The best of MMARocks!

Jeśli chcesz odzyskać szanse na zbawienie, musisz nauczyć się na pamięć przemówienia Chaela po walce z Bispingiem.
ffda6bbb6116ab5eb97c37d090fdda1c.gif


Nie macie ani cycków ani pieniędzy więc tak łatwo mnie nie kupicie.
 
Pietrrokov o rankingu PL P4P
Napiszę teraz jak według mnie tworzony był polski ranking:
admini strony siedzieli pewnego wieczoru przy ognisku jedząc kiełbachy i popijając browcem i tak oto wyszedł im pomysł:
1. Dajmy Mameda na 1 miejsce, nikt się nie będzie o to kłócił w końcu to duma narodu, po polsku też potrafi.
2. Hallman wygrał tam jakąś walke w UFC, jakąś wtopił, potem zaś jakąś wygrał, niech będzie na drugim.
3. Ferdynand, Andrzej, Damian Grabowski wcale taki • kiepski • nie jest więc może być na trzecim.
4. Marcin Held za dużo udzielał wywiadów na konkurencyjnym portalu, wiec spada na czwarte.
5. Michał Materla człowiek który pokonał dwa razy legendarnego Silve powinien być na pierwszym.
6. Marcin Tybura najlepszy polski lekki powinien być zdecydowanie przed kiepskim, ale za Materlą czyli pomiędzy 1 a 5 miejscem.
7. Tomas Drwal legenda o Gorilli wciąż żywa jednak powoli gaśnie i tak wylądował na szczęśliwej siódemce.
8. Borys Mańkowski historia o człowieku który jest ale nie powinien znaleźć się w tym rankingu, wstawiony • tak dla jaj • .
9. Mateusz Gamrot autor tego tekstu chciał napisać Daniel Omielańczuk, ale ześlizgnął mu się palec na klawiaturze i dzięki temu nazwisko wygląda inaczej.
10.Michał Kita czyli najbardziej niedoceniony polski ciężki który chyba zasłużenie jest niedoceniony.
 
Mi się piątka podoba : " 5. Michał Materla człowiek który pokonał dwa razy legendarnego Silve powinien być na pierwszym." :D :D
 
Jeszcze nikt nie dodał ?












siema siema jestem mahon,



kwiczy przy mnie każdy lahon



zrobie ci laptopa mała



majtki będziesz dziś ściągała



potem szybko na szalecik



będzie szampan i energecik



a na rano do roboty



w budzie robić se głupoty



ksw nad życie kocham,



jak bije do walk to mocno szlocham



Samiec alfa ze mnie srogi



foczki rozchylają nogi



wojek fajną ma robotę



ja stróżuję za dwa złote



chociaż nie mam meblościanki



to z maliną stanę w szranki



może tez dostanę angaż



i na forum wzrośnie ranga



mahon - KSW "Team"



nocą polucja, bo to tylko "dream"


By Logan



Ja osobiście popłakałem się ze śmiechu :-)
 
wybaczcie ale nie rozumiem do konca czemu wszyscy sa tacy pewni blachowicza, rozumiem ze polak i wypada trzymac kciuki, ale pamietamy wszyscy jak sokoudjou rozwalil go jak dzieciaka samymi low-kickami, przeciez to w zawodowym mma jest poprostu patologia nie wspominajac ze sokoudjou byl w wieku prawie emerytalnym, co do boksu to sory ale on ledwo dawal rade podczas sparringu z Golota • do tego janek ostatnie 2 lata przez swoje kontuzje byl zmuszony do • lezakowania • naprawde nie wiem skad ta cala ekscytacja jego 100% wygrana bo biorac pod uwage wrestling latifiego to janek albo przegra decyzja albo przez poddanie 2-3 runda -- moze jednak kurs 3 na janka nie jest przypadkiem czy czyims niedopatrzeniem?


by peekaboo



Emerytura w wieku 27 lat. Można panie premierze? Można!
 
Fightera "wiek" raczej stanowi doświadczenie, a Soko to na prawdę weteran akurat, ale żeby teksty jakiegoś trolla tu wędrowały jako bestowe na Rocksach czy Cohones ;-)?
 
W "The Best of mmarocks" to zawsze miałyby być teksty śmieszne, a nie żenujące chyba. :-)
 
Back
Top