia pilki przez polskich siatkarzy, iz nie dziwnie, ze czasem nawet przez przypdaek, cos mu sie uda napisac trafnego :)
 
Ja pasa nie potrzebuję, posiadacz to mój kolega, I'm like a Mamed ;-))) Ale dzięki za wyróżnienie. Sądziłem, że prędzej rozbawi post o Smoku niż to zdanie, ale cóż :D Pamiętam jak kiedyś ojca przekonywałem do jakiejś walki i coś napomknął, że jak spod baru wyglądało i tak mi się skojarzyło ;-)



Ale gdzie ja o przyjęciu piłki przez siatkarzy pisałem to nie wiem...Choć fakt, że obecny libero jakoś kiepsko się prezentuje według mnie, Ignaczak jednak robił to solidniej ;-)))
 
upss, sorry Born, pomylilem Cie z HubiSSJ3 :

"Z taką grą to my mistrzami świata nie zostaniemy, brak dokładności. Z łatwych piłek dogrywamy mniej dokładnie niż ja na WF..."




powodem pomylki byl komenatrz P. ze wzmianka o treningu w piwnicy ktory blednie skonotowalem z Tobą:




siatę też szlifujesz w piwnicy/na youtubie?
 
:-D



Przeceniacie mnie z tą piwnicą :D Do niej musiałbym się udać pare pięter w dół. Ja mam sprzęt w pokoju, pod ręką, dlatego tak często i chętnie mi się chce ćwiczyć i mogę tak szybko być na forum lub nawet w przerwach między ćwiczeniami :D
 
A tak na serio, była to zemsta za to że nas mylą, nie?
lol.gif


ja tam msciwy nie jestem, zlosliwy natomiast czasami tak :)
 
Ja nie jestem zły, zły byłem za 1 razem na chacie jak spoilerowali galę której nie oglądałem, teraz jestem po prostu zawiedziony :-)
 
Born to taki forumowy hipster. On zawsze widzi zupełnie coś innego niż 99% pozostałych użytkowników cohones. Wszyscy widzieli jak Mairbek nokautuje Maricna, a Born widział jak to Marcin atakuje głową rękawice Taisumova.


Andrzej w temacie : "Marcin "Bomba" Bandel przegrał przez nokaut z Mairbekiem Taisumovem". Haha dawać mu pas!
 
Ale Pas Twittera mnie nie satysfakcjonuje. Pas Mma Rocks to by było coś, #1 P4P też bym nie pogardził:-)
 
Arlovski jest takim naszym cohonesowym Mamedem. Składa wszystkich jak leci, ale pasa to nie dostanie. :-)
 
Nie wiem skąd taka opinia na temat tej walki niby z mojej strony ;-) Szok. Napisałem, że Mairbek trafił elegancko, mocno i ze skrętem. Także nietrafiony komentarz ;-)
 
Wiem co to jest ironia i wiem, że tak nie uważałeś, ale nie wiem jak można było moją ocenę tej walki tak zinterpretować mimo wszystko. No, ale jak kogoś to śmieszy to niech tu zostanie ;-) Dla mnie usilnie tworzone i przemyślane posty dla żartu to nie to co powinno tu trafiać ;-)
 
Chodziło mi bardziej o to, że ty widzisz zawsze wszystko inaczej niż reszta forumowiczów. My "ko" na Marcinie, ty atak głową;) To nie miało nic wspólnego z tym co napisałeś o tej walce. Rozumiesz?
 
No to jaki tu dowód, że widzę inaczej niż reszta akurat tą walkę? ;-) Często tak jest, że się spieram, to fakt, zwłaszcza jak ktoś bezgranicznie jedzie po zawodniku w nieobiektywny sposób. Mogłeś to np. o Waluś z Bajorem napisać, ale żeby o tej walce akurat? Stąd mój szok ;-) Raczej miałem zgodną opinię z większością. Nie pisałem przecież, że Bomba się zajebiście prezentował stójkowo i jakimś fartem przegrał...Po prostu jeden ucieka jak Lasota, a inny mimo tego, że rywal go atakuje stara się klinczować, wchodzić w nogi. Bomba trochę przyjął przy nieudolnych dość próbach. Na chwilę stanął, przyjął cios przez gardę i po walce ;-)



Tłumaczysz mi coś co ja rozumiem, ale Ty nie rozumiesz o co ja się tu "czepiałem". Wyjeżdzasz jakbym to ja był głupi, a Ty wszechmądry, a to Ty pomyślałeś, że ja nie rozumiem ironii, a nie wysnułeś podstawy mojego zdziwienia taką oceną ;-)
 
Back
Top