Temat dla cassiusa do spamowania

Status
Not open for further replies.
Zacznijmy od tego że ten temat w ogóle nie powinien istnieć
:roberteyeblinking:


Nie ale chyba są jakieś granice zasyfiania forum i przeklejania tu całego internetu?

Nawet w
:gdzie:

się wszystko nie pomieści.
Istnieją fankluby Marconia, Fagaty, jakiegoś ruskiego żula (2 posty!!!) itd.
A jaki cały internet +300 postów i nie tylko moich... a kolega to chyba nie jest Wielki Cenzor Cohones (WCC)
Jest śmietnik MMA... to może być i taki temat, jak niewiadomo gdzie wrzucić jakiś post tematycznie to tu można...
:boss:
 
Istnieją fankluby Marconia, Fagaty, jakiegoś ruskiego żula (2 posty!!!) itd.
A jaki cały internet +300 postów i nie tylko moich... a kolega to chyba nie jest Wielki Cenzor Cohones (WCC)
Jest śmietnik MMA... to może być i taki temat, jak niewiadomo gdzie wrzucić jakiś post tematycznie to tu można...
:boss:
Gdybym tu miał cokolwiek do powiedzenia to połowę tematów, a i jeden cały dział bym wypierdolił w kosmos
:tiphatb:
 
Istnieją fankluby Marconia, Fagaty, jakiegoś ruskiego żula (2 posty!!!) itd.
A jaki cały internet +300 postów i nie tylko moich... a kolega to chyba nie jest Wielki Cenzor Cohones (WCC)
Jest śmietnik MMA... to może być i taki temat, jak niewiadomo gdzie wrzucić jakiś post tematycznie to tu można...
:boss:
Do znajomych na mess czy WhatsApp też wysyłasz każdy śmieć? Czy masz specjalną grupę w której sam piszesz a reszta Cię ignoruje?
:stevecarell:

Dział? Wiadomo że frik mma
 
Do znajomych na mess czy WhatsApp też wysyłasz każdy śmieć? Czy masz specjalną grupę w której sam piszesz a reszta Cię ignoruje?
:stevecarell:

Dział? Wiadomo że frik mma
A freak fight to racja, tylko z racji popularności to było by jeszcze gorzej jakby się mieszało to z UFC i innymi sportowymi galami i tematami.
Każdego nie wysyłam (tak jak nawet tutaj), a Mess, to nawet nie mam, chociaż Baasteek ciągle mnie namawia do wstąpienia do jego grupy :confused::lol:
 
Do znajomych na mess czy WhatsApp też wysyłasz każdy śmieć? Czy masz specjalną grupę w której sam piszesz a reszta Cię ignoruje?
:stevecarell:

Dział? Wiadomo że frik mma
Ja wysyłam, czasem o drugiej w nocy, ale jak sam dostałem taką porcję w nocy przy włączonych powiadomieniach to zacząłem wyciszać powiadomienia na noc :crazy:
 
1703711920299.png
 
Ja jebu, od potomka bandery, liberalnego karatekowca bredzacego bzdury, odklejonych prawaków z orzeszkiem pod czaszką aż po gościa ktory pisze posty sam dla siebie mając z tego dziwna satysfakcję.

To forum nie przestaje zaskakiwać.

Jak nie wymieniłem jakiegos spierdolenia to mozna śmiało dopisywać.

Edit: zapomniałem o ćpunach i innych degeneratach :lesnarhappy:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top